Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Summer Time Action...^^


  • This topic is locked This topic is locked
91 replies to this topic

#61 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 11 July 2007 - 09:48

για το ποιος κοιμήθηκε, ρωτήστε τον Φινγκαπαυτούλη... αυτός πήρε κάτι πρέφα...

για το ποιος ξεφυγε ρωτήστε το ρεμάλι τον Dante που μοιράζει μπαμ και μπουμ δεξιά-αριστερά... και εδώ επισημαίνω ότι ΔΕΝ ήμουν εγώ...

Η ταινία καλή ήταν αλλά λιιιιιιγο αργή ε;

πάμε για GITS!!!

#62 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 11 July 2007 - 10:00

για το ποιος ξεφυγε ρωτήστε το ρεμάλι τον Dante που μοιράζει μπαμ και μπουμ δεξιά-αριστερά... και εδώ επισημαίνω ότι ΔΕΝ ήμουν εγώ...


Τι εννοείτε mesie?...Άντε να ήπιαμε σύνολο 2-3 ελαφρά αφεψήματα...:kill4u:

highlight της χθεσινής βραδιάς ο υπογράφων κόπανος, που πάει να δυναμώσει στον ενισχυτή τον ήχο, και όχι μόνο πέταξε κάτω όλη την κονσόλα μαζί με το λαπτοπ, αλλά στην προσπάθεια του να την σηκώσει την έλουσε και με μπύρα. :burningbe3:

Ένας θεός ξέρει πως δουλεύει ακόμα...:bahhh:

Ραντεβού πέμπτη παίδες, μετά βαϊων, κλάδων και άφθονης cuervo για να υποδεχτούμε την Δις Kunasagi....^^

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#63 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 11 July 2007 - 10:22

^^^ σε αυτο το σημειο χασαμε ηχο και μετα απο λιγο, ακουγαμε ηχο αλλα δε βλεπαμε εικονα...χοχοχοχο....
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#64 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 11 July 2007 - 16:34

Τώρα ότι κάποιος κοιμήθηκε εν ώρα προβολής ελέγχεται....

παρών!!!
:yawn2::yawn2::yawn2::gn2:
Με ξεθέωσαν στην δουλειά, δεν κοιμήθηκα το απόγευμα, ήταν και η ταινία λίιιιιιγο αργή...και που και που τα μάτια μου δεν άντεχαν και έκλειναν....
Τώρα μην με ρωτήσετε για την ταινία γιατί πραγματικά πρέπει να την ξαναδώ:emptyonexg1:
Άντε πάμε δυνατά για GITS και μπυρες μετά!!!
Και αυτή την φορά θα κάτσω για μπύρες μετά την προβολή(που θα παρεβρεθεί και η αυτού εξοχότης του Odin:nod:), ο κόσμος να χαλάσει!!!:drinks:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#65 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 11 July 2007 - 18:33

Εγώ απλά να καταγγείλω τον οποιοδήποτε έξυπνο, που πήγε και "έβαλε ανεμιστήρα" δίπλα στη καμινάδα του Κάββουρα και ερχόταν όλη η μυρουδία από τα σουβλάκια κατευθείαν στη μύτη με αποτέλεσμα να έχουμε ξελιγωθεί στη πείνα.:blingeye2:
rsrGbGx.gif

#66 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 12 July 2007 - 01:33

Εγώ απλά να καταγγείλω τον οποιοδήποτε έξυπνο, που πήγε και "έβαλε ανεμιστήρα" δίπλα στη καμινάδα του Κάββουρα και ερχόταν όλη η μυρουδία από τα σουβλάκια κατευθείαν στη μύτη με αποτέλεσμα να έχουμε ξελιγωθεί στη πείνα.:blingeye2:



I agree! Και είναι και γνωστό πόσο άθλιο είναι το σουβλάκι του κάβουρα..:OMG3:

Η ταινία ήταν όλα τα λεφτά σκηνοθετικά και οπτικά, το στόρυ νταξ, δεν λέει και πολλά πράγματα, αλλά δεν τη βλέπεις για το στόρυ είναι η αλήθεια..

Βούρ για ΓΚΙΤΣ :nanana:

My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#67 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 12 July 2007 - 14:35

......

........................


....ΘΑ ΕΡΘΩ :kill4u::kill4u::kill4u:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Posted Image


#68 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 12 July 2007 - 14:43

σαν απειλή ακούγεται αυτό...

πάλι καλά γιατί θα σε έκραζα...

όλη την ώρα διαβάζεις [υποτίθεται] και όλη την ώρα εδω είσαι και ποστάρεις...

#69 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 12 July 2007 - 14:46

σαν απειλή ακούγεται αυτό...

πάλι καλά γιατί θα σε έκραζα...

όλη την ώρα διαβάζεις [υποτίθεται] και όλη την ώρα εδω είσαι και ποστάρεις...


έλα μωρέ, χαζεύω στο break μου :nosey::tongue:

Spoiler:


και ναι, περί απειλής πρόκειται............................ :hiding_something:

Posted Image


#70 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 12 July 2007 - 18:51

Δυστυχώς έτυχε κάτι απρόοπτο τελευταία στιγμή και δεν θα μπορέσω να έρθω :if:
Tomorrow i'll be there...(i hope :emptyonexg1:)
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#71 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 13 July 2007 - 02:13

O Phantom Duck ηπιε την βομβα του Dante, και αποχωρησε απο το σημειο συναξης αλωβητος...τον παραδεχομαι...η βομβα ειναι το ultimate test αλκοολοποσιας...Ευγε παιδι μου!Ευχαριστω για το υπολοιπο!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#72 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 13 July 2007 - 02:31

Αλκοολικούς θα μας καταντήσει ο Dante. Well, τουλάχιστον όσους δεν έχουμε ιδιαίτερη συμπάθεια στο αλκοόλ :deadga6:

Καλά ήταν και σήμερα. Αύριο είναι η τελευταία προβολή, οπότε όποιος δεν έχει έρθει μέχρι στιγμής να έρθει οπωσδήποτε !!:fromabove:

E5VV38U.jpg


#73 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 13 July 2007 - 02:38

Δεν θα ερθω..γιατι με τη δουλεια θα ειμαι μια απο τα ιδια, με τη μονη διαφορα οτι την επομενη θα δουλευω πιο νωρις, και δε θα εχω περιθωριο για ξενυχτι..να πεις βρε αδερφε οτι θα παμε να πιουμε κανα ποτο...του Dante...
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#74 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 13 July 2007 - 09:25

Λοιποοοοοοόν...

χθες η προβολή ήταν μια χαρά, τα προβλήματα ελάχιστα... κλασικά όταν σηκώθηκε ο Dante για PR χάσαμε τον ήχο... κατά τα άλλα ΟΚ.

ευχαριστούμε την Glastenen για την παρουσία της. Ήρθε πήρε τη φίλη της και έφυγε... Άλλη φορά άσε μας απλά μια φωτογραφία σου να έχουμε...

Τα έκτροπα έγιναν αργότερα...
Μέλος του φόρουμ δέχθηκε ανήθικη πρόταση σους δρόμους της βραδινής Αθήνας... επίσης το ίδιο μέλος [που λέει όλους τους Mods αλκοόλες] εθεάθη να πίνει τη μπυρίτσα του υπό τους ροκ/μέταλ ήχους του μαγαζιού που πήγαμε [αν και δεν είναι η μουσική της προτίμησής του]
Τον ΡΚ τον δώσατε εσείς στεγνά, εγώ απλώς να πω ότι υπάρχει σε βιντεάκι η στιγμή που πίνει τη Dante-βομβα... Με 2€ + εξοδα μεταφοράς είναι δικό σας, περιμένω ΠΜ.
Κάποιο άλλο μέλος, πάλι έπινε ότι έβρισκε μπροστά του [πως συνεχώς πεταγόταν μπροστά του η τεκίλα του Dante είναι άξιο απορίας] και έφυγε με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά. Πάλι...

αυτά και πάμε για τη σημερινή προβολή...

#75 jelly

jelly

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 13 July 2007 - 10:31

shmera shmera... 8a eimai stadar ekei :D