Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 1 votes

Operation Gargadua ! ~The 2018 mid summer (meeting) batturu!

summer 2018 meetingu pc_magas godzilla

  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 July 2018 - 22:11

wXra6YY.jpg

 

~ Καλοκαίρι 2018 ~

 

Μετά την περσινή διαρροή πετρελαίου στις ανατολικές ακτές της Αττικής κάτι που συθέμελα θα τάραζε τις ζωές των κατοίκων, συνέβη!

(papahelinika)

 

Μία ανίερη ένωση προκλήθηκε στα βάθη της Βάρκιζας, μα που άλλου, στην τρύπα του Καραμαν Αλή!

Dna δεινοσαύρων από την Ιουρασική περίοδο που είχε παραμείνει ανενεργό μέσα στο πετρέλαιο,

ενώθηκε με φύκια που υπήρχαν στο πάτο της λίμνης δημιουργώντας ένα είδος παλαιολυθικού φίλτρου

που μόλυνε το νερό της λίμνης καθώς περνούσε μέσα από αυτά.

 

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΕΚΕΙ.

 

...

 

Σας απαντώ.

...

Μα από το φυσικό τούνελ που είχαν σκάψει οι Ελ στην 1η τους επίσκεψη και ένωναν την τότε πισίνα τους,

μετέπειτα τρύπα του Καραμαν Αλή,

με την παραλία δημιουργώντας έτσι στο -1ο θαύμα της ανθρωπότητας

(ναι καλά βλέπετε το μείον μπροστά γιατί ήταν πριν το μηδενικό θαύμα και τις άλλες 7 αηδίες).

 

Φαστ φοργουορντ μερικούς μήνες μετά. Οι πρώτες βροχές πέφτουν.

Νερό που είχε εξατμιστεί από τη λίμνη πέφτει σε χωράφι κάπου λίγο πιο έξω από τα Σπάτα.

Το χωράφι ήταν του κυρ. Θανάση, αγρότης 4ης γενιάς. Η ιστορία της οικογένειας του κυρ. Θανάση χάνεται στα βάθη των αιώνων.

Από τους πρώτους καλλιεργητές σκόρδου στην Αττική και πολλές εξαγωγές κυρίως σε Βαλκανικές χώρες που ευδοκιμούν

βουρβούλακες, βαμπιρ και λοιπά πλάσματα της νύχτας.

Παρά τις πολλές εξαγωγές, ο κυρ.Θανάσης δίνει τα σκόρδα του και στην τοπική αγορά για να

μαζέψει κεφάλαιο για το μεγάλο βήμα στην Αμερική.

Τα σκόρδα του, καθότι πολύ νόστιμα και δυνατά σε γεύση, αποτελούν την πρώτη ύλη τζατζικιού που μπαίνει στα καλύτερα σουβλατζίδικα των Αθηνών.

 

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΩΡΑ.

 

Από βάσιμες πληροφορίες αλλά και εμπεριστατωμένη μελέτη (βλέπε το thread της συζήτησης),

χρήστες του φορουμ έχουν φάει από αυτό το τζατζίκι.

Μέσω του τζατζικιού, τους μεταδώθηκε το dna των δεινοσαύρων και έτσι ξύπνησε

 

ο

 

# Gargadua #

 

 

Γι αυτό, στις 14/7/2018 ώρα 18:00, στο Θησείο, στην έξοδο του ηλεκτρικού από τη μεριά προς Ομόνοια (ή αλλιώς πάνω έξοδο),

καλείστε να παρευρεθείτε στην μητέρα όλων των μαχών, στη μάχη πριν το τέλος όλων των φαγώσιμων για τις επόμενες δύο μέρες.

 

Φυσικά μπορείτε να μιλήσετε για κινέζικα μίκι μάους και να ανταλλάξετε τις απόψεις σας με κόσμιο τρόπο

αλλά μπροστά στον απόλυτο τρόμο που καιρός για κουβέντες.

 

:dazed:  :dazed:  :dazed:

 

Καλή τους τύχη!

(στα υπόλοιπα τραπέζια δηλαδή)

 

The

aNiMe//GR Antigargadua Battalion


rsrGbGx.gif

#2 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 04 July 2018 - 07:26

Εγώ διαβάζοντας αυτή την ανακοίνωση σκέφτηκα τα εξής δύο πράγματα...

 

Πρώτον ότι έχω αρχίσει να φοβάμαι λιγάκι και ίσως βάλω νύχια εκείνο το Σάββατο και δεύτερον τον θεό τον Ίντρις :P

 

RUal5jO.gif


xbJ3b2w.jpeg


#3 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 04 July 2018 - 21:15

Δλδ να φέρω shotgun και το gundam σωστά;



#4 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 05 July 2018 - 16:44

Έχω πεινάσει από τώρα άντε καλή αντάμωση.

                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#5 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 08 July 2018 - 14:00

Παρακαλείσθε όλοι να 'ρθετε φαγωμένοι, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΙΟ! 


rsrGbGx.gif

#6 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 10 July 2018 - 16:22

Έχω την υποψία ότι με λέτε θηρίο.....

Κρίμα που δεν φτύνω ρήμες.



#7 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 11 July 2018 - 20:06

Να ξέρεις ...

 

ΣΕ

 

ΑΓΑΠΑΜΕ

 

ΚΑΙ

 

ΣΕ

 

ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ!

 

:thatsit:


rsrGbGx.gif

#8 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 12 July 2018 - 11:48

Έτσι και δεν με αγαπάτε θα πάρω mp3, ακουστικά και logo και θα σας βάζω να ακούτε Sin Boy (με τα ακουστικά κολλήμενα):

 

Youtube Video

 

 

Sto Repeat.......

 

(Σαφώς θα πάω σούμπιτος Akihabara για να αποφύγω το κατηγορητήριο για τέτοιο bulying)



#9 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 14 July 2018 - 16:49

Λαστ κολ, όποιος θέλει να ρθει, πμ να τον ενημερώσω που είμαστε.
rsrGbGx.gif

#10 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 14 July 2018 - 19:44

θελω φωτο :)
フカフカ

#11 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 14 July 2018 - 21:55

Ολοι θελουμε!

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#12 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 posts

Posted 14 July 2018 - 23:41

Εντάξει, γύρισα σπίτι σώος και αβλαβής, δεν χάθηκα στον δρόμο.

Να ευχαριστήσω τα παιδιά για την παρέα σήμερα. Είναι ωραίο να βλέπεις άλλους που μοιράζονται κοινά ενδιαφέροντα.

Έβαλα και στάμπα προσώπου στον κυνικό Kamui και στην εγκυκλοπαίδεια Pasxalea, καθώς και στους πάλιουρες και κλασικά μέλη του φόρουμ που με τίμησαν με την παρουσία τους.

Τα λέμε όταν μπορέσουμε στο μέλλον με το καλό!

a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#13 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 15 July 2018 - 00:25

Και εγώ πέρασα υπέροχα χάρηκα που γνώρισα παιδιά που διαβάζω και συμμετέχουν στο φόρουμ τόσα χρόνια από κοντά και ελπίζω να είμαστε περισσότεροι στο επόμενο. p.s GunMasha μην χάσεις το επόμενο χρωστάω κέρασμα.

                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#14 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 15 July 2018 - 01:36

Τι ώρα το διαλύσατε τελικά? Τον γαργαντούα τον ταίσατε? Εγώ έφτασα σπίτι στο τσάκ, οι γάτες ετοιμαζόντουσαν να οργανώσουν τον κόκκινο ιούλη και να πάρουν τα μέσα της παραγωγής (το σακί με το φαί) απο την άρχουσα τάξη (εμένα, τρομάρα μου.) Meowletars united. Ελπίζω να μην μου πάρει καμιά δεκαετία να ξανακάνω δημόσια εμφάνιση :P


Edited by MoRmEnGiL, 15 July 2018 - 01:38.

My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#15 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 15 July 2018 - 01:48

Έκανα και εγώ μια άκρως καθυστερημένη εμφάνιση αλλά κατάφερα και γνώρισα pasxalea και είδα μετά από άπειρα χρόνια τον kamui οπότε οκ κάτι κατάφερα. Δεν γνώρισα Guns αλλά ευελπιστώ σε κάποιο άλλο meeting :P Οι τυχεροί που μένουμε κοντά σε μετρό το διαλύσαμε κατά τις δύο παρά. Ο Γαργαντούας όσο και να φάει ποτέ δεν θα είναι αρκετό!


xbJ3b2w.jpeg




Also tagged with one or more of these keywords: summer 2018, meetingu, pc_magas, godzilla