Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

C06R1: "Death Note" vs "Honey and Clover II"


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Poll: Death Note vs Honey and Clover II (26 member(s) have cast votes)

Death Note vs Honey and Clover II

  1. Death Note (19 votes [73.08%])

    Percentage of vote: 73.08%

  2. Honey and Clover II (7 votes [26.92%])

    Percentage of vote: 26.92%

Vote

#16 Turgon

Turgon

    Anime Amateur

  • Members
  • 107 posts

Posted 04 December 2006 - 09:21

Death Note, χωρίς δεύτερη σκέψη. Το H&C δεν το έχω δει και ούτε πρόκειται [δεν μου αρέσουν τα romance >.<]
Posted Image

#17 hajate

hajate

    Anime Freak

  • Members
  • 317 posts

Posted 06 December 2006 - 14:36

Death Note, χωρίς δεύτερη σκέψη. Το H&C δεν το έχω δει και ούτε πρόκειται [δεν μου αρέσουν τα romance >.<]


δεν είναι μόνο romance φίλε μου οπότε δώστου μια ευκαιρία!

Πάντως θα συμφωνήσω και με τον dark ότι καλύτερα θα ήταν να μπαίνανε ολοκληρωμένες σειρές στον διαγωνισμό.ποιος ξέρει μπορεί το deathnote να αποδειχθεί μούφα αργότερα(καλά αστειεύομαι,έχω διαβάσει το manga-ανάθεμα την ώρα και την στιγμή-και δεν παίζει τέτοια φάση)!