Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

my own art


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31 Wofer

Wofer

    Dragon's tear

  • Members
  • 95 posts

Posted 25 August 2007 - 01:13

καλα μη το συζητατε η μυτη ειναι σαν να την εχει πατησει τραμ :hihi2:αλλα διορθωνεται και το στωμα ψιλομαλακια οντος.καλα η μυτη ειδικα θελει ολη διωρθωμα απο την αρχη της!και να φανταστεις εκεινη την ωρα μου φαινονται ωραια (χαχα)!

ομως βαριεμαι να ξαναασχοληθω με παλια σχεδια:yawn2:ολη η εικονα εχει καπια μικροψεγαδια αλλα ειμαι κολοπαιδο προτοιμω να τα "κρυβω" και να τα "βολευω" οσο μπορω παρα να τα διορθωνω!αυτο το παθενω τις περισσοτερες φορες που κανω κατι οταν το κανω εντελως τυχαια(ξερεις κανω ενα στωμα μια μυτη κατι ματια μετα αποφασιζω αν θα ναι αντρας η γυναικα αναλογος με το τι μπορει να πηγαινει καλυτερα το σχεδιο μεχρι εκει που το φτασα!!πολυ επαγκελματικο λολ ε;;:hihi2:

ναι ειμαι τεμπελης αλλα στους αλλους λεω να μην ειναι!λολ
εγω το ζωγραφισα ναι αλλα μη νομιζεις δεν ειναι και τιποτα εξεζητιμενο!:blush2:

παιδια πολλα θενξ για τα λογια σας!!^^μολις τελειωσω λιγο απο το μανγκα που φτειαχνω θα σας δειξω(ελπιζω να μου βγει καλο!!):oo:
KORE DE OWARI DA!!

#32 anim

anim

    Anime crazy

  • Members
  • 9 posts

Posted 27 August 2007 - 20:43

Μπράβο, μου άρεσαν πολύ!

#33 gexion

gexion

    πάμε για σουβλάκια?

  • Members
  • 207 posts

Posted 29 December 2009 - 20:49

heyo buddy aaand mangaka:thatsit:
μου αρεσει που ψαχνεσαι στο δικο σου στιλακι και πειραματιζεσαι με δικους σου ηρωες,αφηνεις και το χερι ελευθερο και κερδιζεις τις εντυπωσεις in that way,με την γνησιοτητα των χαρακτηρων
ο ninja(δευτερη ζωγραφια που ανεβασες) μου αρεσει παρα πολυ,εχει ωραια(απαιτητικη σταση) και πετυχημενη αναλογια:gotit:
επισης ο σαμουραι σου στο τελος,ειναι το καλυτερο σ εργο με διαφορα!!!! i simply love it ^_^!!
και τα κοριτσια που χεις κανει ειναι πολυ χαριτωμενα...συνεχισε την εξασκηση ;)
good job
Posted Image

Everyone has an A C E hidden,it's Hope

#34 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 30 December 2009 - 00:00

πολυ ωραιοι οι ηρωες σου..μ αρεσε ο beggar(ο τυπας με το ξυλο στην 1η σελιδα)
ο σαμουραι και ειδικοτερα αυτη

Να ακομα ενα σχεδιο καπως πιο προσφατο καλοκαιρινης random φασης!
μπορει να παιζε και σε μανγκα καποτε καπου καπως!


respecto!:nod2:


2bbd14fc.jpg


#35 Xod

Xod

    Green and evil

  • Members
  • 46 posts

Posted 06 January 2010 - 23:12

Ωραία σχέδια και απίθανη φαντασία! Χα χα χα, λατρεύω το πράσινο υδρόβιο τερατάκι! Ελπίζω να συνεχίζεις τη ζωγραφική που και που, έτσι; ;) :hehe:

Posted Image


#36 Wofer

Wofer

    Dragon's tear

  • Members
  • 95 posts

Posted 28 January 2010 - 02:07

Ρε παιδιά σορυ που δεν απαντησα ολο αυτο τον καιρο αλλα ημουνα πνηγμενος με τιν εργασια της πτυχιακης μου...
Που το ξεθάψατε ρε αυτο το παλιοθρεντ?
Ελεος βλεπω αυτα που ελεγα πριν μερικα χρονια και μου ακουγομαι γελειος...
Αλλα επειδη μου κανατε την τιμη και το επαναφερατε θα βαλω κανενα καινουργιο σχεδιο.
θα ετιμασω κατι και θα το βαλω σε λιγο! θενξ για τα λογια σας και εννοειται οτι εγω δεν παρατησα ποτε το σχεδιο...εκεινο με παραταει παντα...το ατιμο...χαχαχα!!!
KORE DE OWARI DA!!

#37 Wofer

Wofer

    Dragon's tear

  • Members
  • 95 posts

Posted 03 February 2010 - 05:54

Λοιπον νομιζω ειναι καιρος να βαλω και γω κανενα σχεδιο μιας και τοσο κερο δεν εχω κανει τιποτα...
το εκανα χθες ελπιζω να σας αρεσει.καθε κρητικη ειναι καλοδεχουμενη.
απλα αν φρικαρετε για τις βιαστικες λεπτομεριες στο μπακγκραουντ και γυρο... πραγματικα δεν αντεχα!!!απλα βαριομουνα!οπως το ιδιο ισχυει και για τους τονισμους και το καθαρισμα και τις απολυτα σωστες προοπτικες...μπινελικωστε με ανετα!:D xD

Attached Files


Edited by Wofer, 03 February 2010 - 06:19.

KORE DE OWARI DA!!

#38 nightelf

nightelf

    Anime Newbie

  • Members
  • 32 posts

Posted 04 February 2010 - 14:57

σαφώς πιο βελτιωμένο από τα πρώτα,νομίζω η εξέλιξη είναι εμφανής !!! συνέχισε έτσι,μου αρέσει πολύ!!

Edited by nightelf, 04 February 2010 - 15:07.

Posted Image

#39 Wofer

Wofer

    Dragon's tear

  • Members
  • 95 posts

Posted 06 February 2010 - 20:03

θενξ Ναϊτελφ! Απο τι φαινεται ισως εισαι το μονο ατομο που του αρεσε χαχα! Την επομενη θα φτιαξω κατι καλυτερο!
KORE DE OWARI DA!!