Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Farewell A.D.N. - (RP version)

A.D.N. kapout salute

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 27 November 2017 - 20:17

Youtube Video

 

Ένα δάκρυ κύλησε...

 

Νομίζω είχα συμμετάσχει και εγώ σε κανα δυο αλυσίδες αλλά τέλη 2008 - αρχές 2009 που μπήκα στο φόρουμ ήταν πιο εύκολο να κατεβάσεις παρά να περιμένεις να έρθει η σειρά σου σε αλυσίδα του ADN. Σίγουρα αν το είχα ανακαλύψει πιο νωρίς θα το εκτιμούσα πιο πολύ. Η φάση του ADN πλέον μου θυμίζει τη γιαγιά μου που μας έλεγε ότι για να πάρει νερό έπρεπε να πάει μέχρι τη βρύση. Ωραία φάση στη βρύση, μαζευόταν κόσμος, έπεφτε και κανα κουτσομπολιό :P


xbJ3b2w.jpeg


#17 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 27 November 2017 - 22:05

Όλοι ξέρουμε πως οι περίπατοι στις βρύσες, στα πηγάδια και οι μπουγάδες στα ποτάμια ήταν ωραίες εποχές καταβάθως, τα πράματα άλλαξαν, αυτοματοποιήθηκαν κιο κόσμος χάλασε.   :hypno:

ΚΑΤΩ ΟΙ ΦΛΩΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΤΟΡΡΕΝΤΣ! ΚΑΤΩ ΤΑ STREAM, TA FB KAI TA SKYPE!  ΖΗΤΩ ΤΟ IRC , ΟΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ, T ADN ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΣΚΕΤΕΣ !!  :mafia:  :slash:


Edited by GhostPrince, 27 November 2017 - 22:25.

フカフカ

#18 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 27 November 2017 - 22:34

Το irc είναι τόσο μπροστά που δεν χρειάζεται εξέλιξη, σαν τον Kars



#19 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,264 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 27 November 2017 - 23:46

Youtube Video

 

Ένα δάκρυ κύλησε...

 

Νομίζω είχα συμμετάσχει και εγώ σε κανα δυο αλυσίδες αλλά τέλη 2008 - αρχές 2009 που μπήκα στο φόρουμ ήταν πιο εύκολο να κατεβάσεις παρά να περιμένεις να έρθει η σειρά σου σε αλυσίδα του ADN. Σίγουρα αν το είχα ανακαλύψει πιο νωρίς θα το εκτιμούσα πιο πολύ. Η φάση του ADN πλέον μου θυμίζει τη γιαγιά μου που μας έλεγε ότι για να πάρει νερό έπρεπε να πάει μέχρι τη βρύση. Ωραία φάση στη βρύση, μαζευόταν κόσμος, έπεφτε και κανα κουτσομπολιό :P

 

O πατέρας μου μου έλεγε πως τότε μόνο οι γυναίκες, δηλ οι μανάδες τους πήγαιναν να κουβαλήσουν νερό όταν ερχόταν ο νερουλάς. Αν πήγαινε άντρας γινόταν ρεζίλι των σκυλιών



#20 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 28 November 2017 - 00:12

Δηλαδή αν ένας άντρας ήταν μόνος στον κόσμο χωρίς γυναίκα, νερό δεν? Ή τον λυπόντουσαν οι γειτόνισσες και του έφερναν και αυτού? Και αν η γυναίκα ήταν άρρωστη? Την σήκωνε άρον άρον από το κρεβάτι? Έχω απορίες όπως καταλαβαίνεις...


xbJ3b2w.jpeg


#21 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 28 November 2017 - 00:29

Αν δεν είχε γυναίκα, το νερό ήταν το μικρότερο από τα προβλήματά του. Κι αν του έφερνε καμμιά γειτόνισσα από οίκτο, της έλεγε το περίφημο «παρελθέτω ἀπ᾿ ἐμοῦ τὸ ποτήριον τοῦτο»



#22 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 28 November 2017 - 00:44

Αν δεν είχε γυναίκα, το νερό ήταν το μικρότερο από τα προβλήματά του. Κι αν του έφερνε καμμιά γειτόνισσα από οίκτο, της έλεγε το περίφημο «παρελθέτω ἀπ᾿ ἐμοῦ τὸ ποτήριον τοῦτο»

 

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Θέριζε η αφυδάτωση, αντιλαμβάνομαι.


xbJ3b2w.jpeg


#23 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,264 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 28 November 2017 - 07:48

Φαντάζομαι υπήρχαν εξαιρέσεις. Πάντως όταν χύθηκε η πετρελαιοκηλίδα στις ακτές πρόσφατα, δεν του κάηκε καρφί. Μικρός έκανε μπάνιο στα νερά του Περάματος, τότε που τα πλοία αδειάζαν τα αμπάρια τους από λάδια.Βγαίναν κατάμαυρι. Και δω που τα λέμε, τα λάδια είναι ότι πρέπει για τις κλειδώσεις.

#24 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 28 November 2017 - 23:36

Τα σχολια σου Πετραν σε αυτο το θρεντ μου αφηνουν την ιδια αισθηση που μου αφηνε η Ελισαβετ οταν εμφανιζοταν στο Γκινταμα.

 

Εγκρινω με τα χιλια εννοειται.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Καλο ψοφο ADN. Μην ξεχασετε να του βγαλετε τα αντερα να μη βρωμισει  :kakaka:


stasou%2520mygdala.jpg


#25 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 21 December 2017 - 12:04

farewell adn :(

ειχα παρει studio 4C και μια one piece...
ήταν και η πρωτη μου real life γνωριμια με anime fan...

i guess times change...


Posted Image

#26 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 December 2017 - 12:32

Που σαι ρε digital, πες και στην Eri να μπει να γράψει τπτασ!  :sleepy:


rsrGbGx.gif

#27 Vegito the supreme power

Vegito the supreme power

    Big Bang Attack

  • Members
  • 85 posts

Posted 18 February 2023 - 12:41

Εγώ, πάλι, είχα βρεθεί τυχαία εδώ όταν έψαχνα απεγνωσμένα τρόπο να βρω το DBZ. Ημουν δημοτικο, τετάρτη αν θυμάμαι καλά, και σώθηκα στο τσακ από τον @@ τον Oneirobati του animexclusive που ήθελε να μου τα πουλήσει για €200! Τελικά του δειξα το λινκ της αλυσίδας και το βούλωσε! 8) 8) 8) 8) 8) 8)


The drift of life is just one..... IT ENDS

tora exo kai blog sxetiko me dragonball... opoios endiaferatai as paei EDO

#28 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 13 November 2023 - 22:41

Εγώ βαρίομουν απίστευτα να αντιγράφω τα DVD. Ενθουσιαζόμουν κάθε φορά που έμπαινα σε μια αλυσίδα, και μετά απλώς είχα τα δισκάκια και περίμεναν να κάνω τη διαδικασία... Θυμάμαι μια φορά τα είχα πάρει στη δουλειά και αντέγραφα σε 3 υπολογιστές ταυτόχρονα για να τα τελειώσω. Από όσα είχα πάρει ζήτημα αν είχα δει 10%....