Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

'Εκθεση E3 - 2018

e3 2018 videogames

  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 itachi_se

itachi_se

    Anime Freak

  • Members
  • 353 posts

Posted 13 June 2018 - 21:54

https://www.inverse.com/article/45932-ghost-of-tsushima-can-be-played-with-japanese-audio

2008ipman01.jpg


#32 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 13 June 2018 - 22:05

Η εισβολή των Μογγόλων είχε εξερευνηθεί παλιότερα στο Shogun Total War

Θυμάμαι πως ήταν το expansion, απλά το παιχνίδι ήταν πολύ παλιό και δε νομίζω πως άφησε κάποιο χαρακτηριστικό στίγμα. Γενικά όσα παιχνίδια περιέχουν Samurai αναφέρονται στην εποχή γύρω από το Sengoku Jidai, άντε το πολύ πολύ στο Genpei War.

Γενικώς οι Μογγόλοι έχουν δεχθεί πολύ μικρή εκπροσώπηση στα video games σε σχέση με την τεράστια ιστορική τους επιρροή και σημασία, με εξαίρεση τα παιχνίδια που αναγκάστικά τους συμπεριλαμβάνουν λόγω της εποχής στην οποία αναφέρονται όπως το Age of empires 2, το Medieval 2: Total War και το Crusader Kings 2. Και η Koei είχε βγάλει ένα σε στυλ Rotk πολύ παλιά αλλά δεν κράτησε ως franchise και δεν δοκίμασαν ποτέ κάποιο μοντέρνο adaptation. Γενικά μου αρέσει το γεγονός ότι τα παιχνίδια σιγά σιγά στρέφονται και σε πιο παραγνωρισμένα σημεία της ιστορίας.


Edited by Kamui, 13 June 2018 - 22:20.

O6rrvsU.jpg


#33 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 14 June 2018 - 11:56

devil may cry 5 official nero fight theme.

το εχω λιωσει 2 μερες τωρα.

Youtube Video


                                                                       


#34 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 14 June 2018 - 22:22

Πάντως μου αρέσει που με την ανακοίνωση των παιχνιδιών βγήκαν κατευθείαν σε pre order στο Playstation store.


rsrGbGx.gif



Also tagged with one or more of these keywords: e3 2018, videogames