Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποιον Μισώ αυτήν την εβδομάδα?


  • This topic is locked This topic is locked
782 replies to this topic

#766 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 26 August 2007 - 22:38

Μισώ τη κοιλιά μου που μεγαλώνει πιο εύκολα απ' ότι μικραίνει,ευτηχώς που προσέχω και δεν είναι παρά ελάχιστη....:terror2:αλήθεια,οι κοιλίτσες θεωρούνται σέξι ή όχι?:wooi2:


Άντρας χωρίς κοιλιά=Γυναίκα χωρίς βυζιά:hahaha:

Μισώ ότι αύριο ξαναρχίζει η σχολή.

Posted Image


#767 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 August 2007 - 23:13

Άντρας χωρίς κοιλιά=Γυναίκα χωρίς βυζιά:hahaha:

Μισώ ότι αύριο ξαναρχίζει η σχολή.


Πόσο gay μπορεί να είσαι ????
αλλά ένα δίκιο το έχεις.

#768 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 26 August 2007 - 23:28

Ναι τετοια λέγετε, να έχουν δικαιολογία να αποφεύγουν το γυμναστήριο! Hot abs 4eva!!

Να μισησω κ το κράτος γ το όλο χαος που επικρατεί?...

#769 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 26 August 2007 - 23:30

Σόρρυ,τελικά εγώ να ανυσηχώ για την κοιλιά μου ή όχι?:oo:Με μπερδεύσατε!!!
Posted Image

#770 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 26 August 2007 - 23:33

Haha, τι να σ πω εξαρτάται κ απο σε τι γυναίκα θα πέσεις :P! Αλλα μην τη "μισεις" κιολας! Κ εγω έχω κοιλιτσα κ έχω συμβιμβαστεί με αυτην (κ στις γυναικες σιγουρα δεν είναι σεξυ XD!) :P!

#771 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 26 August 2007 - 23:41

Haha, τι να σ πω εξαρτάται κ απο σε τι γυναίκα θα πέσεις :P! Αλλα μην τη "μισεις" κιολας! Κ εγω έχω κοιλιτσα κ έχω συμβιμβαστεί με αυτην (κ στις γυναικες σιγουρα δεν είναι σεξυ XD!) :P!


Διαφωνώ,τρελαίνομια για γυναίκες με κοιλίτσα:hehe:


Ον τόπικ,μισώ ένα βλαμμένο πρώην συμμαθητή μου,που τον άκουσα σήμερα να λέει 'ελα τώρα,και τι έγινε' για τις πυρκαγιές.Η βλακεία στο απόλυτο βαθμό της.:thumbdown:
Posted Image

#772 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 27 August 2007 - 09:41

offtopic: Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά έχω καιρό να πάω γυμναστήριο και έχω πέσει λίγο :D

Posted Image


ontopic: Δεν μισώ κανέναν ?! παράξενο...
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#773 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 27 August 2007 - 09:52

ontopic: Δεν μισώ κανέναν ?! παράξενο...


Τώρα ξενερώσαμε:hahaha:

Μια μέρα χωρίς μίσος=παντελόνι χωρίς τσέπες

Θα μισήσω λοιπόν εγώ κάποιν.....μισώ τα φροντιστήρια.Δεν έχω λόγο,δεν πάω σε κάποιο,αλλά δεν βρήκα κάποιον άλλο να μισήσω.
Posted Image

#774 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 28 August 2007 - 00:53

Μισώ τον Riva(operator στο channel των ILA) γιατί με έκανε ban χωρίς ουσιαστικά να έχω κάνει κάτι κάνει και εκτός αυτού ήταν και εριστικός.Δεν έχω χτυπήσει ποτέ κανένα αλλά σε αυτόν ευχαρίστως θα έκανα τη μούρη του κιμά.:madtodeath:

Posted Image


#775 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 28 August 2007 - 02:18

Μισω τους ακυρους που σε κάνουν add στο μσν, κ ζητανε φωτό σου... Ασε που απο οτι καταλαβαίνω είναι αγόρι κ μπαίνει στη μσν φιλης του για να τον "εμπιστευτώ ως κοριτσι"... (ε ενταξει μια κοπέλα δε ζητάει επιμονα φωτό, κ όταν της λες ότι είσαι σε φιλη σου δεν κανει "μμμμ" και ρωτάει αν η φιλη σ είναι καλη!)

#776 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 28 August 2007 - 02:26

Μισω τους ακυρους που σε κάνουν add στο μσν, κ ζητανε φωτό σου... Ασε που απο οτι καταλαβαίνω είναι αγόρι κ μπαίνει στη μσν φιλης του για να τον "εμπιστευτώ ως κοριτσι"... (ε ενταξει μια κοπέλα δε ζητάει επιμονα φωτό, κ όταν της λες ότι είσαι σε φιλη σου δεν κανει "μμμμ" και ρωτάει αν η φιλη σ είναι καλη!)


Χεχε, αυτο μου θύμισε οτι μερικές φορές με κάνουν add άτομα που δέν ξέρω, και τελικά είναι απο το Ιράκ ή απο κάποιο άλλο αραβικό κράτος και με ρωτάνε γιατί τους έκανα add ΕΓΩ... Για να μείνω στο θέμα, μισώ όταν γίνετε το απο πάνω.
Και έχει γίνει πάνω απο 3 φορές... XD

LfNX0dh.png


#777 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 28 August 2007 - 09:02

Μισω τους ακυρους που σε κάνουν add στο μσν, κ ζητανε φωτό σου... Ασε που απο οτι καταλαβαίνω είναι αγόρι κ μπαίνει στη μσν φιλης του για να τον "εμπιστευτώ ως κοριτσι"... (ε ενταξει μια κοπέλα δε ζητάει επιμονα φωτό, κ όταν της λες ότι είσαι σε φιλη σου δεν κανει "μμμμ" και ρωτάει αν η φιλη σ είναι καλη!)


η πλάκα με αυτούς που μπαίνουν με γυναικεία νικ είναι ότι πάντα μα πάντα τους καταλαβαίνουμε απο τον τρόπο που γράφουν. Μια γυναίκα δεν θα μιλούσε πότε όπως αυτοί. Είναι εντελώς γελοίοι και τους ρίχνω τρελό δουλεμα.

#778 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 29 August 2007 - 23:12

Μια γυναίκα δεν θα μιλούσε πότε όπως αυτοί.


Ασχετα με το msn πολλα εχουν δει τα ματια μας, το πιο ωραιο και η καλυτερη εκδικηση για αυτους τους βλακες ειναι οταν ο ενας παρουσιαζεται ως γυναικα σε καποιον αλλο που κανει το ιδιο...
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#779 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 August 2007 - 13:21

Ασχετα με το msn πολλα εχουν δει τα ματια μας, το πιο ωραιο και η καλυτερη εκδικηση για αυτους τους βλακες ειναι οταν ο ενας παρουσιαζεται ως γυναικα σε καποιον αλλο που κανει το ιδιο...


ROFL!!!!!!!!!!!!!

μισώ που έχω τοσα πολά νεύρα και πραγματικά δεν μπορώ να συγκεντρωθώ σε αυτό που κάνω.

#780 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 30 August 2007 - 15:57

Μισώ,ενοώ πραγματικά μισώ όσους γκρινιάζουν όλη την ώρα,ειδικά απο την οικογενεια μου.Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!:oo:
Posted Image