Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

I wish...


  • Please log in to reply
462 replies to this topic

#451 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 24 June 2009 - 14:32

Εύχομαι...
Επί γης ειρήνη, νοητική μετάλλαξη του ανθρώπινου είδους, να είχα τώρα ένα ταψί γεμιστά και μια κάσα μπύρες.
Α, και τη δημιουργία αυτοκαθαριζόμενων σπιτιών.

Posted Image


#452 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 24 June 2009 - 16:10

άμα ξεκινήσεις να γράφεις καθαρά στο φόρουμ κ όχι ασυναρτησίες, και αν δεν την πέφτεις χοντρά σε οτιδήποτε θηλυκό, μπορεί να έχεις και ελπίδες...

Για το πρώτο δεκτό θα γραφώ ποιο καθαρά
:emptyonexg1: αλλα το δευτερο :erk: E? Αυτό το συμπέρασμα που στίζετε :oo:? Δηλαδή έχω κάνη καμάκι σε όλες τις κοπέλες από το forum :deadga6:? Δεν μπορώ να καταλάβω αυτό από που ξεκίνησε ότι είμαι παθητικός πεφτουρας αλλά έχει καταντήσει σπαστικό σας παρακαλώ σταματήστε ποια :nanana: ή παρουσιάστε μου κάτι ώστε να στηρίξετε τα λεγόμενα σας :burningbe3:. Συγνώμη που είμαι off topic αλλά δεν μπορώ άλλο:bahhh:.

#453 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 24 June 2009 - 17:35

Αφου συμφωνεις με το πρωτο γιατι δεν κάνεις κάτι? Ολα αυτα τα onion heads δεν βοηθανε πουθενα, τα μισα ειδικα ειναι εντελως ασχετα...-_- Δεν ξερω αν σου ομορφαίνουν το post στα ματια σου, αλλα στων υπολοίπων απλως φαίνεται ως κάτι ασυναρτητο...

#454 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 24 June 2009 - 17:52

διαφωνω. εγω πιστευω οτι βοηθανε να προβαλει την συναισθηματικη του κατασταση, και τον ψυχισμο του, την ωρα που γραφει.
keep it up man

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#455 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 24 June 2009 - 17:58

ευχομαι να βρω λεφτα για να παρω καινουριο ps3


ευχομαι να μην κανεις αυτο το λα8ος, δεν αξιζει ακομα, εκτος απο το PRO που παιζουν αρκετοι δεν εχει κατι αλλο τοσο σημαντικο. wait μεχρι να βγουν αρκετα παιχνιδακια και φυσικα να πεσουν οι τιμες, μιας και απο οκτωμβριο 8α εχουμε την καινουρια εκδοση Slim

#456 Xristos-san

Xristos-san

    Εθισμένος

  • Members
  • 106 posts

Posted 24 June 2009 - 19:33

I wish να περασουν δυο βδομαδες για να δω το καινουργιο episodes one piece.
I wish να να παω στο πανεπιστημιο.

#457 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 25 June 2009 - 00:03

Έυχομαι να μην πραγματοποιηθεί καμία από τις ευχές που έχετε ποστάρει παραπάνω, και καμία από όσες θα ποστάρετε από δω και κάτω!



#458 HeLLBoiS

HeLLBoiS

    Sasuke Hater

  • Members
  • 323 posts

Posted 25 June 2009 - 01:26

I wish to be Kami-sama for one week για να μπορεσω να πραγματοποιησω ολες τις ευχες μου σας ηθελα να πω:tensai::tensai:

#459 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 25 June 2009 - 08:07

Originally Posted by griffin Posted Image
ευχομαι να βρω λεφτα για να παρω καινουριο ps3


ευχομαι να θες να αγορασεις το δικο μου

#460 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 25 June 2009 - 08:45

Έυχομαι να μην πραγματοποιηθεί καμία από τις ευχές που έχετε ποστάρει παραπάνω, και καμία από όσες θα ποστάρετε από δω και κάτω!


ζηλευεις επειδη εχουμε καλυτερες ευχες απο σενα εε ?:P

Edited by Hellkeeper, 25 June 2009 - 08:51.


#461 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 25 June 2009 - 12:37

Έυχομαι να μην πραγματοποιηθεί καμία από τις ευχές που έχετε ποστάρει παραπάνω, και καμία από όσες θα ποστάρετε από δω και κάτω!


Εύχομαι ο Namida να είναι παντα τυχερός με το αντίθετο φύλο, να νικά η ομάδα που υποστηρίζει, να μην χαλάσει ο υπολογιστής του, στις ουρές που περιμένει να μην υπάρχει πολύ κοσμος, τα παπούτσια που αγοράζει να μην είναι ελλατωματικά κλπ,κλπ.... :P

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

#462 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 25 June 2009 - 14:10

Εύχομαι ο Namida να είναι παντα τυχερός με το αντίθετο φύλο, να νικά η ομάδα που υποστηρίζει, να μην χαλάσει ο υπολογιστής του, στις ουρές που περιμένει να μην υπάρχει πολύ κοσμος, τα παπούτσια που αγοράζει να μην είναι ελλατωματικά κλπ,κλπ.... :P

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


αν εισαι ο γκαντεμης του φορουμ ευχομαι να μην ευχη8εις τπτ για μενα :P

EDIT : ευχομαι να κατεβει επιτελους το Fist of the north star

Edited by Hellkeeper, 01 July 2009 - 12:24.


#463 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 02 July 2009 - 00:14

Εύχομαι να πάει καλά η νέα προσπάθεια.
Posted Image