Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Jet'Aime


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#46 MaSaKa

MaSaKa

    Anime Freak

  • Members
  • 342 posts

Posted 18 February 2008 - 01:13

Και ναι.... ειναι γεγονος....... μετα απο πολυ καιρο λογο της εγκυμοσινης και της γενας, το Je t' aime ξανα αρχισε!!!! Καθε τεταρτη βραδυ, ατελιωτες ωρες καψιματος :D

#47 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 18 February 2008 - 01:18

Τι ωραία τι καλά






....που δεν βλέπω πια τηλεόραση
Posted Image

#48 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 18 February 2008 - 01:36

πλακα πλακα χθες σκεφτομουν οτι εχω να ανοιξω τηλεοραση απο τοτε που γυρισα απο τα Χριστουγεννα...

αν και το συγκεκριμενο σκεφτομαι να τους κανω βουντου μπας και ψωφησει η Πανια

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#49 PreToRiaN

PreToRiaN

    Make love, NOT warcraft

  • Members
  • 81 posts

Posted 18 February 2008 - 12:05

Και ναι.... ειναι γεγονος....... μετα απο πολυ καιρο λογο της εγκυμοσινης και της γενας, το Je t' aime ξανα αρχισε!!!! Καθε τεταρτη βραδυ, ατελιωτες ωρες καψιματος :D


χμμ. το jet' aime αποτελει το γρηγορετερο και αποτελεσματικοτερο τροπο πτωσης του iq σου. Το τραγικο ειναι οτι πολλα νεα παιδια συνεχιζουν να το βλεπουν -_-.
Spoiler:
Αυτή η υπογραφή δεν ξεπερνά σε καμία περίπτωση τα 250 pixels ύψος.( who am i kidding : :. my beautiful and intelligent sign is ruined ).

#50 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 18 February 2008 - 12:21

χμμ. το jet' aime αποτελει το γρηγορετερο και αποτελεσματικοτερο τροπο πτωσης του iq σου. Το τραγικο ειναι οτι πολλα νεα παιδια συνεχιζουν να το βλεπουν -_-.


Meh... 1000 φορές καλύτερα να βλέπεις την Πάνια που πουλάει καραγκιοζιλίκι και είναι καραγκιοζιλίκι, παρά να βλέπεις ένα σωρό άλλες εκπομπές που το παίζουν σοβαρές αλλά είναι καραγκιοζιλίκια :emptyonexg1: (κλασσικό παράδειγμα που μου ρχεται στο μυαλό, τα realities του Μικρούτσικου :puke:)
phmava.php

#51 d.x

d.x

    Everybody lies

  • Members
  • 24 posts

Posted 18 February 2008 - 13:51

Καλύτερα να μην βλέπεις τίποτε :D αλλά όντος από τα realities καλύτερα είναι
Κάτι ξέρω εγώ και δεν βλέπω τηλεόραση :hihi2:
When in doubt, tell the truth.

#52 zolitas

zolitas

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 20 February 2008 - 22:02

Meh... 1000 φορές καλύτερα να βλέπεις την Πάνια που πουλάει καραγκιοζιλίκι και είναι καραγκιοζιλίκι, παρά να βλέπεις ένα σωρό άλλες εκπομπές που το παίζουν σοβαρές αλλά είναι καραγκιοζιλίκια :emptyonexg1: (κλασσικό παράδειγμα που μου ρχεται στο μυαλό, τα realities του Μικρούτσικου :puke:)



η διαφορα ειναι ομως οτι οι "καλεσμενοι' της Πανιας ειναι ψιλοκαθυστερημενοι, κ προφανως δν μπορουν να 'ζυγισουν' τα πραματα κ πολυ καλα. Ενω αυτοι που πανε σε ριαλιτι ειναι απλα επιλογη τους. Δινουν-Παιρνουν, ΟΚ, np.

ps: Προχθες που μιλησα στο τηλεφωνο με την μανα μου, μου ειπε πως εδειξε στην Τιβι οτι ο Ταμπακης ειναι αστεγος. Κ θυμαμαι που ερχοταν με τον μανατζερ του Σερρες στο μαγαζι που δουλευα κ βγαιναν φοτογραφιες κ τετοια.

#53 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 posts

Posted 23 February 2008 - 22:11

Πάλι καλά που υπάρχουν και αυτές οι εκπομπές και δίνουν αξία στη τηλεοπτική ψυχαγωγία μας.