Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

αθλητισμος


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

Poll: αθλειστε; (202 member(s) have cast votes)

αθλειστε;

  1. πολυ (16 votes [32.00%] - View)

    Percentage of vote: 32.00%

  2. λιγο (25 votes [50.00%] - View)

    Percentage of vote: 50.00%

  3. καθολου [τι ειναι αυτό;] (9 votes [18.00%] - View)

    Percentage of vote: 18.00%

Vote Guests cannot vote

#16 hajate

hajate

    Anime Freak

  • Members
  • 317 posts

Posted 14 September 2006 - 17:54

κάποτε έπαιζα ποδόσφαιρο σε ομάδα και γενικά έπαιζα πολύ μπαλα,τώρα καμμιά φορά 5χ5 έτσι για ξεκάρφωμα.
το καθημερινό μου σπορ είναι η συνεχής εξάσκηση της κάτω γνάθου,σχεδόν 16 ώρες το 24ωρο. :hehe:

#17 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 14 September 2006 - 18:58

θειε Spawn_I σε ποια ομαδα;
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#18 YaTa

YaTa

    Αρχαιολάτρης

  • Retired Staff
  • 1,939 posts

Posted 14 September 2006 - 19:01

θειε Spawn_I σε ποια ομαδα;


Απ'ότι ξέρω στη Manchester United... :mellow:

(μην το πεις πουθενά όμως, γιατί θα μας δείρει ο sir alex αν αποκαλύψουμε το μυστικό χαρτί του.. :ninja: )


Εγώ από τη μεριά μου, περπατάω σίγουρα πάνω από ώρα σε ημερήσια βάση και κάνω και βάρη στο σπίτι... :P
1

#19 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 15 September 2006 - 11:35

Μικρός ήμουν πολυάσχολο παιδάκι.. έκανα αρκετά χρόνια Judo μέχρι την μισή μπλέ.... Πήγα για 2 χρόνια κολυμβητήριο αλλα σταμάτησα επειδή μου την σπάει το χλώριο στις πισίνες... :hehe:
Πήγαινα ενόργανη, κρίκους και μονόζυγα!!! cool φάση το αγαπημένο μου...
Αλλα τώρα μου έμεινε ενα breakdance.. βάζω καμιά παλιά κασετούλα ή κανα βυνίλιο με χωσίματα και χορεύω... έχω και 2-3 φιλαράκια και breakάρουμε μαζί!! Βέβαια απο τότε που άρχισε το φοιτητηλίκι... ΦΑΙ... CUERVO... kai ksero psomi.... :kakashithumbup:
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#20 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 18 September 2006 - 11:21

κάποια στιγμή θα ανεβάσω σε φώτο την εμφάνιση της Man. Utd με το όνομά μου τυπωμένο ώστε να βγάλω αληθινό τον yata_kai_fryganies_sikalews. Και εννοείτε χωρίς photoshop κτλ κτλ...

μπάσκετ έπαιζα στον Αετό Καλλιθέας kakarrot και ήμουν προπονητής στα παιδικά τμήματα από το 1995-1998 και το 2000 εώς το 2005...

#21 YaTa

YaTa

    Αρχαιολάτρης

  • Retired Staff
  • 1,939 posts

Posted 19 September 2006 - 19:04

κάποια στιγμή θα ανεβάσω σε φώτο την εμφάνιση της Man. Utd με το όνομά μου τυπωμένο ώστε να βγάλω αληθινό τον yata_kai_fryganies_sikalews. Και εννοείτε χωρίς photoshop κτλ κτλ...

μπάσκετ έπαιζα στον Αετό Καλλιθέας kakarrot και ήμουν προπονητής στα παιδικά τμήματα από το 1995-1998 και το 2000 εώς το 2005...



έτσι...σωστό το scouting... :mellow: {Bill''Kill'', έτσι? :bleh: }
1

#22 kienzan

kienzan

    Anime Elite

  • Members
  • 1,251 posts

Posted 19 September 2006 - 21:04

Τα τελευταία 8 χρόνια περπατάω μέχρι τη στάση του λοφορείου και ασχολόυμαι με το μαγείρεμα, και το καθάρισμα :kakashithumbup:


[spoiler:f054fde960]Γιά βλέπουν και να μαθαίνουν μερικόι εδω μέσα τι σημαινει αθλητικό πνεύμα :x: [/spoiler:f054fde960]
Posted Image


#23 Housem@ster

Housem@ster

    Anime Amateur

  • Members
  • 102 posts

Posted 02 October 2006 - 21:47

Kienzan σε νιώθω! Χίλιες φορές καλύτερο να λιώνω στο γυμναστήριο όλη μέρα παρά να καθαρίσω το σπίτι! 8D
Έκανα γυμναστήριο για τρία χρόνια (αεροβική και βάρη) μα με το που άρχισε το φοιτητηλίκι ο μόνος μυς που έμεινε γυμνασμένος είναι ο κάτω σιαγωνικός :D !
Όμως πρέπει να το αρχίσω πάλι γιατί η κατάστασή μου αρχίζει να ξεφεύγει από τον έλεγχο...

#24 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 02 October 2006 - 22:09

Eκανα 4.5 Χρονια judo.

#25 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 03 October 2006 - 09:06

3 φορές την εβδομάδα βάρη και άλλες 3 ninjutsu
Posted Image

#26 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 03 October 2006 - 12:30

[off topic section] Ξέρει κανείς αν υπάρχουν σχολές ninjutsu στην Θεσσαλονίκη?? Έχω βρεί μόνο κλειστά τμήματα για Kendo... & Karate.. (απο τα παραδοσιακά)... Πολύ θα ήθελα να μάθω... Είχα κάτι demo videos απο σχολές ninjutsu στην Ιαπωνία κ έδειχνε κάτι παλικάρια να πηδάνε απο πολυκατοικία σε πολυκατοικία- να πηδάνε 3 μέτρα και να σκαρφαλώνουνε σε αυτοκίνητα... δοκιμασίες με σχοινιά με αυτοκίνητα κ ότι μπορείτε να φανταστείτε... Τα έχασα βέβαια αλλιώς θα έβαζα κανένα link... [/off topic]
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#27 kakarrot

kakarrot

    C&F 24/7

  • Members
  • 442 posts

Posted 03 October 2006 - 13:34

[off topic section] Ξέρει κανείς αν υπάρχουν σχολές ninjutsu στην Θεσσαλονίκη?? Έχω βρεί μόνο κλειστά τμήματα για Kendo... & Karate.. (απο τα παραδοσιακά)... Πολύ θα ήθελα να μάθω... Είχα κάτι demo videos απο σχολές ninjutsu στην Ιαπωνία κ έδειχνε κάτι παλικάρια να πηδάνε απο πολυκατοικία σε πολυκατοικία- να πηδάνε 3 μέτρα και να σκαρφαλώνουνε σε αυτοκίνητα... δοκιμασίες με σχοινιά με αυτοκίνητα κ ότι μπορείτε να φανταστείτε... Τα έχασα βέβαια αλλιώς θα έβαζα κανένα link... [/off topic]


ειναι οντως πολυ θεαματικο
αν γνωριζει κανεις και για αθηνα ας το πει
Posted Image
Μην ακολουθείς το μονοπάτι.
Πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.

#28 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 03 October 2006 - 13:35

νομιζω ξερει ενας φιλος μου.Θα ρωτισω και θα σας πω. :kakashithumbup:

#29 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 03 October 2006 - 14:32

Λολ...
Στη θεσσαλονίκη είναι ο δάσκαλος του δασκάλου μου και στην αθήνα ο δάσκαλος του δασκάλου του δασκάλου μου. Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου πμ και θα σας πω διευθύνσεις των τμημάτων.
Posted Image

#30 Yoh Asakura

Yoh Asakura

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 03 October 2006 - 19:30

Έκανα polo από 1 γυμνασίου μέχρι 1 λυκείου αλλα μετά είχα 1 ατύχημα και έσπασα το πόδι μου και σταμάτησα :cry: :cry: :cry: .τώρα λέω να αρχίσω γυμναστήριο γιατί έχω αρχίζει να φράζω και οι μυείς μου έχουν γίνει μια ενιαία μπάκα, :despair: ενώ τα σαγόνια μου από την άλλη είναι πιο δυνατά και από καρχαρία :first: