Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποιον Μισώ αυτήν την εβδομάδα?


  • This topic is locked This topic is locked
782 replies to this topic

#31 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 19 January 2007 - 16:29

ένα συστημένο για Βύρωνα
με μόλις 3dvd μέσα έκανε 5,50euro

Ζήτω οι υπάλληλοι με τα αντικειμενικά τους προσόντα! :ill:

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#32 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 20 January 2007 - 11:14

λοιπον μισω τον μλκ που μου δωσε τα μαθηματα τωρα που ημουν αρρωστος 0 εγραψα αρχαια επειδη δεν μου το ειπε
I put up my headphones and listen to the deftones

#33 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 20 January 2007 - 11:20

Ναι Μπάμπη... γιατί άμα σου το έλεγε.... :rofl: :lol:

Μισώ το Goethe που θα με κόψει πάλι στο Zertifikat! ... :@

oR4yYRl.gif


#34 YaTa

YaTa

    Αρχαιολάτρης

  • Retired Staff
  • 1,939 posts

Posted 20 January 2007 - 11:45

λοιπον μισω τον μλκ που μου δωσε τα μαθηματα τωρα που ημουν αρρωστος 0 εγραψα αρχαια επειδη δεν μου το ειπε


ε όχι ρε μπάμπη, κοίτα να δεις τι γίνεται -_-
1

#35 Cougar

Cougar

    Anime Freak

  • Members
  • 325 posts

Posted 20 January 2007 - 15:44

Μισώ όποιον ψηφίζει στον Διαγώνισμό με τα Banners και ψηφίζει μόνο στο ένα route κι όχι και στα 3! :mad: :wallbash:

moving_movies_foto_9_thesout_gr.gif


#36 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 20 January 2007 - 17:47

Μισώ όποιον ψηφίζει στον Διαγώνισμό με τα Banners και ψηφίζει μόνο στο ένα route κι όχι και στα 3! :mad: :wallbash:


x2...τα παιδιά σκίστηκαν (που λέει ο λόγος) για να μας παρουσιάσουν τις δουλειές τους, έχουμε κάθε μέρα >100 μέλη στο forum και πολλοί τους γράφουν κανονικά...ψηφίστε ρεεε!...5' δουλειά είναι....<<

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#37 vasilisk

vasilisk

    Anime Professional

  • Members
  • 668 posts

Posted 20 January 2007 - 19:25

μισω τα πολυκαιρισμενα cd που οταν τα χρειαζεσαι δεν διαβαζονται... αντε να δουμε ποτε θα τελειωσει cd to iso process... σε λιγο κλεινω 24ωρο...:despair:
(πιστευω να εχει ψηθει καλα το cd μεσα τοσες ωρες)
Posted Image

#38 TNT

TNT

    Crazy Scientist!

  • Members
  • 735 posts

Posted 20 January 2007 - 20:44

Μισώ τον πονοκέφαλο που με καταδιώκει το τελευταίο διάστημα και δε λέει να με αφήσει στην ησυχία μου!!!

Posted Image



#39 Goregasm

Goregasm

    M_B_L_A_Q

  • Members
  • 29 posts

Posted 20 January 2007 - 21:23

Όλη την 2α λυκείου στο σχολείο μου εκτός βεβαία από την κολλητή μου..είναι όλοι τόσο δηλοί και ΑΑΑ

Posted Image


#40 kenshin

kenshin

    Anime Fan

  • Members
  • 213 posts

Posted 20 January 2007 - 21:48

μισω τον κυκλικο ελεγχο πλεονασμου που με εκανε να σπασω ενα σκαμπο απο τα νευρα μου ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοος:rip:
οχι τιποτα αλλο το ντιβιντι ειναι απο αλυσιδα την οποια εχω στειλει.ρε γαμ....την ατυχια μου ηταν το μονο που δεν τσεκαρα αν επαιζε τι πιθανοτητες ειχε να ηταν ποβληματικο αλλωστε
Posted Image

#41 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 20 January 2007 - 22:42

μισω την εξεταστικη που αρχιζει τη Δευτερα :P και επισης μισω που το πρωτο μαθημα που δινω ειναι πρωινιατικο(8:00) εργαστηριο @_@

#42 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 21 January 2007 - 01:12

μισω την εξεταστικη που αρχιζει τη Δευτερα :P και επισης μισω που το πρωτο μαθημα που δινω ειναι πρωινιατικο(8:00) εργαστηριο @_@


Μισώ τέτιου τύπου καταχωρήσεις.. όταν είσαι φοιτητής η εξεταστική σου φαίνετε μαρτύριο.. για ελάτε στη θέση μου 4 χρονια μετά την εξεταστική και πείτε μου αν την μισείτε.. πολύ τα δραματαοποιείτε τα πράγματα.

#43 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 21 January 2007 - 01:17

Μισώ τέτιου τύπου καταχωρήσεις.. όταν είσαι φοιτητής η εξεταστική σου φαίνετε μαρτύριο.. για ελάτε στη θέση μου 4 χρονια μετά την εξεταστική και πείτε μου αν την μισείτε.. πολύ τα δραματαοποιείτε τα πράγματα.


always hated exams...of whatever kind...:bleh:
trust me..προτιμω να κανω οτιδηποτε αλλο,απο το να δινω εξετασεις Τ_Τ
it's just me :

#44 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 21 January 2007 - 10:11

Μισώ τον ΟΤΕ. Μας λανσάρει την εποχή της πληροφορίας, ενώ ταυτόχρονα υπάρχουν φερέσυχνα, πάνω σε ένα εκ των οποίων είμαι και εγώ. Και για αυτό τον λόγο, δεν μπορώ να ADSL και είναι αόριστο το πότε θα βγει.
Posted Image

#45 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 21 January 2007 - 11:11

Μισω τον αδερφο μου που εκανε new game σε ενα παιχνιδι μου στο PS2 X.X
Posted Image