Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

PAYDAY!!...$_$


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

Poll: Θα θέλατε κάθε μήνα να δίναμε δώρα αξίας 500$+ με κλήρωση? (66 member(s) have cast votes)

Θα θέλατε κάθε μήνα να δίναμε δώρα αξίας 500$+ με κλήρωση?

  1. ΝΑΙ. (34 votes [52.31%])

    Percentage of vote: 52.31%

  2. ΟΧΙ. (10 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

  3. ΔΞ/ΔΑ/ΔΜΧΛΕ (10 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

  4. Να κάνει η μάνα. (11 votes [16.92%])

    Percentage of vote: 16.92%

Vote Guests cannot vote

#46 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 06 May 2007 - 22:09

ΔΛΔ δεν έχει ούτε LionHeart ούτε Chocobo Piece...



Πάρε όχι ένα, αλλά ΟΛΑ τα Chocographs. Πάρε και τον χάρτη αν βαριέσαι να τα ψάχνεις, πάρε και ένα Lionheart πάρε και το Bestiary για να βρεις τα τέρατα που σου δίνουν αντικείμενα για το Lionheart :try: Αν και τα παιχνίδια χάνουν μέρος της γοητείας τους αν δεν βρεις τα μυστικά μόνος σου :P


Τώρα για δώρα ανά μήνα/εξάμηνο δεν το σχολιάζω :deadga6: Κάθε χρόνο καλά είναι :nanana:

E5VV38U.jpg


#47 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 06 May 2007 - 22:51

Γιατί κάποιοι ξέρουν από καλό λάδι:hahaha: :try:

Posted Image

Congrats στους νικητές και στο site για τα δώρα. :wooi2:
rsrGbGx.gif

#48 Alexiel

Alexiel

    Anime Freak

  • Members
  • 475 posts

Posted 06 May 2007 - 23:29

Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους. Όλα τα δώρα τα σπάνε.

Αλλά να πω πιο πολύ από όλους ζηλευώ EXXentriX. Θέλω και εγώ μία τέτοια τσάντα. (Αν και έχω σκοπό να αγοράσω μία)

Και παιδία συγχαρητήρια, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ.
Μακάρι να συνεχίσετε έτσι (υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν πάρει :wis: )

Και επίσης για όσους τους άρεσε η κίνηση και τους ενδιαφέρει να συνεχιστεί θα μποροούσαμε να κάνουμε το εξής:

Να μαζευτούν λεφτά από όσο πιο πολλά μέλη από το φόρουμ γίνεται και θέλουν να συνισφέρουν βέβαια να γίνεται πιο συχνά αυτή η κίνηση. Το κόστος για τα παιδιά που διεργάνωσαν πρέπει να ήταν μεγάλο, αλλά μαζευτούνε πολλοί το κόστος πέφτει για το κάθε άτομο.

Αυτά για όσους ενδιαφέρει πραγματικά αυτή η κίνηση και ήθελαν να την βλέπουν πιο συχνά.

#49 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 07 May 2007 - 00:32

Congrats στους τυχερους του διαγωνισμου^^ Εγω πιστευω ανα μηνα κληρωσεις δεν λεει (ασχετα αν ψηφισα "Ναι")... Κριμα ειναι να κλεισει το φόρουμ απο τα χρέη :uhh: (j/k) Ισως θα ειναι καλυτερα να γινετε αυτο 1 φορα το χρονο (το πολυ ανα 6μηνο,αλλα και αυτο δυσκολο το βλεπω. Εκτος αν εχετε λεφτα για ξοδεμα οποτε αλλαζει το πραγμα :hahaha: )... Επισης η Erisabetsu, εδωσε μια καλη ιδεα: "να κάνουμε διαγωνισμούς παρά κληρώσεις"...

#50 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 07 May 2007 - 00:53

Συγχαρικια κι απο μενα στους νικητες..να χαρειτε τα δωρακια σας, αλλα μην τα λιωσετε κιολας, να τα κρατησετε για συλλεκτικους λογους!χαχα! Ο διαγωνισμος δεν εχει νοημα να γινεται συστηματικα, χανει την αξια του...αν υπαρχει λογος για να γινει διαγωνισμος-οπως πχ ο τωρινος που ηταν τα δευτερα γενεθλια του φορουμ- ενταξει, αλλα ετσι στο ξεκουδουνο δεν νομιζω πως αξιζει...Μπορειτε ομως να κανετε διαγωνισμους οπου οι διαγωνιζομενοι θα προσφερουν κατι παραπανω απο ενα ποστ...δεν ξερω τι..μια ιδεα εριξα..
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#51 kabamaru-1986

kabamaru-1986

    Koenma-Sama

  • Members
  • 627 posts

Posted 07 May 2007 - 13:43

Συνχαρητηρια παιδια σε καλη μερια!
/////////////////////////////////////////////////

Η λιστα μου (Για ανταλαγες pm me)

Πατα εδω:kill4u:

Ειμαι κλεφτης πατα με αν τολμας:hiding_something:

#52 ghostdog

ghostdog

    Καμένος στη μετάφραση...

  • Members
  • 157 posts

Posted 07 May 2007 - 14:06

Παιδιά τι να πω... δεν περίμενα ούτε να κερδίσω , ούτε ότι υπήρχαν τόσο κορυφαία δώρα...:blurah5:

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο anime gr για τη γενναιοδωρία του:nanana:

Η κωλοφαρδία μου βέβαια είναι τόσο μεγάλη που μου έτυχε και μια από τις πιό αγαπημένες μου σειρές !!! Βέβαια την είχα , αλλά όχι σε dvd-format και ούτε σε τέτοια κορυφαία συσκευασία ! Thanx again ! (dante ωραία το μαγείρεψες , τώρα θα σου δώσω τα 1787 επεισόδια Doraemon που τόσο ήθελες :erk:...)

Παίδες αν θέλετε να φαλιρίσετε συνεχίστε έτσι :P ! Να ξέρετε όμως πως την αγάπη μας την έχετε έτσι κι αλλιώς...

#53 Backkiller

Backkiller

    Starting...

  • Members
  • 31 posts

Posted 08 May 2007 - 14:48

μπραβο στους τυχερους!!!!!!(φτου να παρει ατυχία!!!Δεν κερδισα!!)

#54 zidane72003

zidane72003

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 08 May 2007 - 14:55

Διαφωνω στο να γινεται διαγωνισμος καθε μηνα...Νταξ ειναι ξεπαραδιασμα...Επισης πολλοι μπορει απλα να γραψουνε ενα ποστ στο τομεα της κληρωσης και thats all(δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο)

Εξαλου ενας διαγωνισμος παιρνει ξεχωριστη σημασια αν γινεται 1 φορα και οχι καθε μηνα.

Συνχαρητηρια απλα στα παιδια τα οποια δωσανε απο το υστερημα τους για να γινει αυτος ο διαγωνισμος.Πρωτοποριακη ιδεα.Συνχαρητηρια κα ιστα παιδια που κερδισανε κα ισε καλη μερια
Μονο 2 πραγματα ειναι απεραντα:Το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια.Και δεν ειμαι καθολου σιγουρος για το 1ο

Τα τηλεφωνα τα αλεξιπτωτα και τα μυαλα δουλευουνε καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα

George Afroudakis:1000 goal στην Α εθνικη...keep walking

#55 ambient

ambient

    sSsSs

  • Members
  • 131 posts

Posted 08 May 2007 - 23:11

Συγχαρητήρια στους νικητές αλλά και στα παιδιά που οργάνωσαν (και πλήρωσαν :hero: ) το διαγωνισμό.
Πάντα τέτοια.

btw το artbook του NGE το ζήλεψα λιγάκι :love:

#56 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 09 May 2007 - 13:46

Βασικα εγω νομιζα και νομιζω οτι αυτο για τον καθε μηνα ειναι για πλακα.Σοβαρα το λεγατε?:erk:

#57 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1,117 posts

Posted 10 May 2007 - 20:09

congrats.

#58 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 10 May 2007 - 23:20

Συγχαρητήρια στα παιδιά που κέρδισαν!!!

Spoiler:


#59 Kuso Kenshi

Kuso Kenshi

    Anime Fan

  • Members
  • 218 posts

Posted 11 May 2007 - 11:26

GZGZGZ:if:
"Mind like water is a visual metaphor for a state of
being. Choice is a function of awareness, awareness comes
as a function of meditation. Observe things from a place
of non-reaction, which does not mean detachment, but means
not attached to an outcome. Knowing others is intelligent.
Knowing yourself is enlightened. Conquering others takes force.
Conquering yourself is true strength. Knowing what is enough is
wealth. Forging ahead shows inner resolve."
Posted Image

#60 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 11 May 2007 - 12:38

Οk, μου ήρθαν τα ειδοποιητήρια για τα δωράκια, Δευτέρα πάω για παραλαβή...stay tuned...:lovulovu:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.