Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Τσαγάκι και Eλαφρά Kουβεντούλα στην .aNiMe//GR//gr Town: Five Nights at Freddy's

Παλέρμο Δολοφόνοι Αθώοι Επιθεωρητές Γιατρός Vigilante unfunny reference in title Fandom η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται από το ψυγείο

  • This topic is locked This topic is locked
216 replies to this topic

#121 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 16 December 2014 - 18:16

Shun Kurosaki

 

HraK5nn.gif

 

 

 

Urahara Kisuke

 

kisuke-urahara-11.jpg

 

~Okay! ~Okay! Δεν είμαι με το μέρος του καπιταλιστικού συστήματος! (ή βασικά λιγάκι είμαι, ο κύριος Aizen δεν είναι) Παίρνω πίσω το "Shun Kurosaki (Mad Hatter)". Αλλά βασικά χαίρομαι που έτυχε να τον έχω στη λίστα μου! ~Χα χα χα χα χα~!
 

 

Λιγάκι???

 

ΛΙΓΑΚΙ????

 

Άτομο που κρατούσε ΥΨΗΛΗ ιεραρχικη θέση σε απολυταρχική οργάνωση με ιστορικό ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑΣ φυλών και ΚΑΤΑΠΙΕΣΗΣ του ΛΑΟΥ μας ανακοινώνει μερική (?!) συμμετοχή στα βασανηστηρια των φτωχών πλην τίμιων ανθρώπων!

 

Το ιστορικό της ντροπής του παντοπώλη με το ψεύτικο χαμόγελό!

 

Spoiler:

 

 

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΑΣΙΣΤΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΦΑΣΙΣΤΑΣ

 

 

 

Ahem

 

 

Και επειδή λόγο μερικών μερικών ξεχαστήκαμε από τα σημαντικά ζητήματα μας εδώ μέσα:

 

 

----Χαθηκε κορασίδα, έτων ελαχίστων λιγότερων από εμένα, πανέξυπνη, πανέμορφη----

---Ασχολειτε με Card Games---

---Summoning method of preference: XYZ---

 

Μία πρόσφατη φωτογραφία μου μαζί της

Spoiler:

 

ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ

Σε είδος φυσικά γιατί είμαι φτωχός επαναστάτης.

 

 

 

Το καπιταλιστικό σύστημα δε με αφήνει να αναρτήσω την παραπάνω ανακοίνωση χωρίς το τυπικό Mr. Satan (Jon Crabbs)


qzMHWHd.png


#122 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 16 December 2014 - 18:48

39467988_p1_zps540500f7.jpg

Τarou A. Priapus (Vagelio)


Aν είναι να έχουμε showdown ανάμεσα στον νεαρό Kaisar(FAI) που φοράει το δερμάτινο βρακάκι του έξω από το παντελόνι και το κλαρίνο(John Crabs), θα δώσω την ψήφο μου στον δεύτερο γιατί το character design του είναι απαίσιο και γιατί μου φαίνεται πολύ πιο μουλωχτός. Θεωρώ πως υπάρχουν πιθανότητες ο αγαπητός Kaisar να μην είναι δολοφόνος και απλά να έχει κολλήσει με την ανόητη ανθρώπινη ηθική του. Αλλά θα ήθελα να ακούσω τι έχουν να δηλώσουν οι δυο τους, καθώς το βάρος των ψήφων έχει πέσει πάνω τους.
 

 

Συγγνώμη που δεν ήμουν εδώ χθες, αλλά το βράδυ δεν έκλεισα μάτι.

Κάναμε σεξ με τον Πρίαπους(Vaggelio).

page001321_zpsb4ec19f4.jpg


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#123 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationAthena

Posted 16 December 2014 - 19:01

Favaro Leone

WD1cy39.jpg?1

 

O Favaro είχε μπερδευτεί με όλα αυτά που είχαν ειπωθεί.Είχαν εμφανιστεί πάνω από ένας  επιθεωρητές wannabe  και ο καθένας έλεγε διαφορετικά πράγματα για διαφορετικά άτομα.
Ήταν φανερό ότι κάποιοι έλεγαν ψέματα και υπάρχει μόνο ένας τρόπος να για να στρώσει λίγο η κατάσταση από αυτό το spaghetti ιδεών.
 

"Έχετε αρχίσει και κατηγορείτε με σιγουριά  και λέτε με σιγουριά ότι κάποιοι είναι αθώοι Το θέμα είναι ότι δεν συμφωνείτε όλοι και αυτό μου την δίνει."
"Αυτό δύο πράγματα λέει ότι συμβαίνουν για εμένα"
" Κάποιος είναι επιθεωρητής και οι άλλοι προσπαθούν να τον λιτζάρουν
 ή

ΟΙ δολοφόνοι άρχισαν να σφάζονται και μεταξύ τους και αρχίσουν να καρφώνουν ο ένας τον άλλον γιατί μάλλον κάποιος προδόθηκε."


"Εγώ από αυτά που βλέπω ο Urahara Kisuke(Black Kaiser) αλλά ζει τις ψήφους του σαν τις σερβιέτες και δεν μου αρέσει καθόλου σύμφωνα με τη δεύτερη "υπόθεσή μου" ."

 

"Αν o kaisar(Mpoygatsa) είναι δολοφόνος γιατί κάνει τόσο σήματά και και δεν άλλαξε την ψήφο του μετά τον πρώτο γύρο? Ήταν φανερό ότι προδίδει την θέση του έτσι,αλλά μάλλον καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται.Πόσο μάλλον ο Kaisar που είναι η επιτομή του lawful good alignment.


Kuranosuke(Theodore) , Takumi(Takayama)  και ο Mr.Satan(Crabs) συνεχίσουν να ακολουθούν τα ρεύματα ή να ψηφίζουν όποιον θέλουν χωρίς δικαιολογία όποτε τους καπνίσει."
Γάτα(Tragic) και ο Yryuu(Babba)     είναι όσο πιο επιθετικοί γίνεται αλλά όχι σταθεροί όπως ο kaisar(mpougatsa) ανά γύρο."
"Μπορούν άνετα να είναι σε διαμάχη με άλλους."


"Ο μόνος που βγάζει λίγο νόημα ,αν και θα δείξει παρακάτω ο τελικός σκοπός του, είναι ο πλοκάμιας(Lord Leon) όσο και αν δεν θέλω να το παραδεχτώ γι αυτό και τον ακολουθήσω αυτήν την στιγμή."
"

"Όλοι καταφέρατε να γίνεται ύποπτοι και δολοφόνοι στα μάτια μου, μπράβο σας."

Ως εδώ θα μιλήσω εγώ, η νύχτα θα μας πει την αλήθεια.
(Αλίμονό σου  kaisar αν σε έχει κάνει mind control ο Lucifer και σε έχει στρέψει εναντίον όλων μάς...)

Edit:έφαγα μια λέξη.


Edited by zennith666, 16 December 2014 - 19:05.

Posted Image


#124 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 16 December 2014 - 19:02

Abe

 

Attached File  Kuso_Miso_Technique,_comic_book_extract.jpg   58.54KB   0 downloads

 

Παρόλο που απόλαυσα τη βραδιά, πρέπει να πω πως χωρίς να είμαι σίγουρος χθες το βράδυ κάποια στιγμή ξύπνησα και δε σε είδα δίπλα μου.

Και επειδή δε μου αρέσει αυτό που γίνεται, που υποστηρίζεις τόσο πολύ έναν άλλον, θα πρέπει να αναθεωρήσω όπως είχα πει.

 

Εν μέρει συμμερίζομαι τις απόψεις του γλυκού Κισου(Black Kaiser).

Επίσης, βλέπω πως ξαφνικά πολλοί προσπαθείτε να βοηθήσετε τον Kaiser(FAI).

Βασιζόμενος και στα λεγόμενα του Σεμπάστιαν(°•πίΟu-πίΟu•°™), προτιμώ να φύγει ο Kaiser(FAI) και αν είναι όντως ένοχος να ακολουθήσουν ο Πρίαπους(Vaggelio), περιστέρι(Black rock) και αυτός με τις κάρτες(mad hatter).


Edited by Fandom, 16 December 2014 - 19:03.


#125 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 16 December 2014 - 19:04

Τέλος της ημέρας.



#126 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 16 December 2014 - 20:07

Κυρίες και κύριοι, η Osama bin Laden productions με υπερηφάνεια παρουσιάζει:

 

Η Νύχτα Πέφτει στην aNiMe//GR Town:

Five Nights at Freddy's

 

Παράταση Edition

 

 

Υπάρχει ισοβαθμία μεταξύ της Fallen_Mpougatsa και του John Crabs. Αυτό σημαίνει:

 

-H μέρα παρατείνετε για άλλες 24 ώρες περίπου.

 

-Δικαίωμα ψήφου έχουν μόνο όσοι δεν είχαν ψηφίσει Fallen_Mpougatsa ή John Crabs κατά την διάρκεια της "κανονικής" ημέρας. Αυτό περιλαμβάνει τους:

 

Fallen Mpougatsa

TheGunsmasha

John Crabs

Mika.siam

zennith666

Fandom

The Tragic Prince

πίου-πίου

 

(Οι τελευταίες ψήφοι του Fandom και του zennith666 έγιναν μετά τις 18.00 και συνεπώς δεν μετράνε).

 

-Οι υπόλοιποι (όσοι δηλαδή είχατε ψηφίσει έναν εκ των δύο και συνεπώς δεν έχετε δικαίωμα ψήφου), μπορείτε να μιλάτε κανονικά κατά την διάρκεια της παράτασης αλλά δεν μπορείτε να αλλάξετε την ψήφο σας. Αυτό σημαίνει ότι κατά την διάρκεια της παράτασης και μόνο κατά την διάρκεια της παράτασης, τα ποστς σας δεν θα περιέχουν ψήφο.

 

 

Η νύχτα πέφτει αύριο Τετάρτη στις 20:00.


Edited by Osama Bin Laden, 16 December 2014 - 20:09.


#127 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 16 December 2014 - 20:25

Urahara Kisuke

 

 

tumblr_na25hsT44N1tdnwpwo1_500.gif

 

 

Αχ, επειδή τίποτα δεν είναι σίγουρο:

ΕΙΜΑΙ Ο ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ! ΕΧΩ ΕΛΕΓΞΕΙ  Nishijou Takumi (αθώος), Hikigaya Hachiman (αθώος) και περιστέρι (Black Rock) ένοχος! Ο σίγουρος δολοφόνος ψήφισε Satan(John Crabs). Όσοι είναι αθώοι να ψηφίσουν Kaiser(FAI).

 

Το βράδυ ξεκινάει περίοδος κυνηγιού ε;



#128 John Crabs

John Crabs

    Chessmaniac

  • Members
  • 398 posts

Posted 16 December 2014 - 21:34

Satan (John Crabs)

 

 

SatanBlueEyes.png

 

Χα, τα έλεγα εγώ. Το βρωμοπούλι (Black Rock) είναι ένοχο. Έλα εδώ να σε βράσω. Κανείς δεν τα βάζει με τον πρωταθλητή Satan και μένει ατιμώρητος. Επίσης στο λαιμό μου κάθετε και αυτό το περίεργο πλάσμα ο korosensei (Lord Leon), πολύ περίεργα μας τα λέει τώρα τελευταία. 

 

Όσο είμαι ακμαίος και κοντά σας, θα σας σώσω. Μην ξεχνάτε πως είμαι ο Π-Ρ-Ω-Τ-Α-Θ-Λ-Η-Τ-Η-Σ-!-!-!

 

Spoiler:

 

Ωστόσο για την ώρα Kaiser (Fai) καιρός να μάθουμε τις προθέσεις σου!!!

 

*Ωχ μανούλα μου, τι θα γίνει αν είναι αθώος, majin boo, κάνε γρήγορα, σώσε με*

 

edit: δεν έπαιρνε την εικόνα στο spoiler


Edited by John Crabs, 16 December 2014 - 21:35.


#129 Takayama Yuichi

Takayama Yuichi

    Anime Fan

  • Members
  • 155 posts

Posted 16 December 2014 - 21:42

Nishijou Takumi

 

dqSouoG.jpg

"URAHARA!(Black Kaiser)Τ-τ-τι ΚΑΝΕΙΣ? ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΝΑΞΕΙΣ ΌΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ!? Είναι πολύ νωρίς Urahara(BlackKaiser)! Δεν έπρεπε να φανερώσεις οτι είσαι επιθεωρητής έ-έ-έχοντας βρεί μόνο έναν δολοφόνο! Δ-δεν έχεις ψηφιστεί εντατικά μέχρι τ-τώρα, δεν χρειαζόταν να το φανερώσεις. E-εάν κινδύνευες από ψήφους... Σε αυτή την περίπτωση το καταλαβαίνω, κ-κ-κανείς δεν θέλει να πεθάνει από τον Adolf(Jorg) όπως εκείνη η αηδιαστική κατσαρίδα. Αλλά τώρα; Απλά μας έθαψες όλους. Πως περιμένεις να του βρούμε μόνοι μας, ε;  Σήμερα το βράδυ σ-σίγουρα θ-θα πεθάνεις... Δεν υπολογίζεις την ζωή σου καθόλου; Γ-γιατί την πετάς έτσι; Ένας μόνο δολοφόνος δεν σημαίνει τ-τ-τίποτα! Είχες τόσο κόσμο να ελέγξεις! Δ-δεν έπρεπε να το κάνεις απο τώρα! Ήταν πολύ νωρίς!"

 

Όποιος και αν είναι ο γιατρός πρέπει να δράσει, και να το κάνει γρήγορα! Εάν όχι, σύντομα θα χάσουμε ένα πολύ συμπαντικό σύμμαχο! Θα γίνει ευκολότερο να βρούμε τους δολοφόνους αλλα χωρίς τον επιθεωρητή... Ααααααααααααααααργκ! Έτσι όπως πάει δεν θα μπορέσω να γυρίσω ποτέ πίσω στην Seira... Θα πεθάνω! ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ! ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! Γιατι; Γιατι; Γιατί σε ΄μένα!? Θέλω απλά γυρίσω πίσω, θέλω να πάω πίσω στην Seira-tan! Έχουν περάσει 3 μέρες. 3 ΜΕΡΕΣ! ΆΛΛΕΣ 4 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟΥ BRACHU! Άλλη μια εβοδμάδα χωρίς την Seira!

 

Edit:Χρωματάκι για τον Αδόλφο. + Typos για να μην σας βγουν τα ματια.


Edited by Takayama Yuichi, 16 December 2014 - 22:51.


#130 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 16 December 2014 - 21:59

Korosensei. 

 

tumblr_mxlmmjyv371rkya1ko1_500.png

 

Υποσχέθηκα δωράκια σε όλα τα παιδάκια που θα σκεφτουν για παρτη τους και θα βρουν λύση και αυτό θα κάνω.

 

Για όποιον δεν κατάλαβε:

 

Για να επιβραβευσουμε τους καλύτερους μαθητές σήμερα, ψηφίζουμε Kaisar Lidfard(Mpoygatsa) AN είναι δολοφόνος παίρνουμε με τη σειρά τους υπολοιπους που ψηφισαν τον Mr. satan μετά τις 5, για προφανεις λόγους. 

 

Αν πάλι δεν ειναι δολοφόνος, επίσης εχουμε πολύ υλικό. 

 

 

 

 

 

....

 

...

 

...

...

 

tumblr_inline_mm5b5iBEQ31qz4rgp.png

 

 

 

Γρήγορα όμως να ξεμπερδεύουμε, έτσι; Άντε γιατί έχω υποσχεθει στους μαθητές μου πρωτοχρονιά στο Greenwich!


Edited by Lord Leon, 16 December 2014 - 22:01.

stasou%2520mygdala.jpg


#131 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 posts

Posted 16 December 2014 - 22:25

Sakamoto(TheGunsmasha)

 

sakamotodesuga.png

 

 

 

 

 

''Υπάρχει κάποιος που να ισχυρίζεται πως ο Urahara(Black Kaiser) του σφετερίζεται τον ρόλο? Νo? Καλώς.

Tότε ο Lidfard(Fallen Mpoygatsa) είναι μάλλον ένοχος και ο Satan(John Crabs) σίγουρος αθώος.

Προφανως ψήφο στον πρώτο.

Χαίρομαι που η διαίσθηση μου πως ο shinigami γνώριζε στοιχεία βγήκε αληθινή.''


a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#132 zennith666

zennith666

    Oh boy,more trouble...

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationAthena

Posted 16 December 2014 - 23:23

Favaro Leone

WD1cy39.jpg?1

Εγώ ότι και να ψηφίσω τώρα το ίδιο αποτέλεσμα θα έχουμε.
Δεν με πείθει ο Urahara αλλά θα δούμε ποιος έχει δίκιο μόλις έρθει η νύχτα όπως είπα.
kaiser it is then.Και ας ελπίσουμε ότι είσαι όντως επιθεωρητής και ότι όντως δεν έχει συνωμοτήσει με τον Satan(crabs) εναντίον του Πουλιου(Black Rock) και των άλλων.


Posted Image


#133 Mika.siam

Mika.siam

    Anime Newbie

  • Members
  • 33 posts

Posted 17 December 2014 - 00:00

Hikigaya Hachiman

tumblr_mkwxc8Qsjo1qgim19o3_250.gif

 

Μα την γκαντεμιά μου!!!

 

Την μία στιγμή διάβαζα αγέρωχος σε μια γωνίτσα το ένδοξο παρελθόν των προγόνων μου και την άλλη άκουσα το στόμα σου Urahara-Black kaiser να κελαηδά το όνομα μου για 2η ή 3η φορά. Από την αρχή προσπαθείς να με χρησιμοποιήσεις στα ύπουλα σχέδια σου και βλέπεις ότι είμαι ανεκτικός, αλλά μην το παρατραβάς. Με αναγκάζεις να μπω στο τρυπάκι να ψηφίσω αυτό που θες απλά για να πάψεις, γιατί απ` ότι φαίνεται δεν ξέρεις τι γίνεται σε όσους μιλούν πολύ χωρίς να σκέφτονται!!!

 

 

Η καταραμένη τούτη ψήφος στον ιππότη μας Kaiser-fallen mpougatsa και καλά ξεμπερδέματα για τους αθώους.

 

Y.Γ. Nishijou-Takayama η ψηφοφορία είναι μόνο για τους ισόβαθμους Satan και Kaiser διάλεξε έναν από αυτούς.


gif-gato-lixando-a-unha.jpg


#134 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 17 December 2014 - 13:43

Urahara Kisuke

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTKd_U0ON4o2C4FKz2DdXu

 

 

Μην ανησυχείτε κύριε Nishijou Takumi. Θα ήταν βαρετό αν μόνο ο επιθεωρητής μπορούσε να βρει ενόχους, δεν θα ήταν; Εξάλλου δεν χρειάζεται επιθεωρητής. Λίγο να ανακινήσεις την άμμο χρειάζεται και να βρεις ένα σενάριο που σου "κάθεται" καλά.

 

Η τελική μου υπόθεση και τι πραγματικά πιστεύω τι παίζει: Παρά την επίμονη του κατηγορία εναντίον του Ryunosuke Uryu (Babba) ο Kaisar(FAI) μάλλον είναι αθώος. Επίσης και ο Satan(John Crabs) είναι μάλλον αθώος. Ο Τarou A. Priapus (Vagelio) ψηφίζει τελευταία στιγμή τον δεύτερο και πάει το παιχνίδι στην παράταση. Είναι προφανές πως το κάνει επίτηδες και με την παράταση στο μυαλό μιας και στο τέλος λέει πως θέλει να τους ακούσει περισσότερο. Υπάρχει η πεποίθηση πως η παράταση μεταξύ δύο αθώων μπορεί να μπερδέψει και πράγματι μερικές φορές μπορεί να το κάνει. "Αφήστε τους να σφάζονται ε;" Αυτό είναι που είπατε μεταξύ σας; Και σε ενδιέφερε τρομερά να τους ακούσεις εκείνη την ώρα ε;

 

Δολοφόνος είναι μάλλον και ο Sakamoto(TheGunsmasha) ο οποίος πιστεύει πως νομίζουμε ότι πραγματικά ερευνά και πως η τέλεια συμπεριφορά και η απόλυτη μέχρι γελοιότητας δικαιολόγηση κάθε μα κάθε πρότασης/άποψης/συμπεράσματος του μπορεί να τον κρύψει. Χώρια οι τελείως λανθασμένες (κατά την γνώμη μου) επιλογές του κάθε μέρα που περάσαμε εδώ.

 

O Kurosensei(LordLeon) μου δίνει την εντύπωση πως μπλέκεται κάπως και θα μάθουμε αύριο περισσότερα για αυτόν αν ο γιατρός να κάνει την δουλειά του (και ας ελπισουμε να μην είναι ο Lidfard αν και αυτό θα με έκανε να γελάσω~!)

 

Θα ακολουθήσω την πορεία που λέει πως ο Sebastian Michaelis(πίου-πίου) είναι αθώος και θα εμπιστευτώ τη κρίση του για την Bernkastel(TP). O Abe(Fandom) είναι μάλλον αθώος γιατί άλλαξε τη ψήφο του τελευταία στιγμή ως απάντηση σε αυτή του Favaro Leone(zennith66), τύπου "φυλάω καραούλι" τη τελευταία στιγμή.

 

Δεν είμαι σίγουρος για τους Shun Kurosaki(Mad Hatter) και Adolf Reinhard (Jorg) αν και ο δεύτερος μάλλον αθώος μου κάνει. Ο πρώτος μπορεί και να είναι ένοχος, απέτυχα παταγωδώς να φτιάξω μια γνώμη με τη συνομιλία που είχα μαζί του :P

 

Περιστέρι (Black Rock), Τarou A. Priapus (Vagelio), Sakamoto(TheGunsmasha) και ο Kurosensei(LordLeon). Σωστή ή λάνθασμένη, αυτή είναι η τελική άποψη μου (Ναι! Ναι! Αλήθεια! uraharap.gif) Over and out~!



#135 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 17 December 2014 - 19:05

Sebastian Michaelis

 

2qmlsi1.jpg

 

2jab4ph.jpg


yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:



Also tagged with one or more of these keywords: Παλέρμο, Δολοφόνοι, Αθώοι, Επιθεωρητές, Γιατρός, Vigilante, unfunny reference in title, Fandom η εκδίκηση είναι ένα, πιάτο που τρώγεται από το, ψυγείο