Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Jet'Aime


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 07 April 2007 - 11:55

Πιο ακυρη εκπομπη eva οσους κατι τραγουδια σου σπανε τα νευρα και ολοι στο δρομο τα τραγουδανε -.- βας βας βας ο παρασκευας και εξω απο τα δοντια kill me plz
I put up my headphones and listen to the deftones

#2 Majin_PSiKapaMi

Majin_PSiKapaMi

    Σχιστοματισμος FTW

  • Members
  • 123 posts

Posted 07 April 2007 - 12:36

Πιο ακυρη εκπομπη eva οσους κατι τραγουδια σου σπανε τα νευρα και ολοι στο δρομο τα τραγουδανε -.- βας βας βας ο παρασκευας και εξω απο τα δοντια kill me plz

:o:o:o:o:o

Ντροπη σου νεος ανθρωπος με ολο το μελλον μπροστα σου να εκφραζεσαι ετσι για την μοναδικη πιθανοτατα οαση καψιμου στην ελληνικη τηλεοραση!Που 'σαι ρε Λεοτσακο, που εισαι ρε Σια Λιαροπουλου ή ακομα που εισαι ρε Αντρεα Μικρουτσικε?Μονο η Παννια υπαρχει ακομα κ το εκπροσωπει!Ειμαι μεγαλος φαν ολων των εκπομπων της παννια τα τελευταια 5-6 χρονια btw.

Οσο για την αποψη σου σε δικαιολογω λογω ηλικιας, αργοτερα ως φοιτητης που θα αραζεις με τις παρεες σου κ θα καιγεστε με οτι να'ναι απο emulator atari μεχρι να παιζεις μηλα με ολους τους μαντραχαλαδες θα αλλαξεις γνωμη :laugh:
Trash TV FTW
Posted Image
AGA.P.E. ><
_____________
My chain here


#3 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 07 April 2007 - 13:26

ΒΑΣ ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ:lol:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#4 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 07 April 2007 - 13:46

κολλημενος με σενα
κολλημενη με μενα
κολλημενοι κι δυο

κατμαν-νεοποπ-λαικο-ραπ-αλα-νιβο
Posted Image

#5 kenshin

kenshin

    Anime Fan

  • Members
  • 213 posts

Posted 07 April 2007 - 13:54

να πω την αληθεια και εγω εχω προσπαθησει να καω στο παρελθον με διαφορες εκπομπες κυριως της πανια και του καμπουρη αλλα ματαια.σκεφτομουν οτι ενα καρο μαλ... δειχνει η τιβι ας δω τουλαχιστον αυτα που το παραδεχονται οτι ειναι σουργελα.στο τελος το μονο που καταφερνω ειναι να νευριαζω γιατι απλα δεν ειναι νουμεραααα.πανε εκει πληρονονται και παιζουν ενα κακοστημενο θεατρο και απορω πως πολλοι τα πιστευουν κιολας.η ηθοποιια ειναι ελεεινη κυριολεκτικα ειδικα αυτος που κανει τον 'θελω, το θελω πολυ' ειναι τρισαθλιος,προσπαθει υπερβολικα να γινει νουμερο και του αλλαζει τα φωτα.ο παλιος καλος καιρος του ερωτοδικιου περασε και δεν ξαναγυριζει πια[αληθεια εχει κανεις κανα επ.: ].
τωρα τελευταια παντως βλεπω βεφα τα λογια της με νανουριζουν, καταπληκτικη εμπειρια για ολους οσους πληττουν στα σπιτια τους.
τηλεφως εχει δοκιμασει κανεις?δε λεω καλοπροαιρετοι ανθρωποι αλλα αυτα δεν λεγονται στις μερες μας:oops:
Posted Image

#6 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 07 April 2007 - 14:06

.ο παλιος καλος καιρος του εροτοδικιου περασε και δεν ξαναγυριζει πια


sad but true...
Posted Image

#7 gorillazz

gorillazz

    Anime Fan

  • Members
  • 157 posts

Posted 07 April 2007 - 16:53

Ρε Dj Dragon φτιάξε κανα remix του Βας να γουστάρουμε....:rolleyes:

#8 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 07 April 2007 - 20:11

:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:
:despair::despair::despair::despair::despair:

Posted Image

Kill them all ><
rsrGbGx.gif

#9 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 07 April 2007 - 20:27

Σε αυτό το σημείο πρέπει να πω ότι ο Catman είναι από το διπλανό χωριό... :
Άμα τον δώ θα του πω ότι έχει fans από το anime.gr (Μπάμπη θα του ζητήσω και αυτόγραφο που ξέρω πως θές... ;)) :bleh:

oR4yYRl.gif


#10 Goregasm

Goregasm

    M_B_L_A_Q

  • Members
  • 29 posts

Posted 08 April 2007 - 16:27

Το βλέπω μαζί με το καπί στο χωριό της γιαγιάς μου..Βασικά τα Παρατράγουδα βλεπουμε αλλά τα ίδια @@ με το Jet'Aime είναι!!Ρε ποιός Βας ο Παρασκευάς..Ο ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ και τα μυαλά στα κάγκελα..!!

Posted Image


#11 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 08 April 2007 - 17:06

Σε αυτό το σημείο πρέπει να πω ότι ο Catman είναι από το διπλανό χωριό... :
Άμα τον δώ θα του πω ότι έχει fans από το anime.gr (Μπάμπη θα του ζητήσω και αυτόγραφο που ξέρω πως θές... ;)) :bleh:


αμα μου το δωσεις θα το καψω i don''t want it OMG.. Btw μ ''αρεσει και που κανουν διαφημιση τα cd τους
I put up my headphones and listen to the deftones

#12 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 posts
  • LocationΜπραχάμες

Posted 08 April 2007 - 17:51

Καλά, αυτά τα τραγούδια έχουν μεγάλη πέραση. XD Κάθε ζώο στην τάξη μου κάθεται και τραγουδά από Κάτμαν μέχρι Παρασκευά. Και ο 4χρονος ανιψιός μου ακούει Παρασκευά. ΕΛΕΟΣ!

~ Storm ~

Εμένα πάντως μου αρέσει ο "Το θέλω, το θέλω πολύ" που δεν μπορεί ούτε να συγχρονίσει τα χείλη του σωστά και να τραγουδίσει playback...


Posted Image

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#13 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 09 April 2007 - 11:15

Ο ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ και τα μυαλά στα κάγκελα..!!


Aπλα.....επος!
Posted Image

#14 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 12 April 2007 - 11:27

new songs OMG .... παρε τον ενα χτυπα τον αλλο χθες πηγα σε εναν φιλο μ και εβλεπαν 10 ατομα Jet'aime κλεινομαι στο δωματιο του παιζω NFS Carbon και τελειωσε η υποθεση
I put up my headphones and listen to the deftones

#15 Matthew

Matthew

    Anime Amateur

  • Members
  • 88 posts

Posted 12 April 2007 - 22:49

πλακα εχει ρε! βλεπεις ολους τους καμενους και
γελας.. βεβαια δινει και ελπιδα σε αυτους τους ανθρωπους(τους καμενους)
γιατι νομιζουν οτι γινονται καποιοι!!