Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

I wish...


  • Please log in to reply
462 replies to this topic

#31 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 June 2007 - 12:35

Mr Ayu.... σιγά μην έκαναν μπάνιο αυτές στην Okinawa σε καμια Μύκονο θα ήταν. Προς το παρών τράβα για μια βουτιά στην Μηχανιώνα.

Θα ήθελα ένα άνετο δροσερο κρεβάτι. (οχι με τον Ayu μόνη μου)

#32 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 23 June 2007 - 12:45

Θα ήθελα ένα άνετο δροσερο κρεβάτι. (οχι με τον Ayu μόνη μου)


Spoiler:


Spoiler:

Posted Image

#33 kafetzis88

kafetzis88

    Hoyotama

  • Members
  • 259 posts

Posted 24 June 2007 - 03:00

Εγω θα ήθελα να πέρναγα όλα τα μαθήματα της εξεταστικής....(ναι, ναι ακόμα να γράψουμε......)
-Και,όπως είπε ο Φινλανδός φιλόσοφος και κοινωνιολόγος Σαρτουμμ καους Μπελιττ:
Opinions are like assholes!
Everyone has one, but they all stink...

#34 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 25 June 2007 - 09:46

I wish... να έρθει η πριγκηποπούλα με το άσπρο άλογό της, να με πάρει από το χέρι και να πάμε μαζί κάπου διακοπές... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!

#35 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 25 June 2007 - 16:02

I wish... να έρθει η πριγκηποπούλα με το άσπρο άλογό της, να με πάρει από το χέρι και να πάμε μαζί κάπου διακοπές... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!

Ενταξει η πριγκηποπουλα...το αλογο δεν το λυπασαι μεσα στη ζεστη και τον καυσωνα της αθηνας να κουβαλαει την πριγκηποπουλα?Δεν μπορεις να της πεις να ερθει με ταξι και να της δωσεις τα λεφτα??:hahaha::hahaha:
Και πριν το ξεχασω, το αλογο δεν εχει air condition...την πριγκηποπουλα δεν τη σκεφτεσαι???
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#36 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 25 June 2007 - 19:09

Ενταξει η πριγκηποπουλα...το αλογο δεν το λυπασαι μεσα στη ζεστη και τον καυσωνα της αθηνας να κουβαλαει την πριγκηποπουλα?Δεν μπορεις να της πεις να ερθει με ταξι και να της δωσεις τα λεφτα??:hahaha::hahaha:
Και πριν το ξεχασω, το αλογο δεν εχει air condition...την πριγκηποπουλα δεν τη σκεφτεσαι???

Να μην κάνει κάποιος ένα όνειρο, αμέσως να του το διαλύσετε :uhh:
phmava.php

#37 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 25 June 2007 - 21:50

Ειναι κατι αναλογο με το ονειρο του πριγκηπα με το ασπρο αλογο...Αυτη η εικονα πρεπει να γκρεμιστει απο τα θεμελια, γιατι επονται τρελες απογοητευσεις στην real life!xoxoxoxo!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#38 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 25 June 2007 - 23:02

Ειναι κατι αναλογο με το ονειρο του πριγκηπα με το ασπρο αλογο...Αυτη η εικονα πρεπει να γκρεμιστει απο τα θεμελια, γιατι επονται τρελες απογοητευσεις στην real life!xoxoxoxo!

True. Όπως πρέπει να γκρεμιστούν τα περισσότερα συναισθήματα μας. Όσο περισσότερο αναίσθητος είσαι, τόσο μεγαλύτερη πιθανότητα επιβίωσης έχεις.
phmava.php

#39 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 26 June 2007 - 02:24

Κοιτα...συναισθηματα δεν πρεπει να γκρεμιζονται..απλα δεν πρεπει να τα αφηνουμε τελειως ανεξελεγκτα..αλλα κατα τα αλλα, λιγουλακι αναισθησια και αγαπη για τον εαυτο μας, κανει καλο...λοιπον ομως...on topic γιατι θα μας μαλωσουν!
Ευχομαι να βρεξει καμια μερα, γιατι προβλεπω να ψηθουμε φετος το καλοκαιρι! Να δροσισει και λιγο ο τοπος βρε...να φυγει ο καυσωνας και η ξηρασια...οχι κανενας κατακλυσμος (για να μη με φανε οι λατρεις του καλοκαιριου)!!!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#40 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 26 June 2007 - 10:20

Κοιτα...συναισθηματα δεν πρεπει να γκρεμιζονται..απλα δεν πρεπει να τα αφηνουμε τελειως ανεξελεγκτα..αλλα κατα τα αλλα, λιγουλακι αναισθησια και αγαπη για τον εαυτο μας, κανει καλο...λοιπον ομως...on topic γιατι θα μας μαλωσουν!
Ευχομαι να βρεξει καμια μερα, γιατι προβλεπω να ψηθουμε φετος το καλοκαιρι! Να δροσισει και λιγο ο τοπος βρε...να φυγει ο καυσωνας και η ξηρασια...οχι κανενας κατακλυσμος (για να μη με φανε οι λατρεις του καλοκαιριου)!!!



το γλύτωσες πάνω στη λήξη....

αφού μου χάλασες το ντριμ, το αλλάζω. [αν και οι μοντέρνες πριγκηποπούλες υπάρχουν, τώρα αν έχουν άσπρο αμάξι ή ένα ποδήλατο αντί για άλογο δε ξέρω...]

I wish να μη χρειαζόταν να είμαι υποχρεωμένος να κάνω πράγματα... Να κάνω απλά ό,τι θέλω. Ε , μη μου πείτε πάλι ότι ζητάω πολλά :erk:

#41 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 28 June 2007 - 08:53

I wish να μη χρειαζόταν να είμαι υποχρεωμένος να κάνω πράγματα... Να κάνω απλά ό,τι θέλω. Ε , μη μου πείτε πάλι ότι ζητάω πολλά :erk:


I wish for that also..

#42 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 28 June 2007 - 09:18

Εύχομαι να πέσει 20°C η θερμοκρασία... :nanana:
Και αν γίνεται, εύχομαι να ήταν πάντα χειμώνας.... :

oR4yYRl.gif


#43 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 28 June 2007 - 09:48

Eυχομαι να ημουν σε μια παραλια σε μια ξαπλωστρα να με χτυπαει δροσερος αερας της θαλασσας και να πινω daquiri φραουλα.....
Posted Image

#44 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 28 June 2007 - 10:08

Ευχομαι να ηταν ολος ο χρονος σαν το τελος της ανοιξης...οχι κρυο, οχι πολλη ζεστη, αλλα αρκετα και απο τα δυο ωστε να μπορεις να κυκλοφορισεις χωρις να λιωνεις στην πορεια, και να μπορεις να πας στην παραλια και να μη γυρνας με ηλιαση..και ευχομαι αυτο να ηταν το κανονικο κλιμα της γης..γιατι αν η πρωτη ευχη γινει πραγματικοτητα (δεν ξερω..ισως) τοτε θα πνιγουμε απο τους παγους που θα λιωσουν...οποτε δε λεει..!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#45 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 28 June 2007 - 10:12

μετά σου φταίει η δική μου ευχή με την πριγκηποπούλα... λες και ζητάς τπτ πιο νορμάλ εσύ... :D

Ι wish... κάποιοι να βουτάνε τη γλώσσα [και ενίοτε τα χέρια τους που πληκτρολογούνε] στο μυαλό πριν αποφασίσουν να πουν κάτι [στη συγκεκριμένη περίπτωση να ποστάρουν]

ο κόσμος θα ήταν πραγματικά πιο ωραίος...