Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Έπεσε το Mangastream...


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 23 December 2019 - 09:10

Μιας και που λέμε για trackers, για κάποιο ανεξήγητο λόγο υπάρχει ακόμα το tokyotosho. ο.0
rsrGbGx.gif

#17 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 23 December 2019 - 14:57

Για το 99% των χρηστών το nyaa είναι υπέαρκετο  και μετά bbt και ab κυρίως για seeders για παλαιότερα anime και εξειδικευμένα release και βασικά για ost και manga που στο nyaa χάνονται εύκολα υπάρχει επίσης και το madokami για maga αλλά έχει κλείσει registrations.Προσωπικά πλέον αν υπάρχει μπορώ να το έχω το θέμα είναι περισσότερο η όρεξη να κάτσει να το δεις.

Also relevant

Spoiler:


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#18 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 23 December 2019 - 18:12

Μου αρέσει η νεκροκεφαλή κάτω δεξιά, είναι low res. :P
rsrGbGx.gif

#19 Titan64

Titan64

    Anime Newbie

  • Members
  • 37 posts
  • LocationKamome Gakuen

Posted 06 January 2020 - 01:13

Έπεσε και το Mangadex!!! Δεν θα μας αφήσουν ούτε ένα site οι εβραίοι!!!



#20 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 06 January 2020 - 02:42

Μεταφέρθηκαν στο Mangadex.cc προσωρινά, όλα καλά (προς το παρόν δηλαδής). Αναλυτική ανακοίνωση εδώ

https://mangadex.cc/thread/200708

E5VV38U.jpg


#21 Titan64

Titan64

    Anime Newbie

  • Members
  • 37 posts
  • LocationKamome Gakuen

Posted 06 January 2020 - 03:15

 

Μεταφέρθηκαν στο Mangadex.cc προσωρινά, όλα καλά (προς το παρόν δηλαδής). Αναλυτική ανακοίνωση εδώ

https://mangadex.cc/thread/200708

 

Δεν λειτουργεί τίποτα για εμένα....

 

download-1.png


Edited by Titan64, 06 January 2020 - 03:18.


#22 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 06 January 2020 - 18:12

Δεν ξέρω, εμένα μια χαρά μου δουλεύει. Επίσης μόλις είδα πως ανέβηκε ξανά το mangastream.cc . Θέλει κι αυτό cc στο τέλος.

 

EDIT
Δεν είναι οι ίδιοι Mangastream τελικά, απλά πήραν το όνομα.


E5VV38U.jpg