Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93841 replies to this topic

#91516 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 19 March 2021 - 01:26

Εφιαλτικό σενάριο.


O6rrvsU.jpg


#91517 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 March 2021 - 09:42

Ermm no! Δυστυχώς από ότι βλέπω έχουν κλείσει τα περίφανα forums.gr και phorums.gr. Αν θες υπάρχει το phorum.com.gr συνέχεια του phorums.gr να βγάλεις τα μάτια σου.

 

https://www.phorum.com.gr/


rsrGbGx.gif

#91518 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 19 March 2021 - 12:22

Μα δε το λέω για μένα...μου ήρθε μια ιδέα και μου φάνηκε ωραία : ...νταξ ντε!μη βαλάτε κιόλαθ! :beaten:



#91519 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 19 March 2021 - 13:12

Μα δε το λέω για μένα...μου ήρθε μια ιδέα και μου φάνηκε ωραία : ...νταξ ντε!μη βαλάτε κιόλαθ! :beaten:

Shirou, you idiot!

 

~Tohsaka Rin

 

:P :P



#91520 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 19 March 2021 - 20:10

hmmm.gif

Δεν είμαι σίγουρος τι παίζει και δε μου αρέσει... ή με τρολαρετε ή είμαστε εδώ περίπου...δύο άτομα. Αλλά είμαι σίγουρος πως δε θέλω να περάσω ξανά κανενός είδους bullying γι αυτό θέλω εξηγήσεις...τι γίνεται, αν όντως γίνεται, γιατί γίνεται...τα πάντα-όλα. Τεσπα...ac0d5cff.gif



#91521 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 March 2021 - 22:18

Βρει ποιος σε μπουλάρει; Επειδή δεν έβαλα φατσουλίνι νομίζεις ότι σε μαλώνω. Να πάρε ένα!  :gotit:

Κατά τα άλλα νέα μέτρα, ανοιχτά πλέον τα καταστήματα μέχρι τις 9 και μετά από ένα χρόνο θυμήθηκαν δωρεάν τεστ. ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΙΤΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.  :dazed:


rsrGbGx.gif

#91522 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 19 March 2021 - 23:29

Βρει ποιος σε μπουλάρει; Επειδή δεν έβαλα φατσουλίνι νομίζεις ότι σε μαλώνω. Να πάρε ένα!  :gotit:

Κατά τα άλλα νέα μέτρα, ανοιχτά πλέον τα καταστήματα μέχρι τις 9 και μετά από ένα χρόνο θυμήθηκαν δωρεάν τεστ. ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΠΙΤΑ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.  :dazed:

Δεν ξέρω εάν όντως εσκεμένα εφασρμόζουν τέτοια μέτρα. Η απλά θέλαν να γλιτώσουν $$$ και με τα lockdown πήγαν να τα βγάλουν πέρα. Εννοώ γιατί να κάναν απανωτά Lockdowns που τελικά δεν απέτρεψαν τίποτα;

Τέλος έχετε αποπειραθεί να μαγειρέψετε tonkatsu? Ψάχνω την σάλτσα.


Edited by pc_magas, 19 March 2021 - 23:48.


#91523 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 20 March 2021 - 12:27

Εχει Σκλαβενίτη νμζω, tonkatsu sauce.
フカフカ

#91524 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 20 March 2021 - 13:06

Ναι μετά από ένα χρόνο θυμήθηκαν τα δωρεάν που μου έφυγε πεντακοσαρικο τότε για να κάνουμε όλοι τεστ, μας τρομοκράτησαν όσο δεν πάει και μετά θυμήθηκε να μας πει ο ΕΟΔΥ πως τελικά δεν ήταν τόσο ανάγκη να κάνουμε τεστ τελικά.

Τονκατσου θες πανκο και σάλτσα bulldog, την βρίσκεις εύκολα στα ασιατικά μαγαζιά.

#91525 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 20 March 2021 - 13:46

3.400. αποτυχαμε... δεν τηρηθηκαν τα μετρα. λογικο... αφου κάποιοι κουτοπονηροι μαζευονται σε σπιτια για να κανουν παρτυ, μαζευονται 4-5 στα παγκακια με καφε και κατεβασμενη μασκα λογικο ηταν.

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είσαι ή ο Μπογδάνος ή ο Ευαγγελάτος ή ο Άδωνις. Δεν εξηγείται αλλιώς όλα τα θέματα που ανοίγεις και τα link που παραθέτεις. Συγγνώμη δε μπορώ να πάρω στα σοβαρά μια σελίδα που λέγεται " TI LES TWRA . com " . Βαλτός είσαι ?


Tiger-stock-blog-header.jpg


#91526 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 20 March 2021 - 15:29

hmmm.gif
Δεν είμαι σίγουρος τι παίζει και δε μου αρέσει... ή με τρολαρετε ή είμαστε εδώ περίπου...δύο άτομα. Αλλά είμαι σίγουρος πως δε θέλω να περάσω ξανά κανενός είδους bullying γι αυτό θέλω εξηγήσεις...τι γίνεται, αν όντως γίνεται, γιατί γίνεται...τα πάντα-όλα. Τεσπα...ac0d5cff.gif


Δε σε πιάνω, τουλάχιστον τα περισσότερα από όσα λες σε αυτό το post.

Τέλος πάντων, συγγνώμη αν έκανα να φανεί πως σου κάνω επίθεση -- πλάκα πήγαινα να κάνω.

#91527 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 20 March 2021 - 16:06

Ναι μετά από ένα χρόνο θυμήθηκαν τα δωρεάν που μου έφυγε πεντακοσαρικο τότε για να κάνουμε όλοι τεστ, μας τρομοκράτησαν όσο δεν πάει και μετά θυμήθηκε να μας πει ο ΕΟΔΥ πως τελικά δεν ήταν τόσο ανάγκη να κάνουμε τεστ τελικά.

Μη μιλήσουμε για τα voucher για τους μαθητές (με οικογένεια ετησίου εισοδήματος εως και 6000 ευρώ, δηλαδή 500 ευρώ τον μήνα!! που προφανώς θα έχουν μεγαλύτερες ανάγκες από ένα τάμπλετ), που θέλουν να τα κάνουν διαθέσιμα τον Απρίλιο, δηλαδή έναν μήνα πριν τελειώσει η σχολική χρονιά. Επική φασούλα! Λιγουλάκι άργησαν όμως, η σκέψη είναι που μετρά  :riiight:


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#91528 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 20 March 2021 - 23:20

Μη μιλήσουμε για τα voucher για τους μαθητές (με οικογένεια ετησίου εισοδήματος εως και 6000 ευρώ, δηλαδή 500 ευρώ τον μήνα!! που προφανώς θα έχουν μεγαλύτερες ανάγκες από ένα τάμπλετ), που θέλουν να τα κάνουν διαθέσιμα τον Απρίλιο, δηλαδή έναν μήνα πριν τελειώσει η σχολική χρονιά. Επική φασούλα! Λιγουλάκι άργησαν όμως, η σκέψη είναι που μετρά  :riiight:

και με μπατζετ 200 € , δηλαδη ουτε για να μπεις webex δε θα κανει



#91529 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 March 2021 - 00:27

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είσαι ή ο Μπογδάνος ή ο Ευαγγελάτος ή ο Άδωνις. Δεν εξηγείται αλλιώς όλα τα θέματα που ανοίγεις και τα link που παραθέτεις. Συγγνώμη δε μπορώ να πάρω στα σοβαρά μια σελίδα που λέγεται " TI LES TWRA . com " . Βαλτός είσαι ?

 

Είδες για να μην μπαίνεις συχνά, σου φαίνεται ότι είναι troll αλλά όχι είναι 100% og erudinam.

Α και τα τεστ τελικά δεν είναι δωρεάν δωρεάν, είναι δωρεάν και 15€ στον φαρμακοπείο. 

 

Έλα ρε Νικόλα, με 200 παίρνει ένα ωραίο lenovo tab 10' και μπαίνει παντού. Αχ θυμάμαι την ξαδέρφη μου με το σαπάκι το laptop με amd a10 και να μου λέει δεν μπαίνει στο webex laggαρει και να της λέω, ΡΕ ΔΕ ΣΟΥ ΠΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΟ ΛΑΠΤΟΠ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ που πας με Α10 στην ανεμοδούρα.

Εδώ στην δουλειά με core i5 και 8gbyte ram και μόλις ανοίγω webex το σκέφτεται μερικά λεπτά. Τουλάχιστον το android app είναι πιο λειτουργικό οπότε με τα 200€ κάτι θα μπορέσουν να βρουν τα παιδιά.


rsrGbGx.gif

#91530 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 21 March 2021 - 08:02

Ώρες ώρες πιστεύω ότι είσαι ή ο Μπογδάνος ή ο Ευαγγελάτος ή ο Άδωνις. Δεν εξηγείται αλλιώς όλα τα θέματα που ανοίγεις και τα link που παραθέτεις. Συγγνώμη δε μπορώ να πάρω στα σοβαρά μια σελίδα που λέγεται " TI LES TWRA . com " . Βαλτός είσαι ?



κάποια από αυτά που γράφουν, νομίζω ισχύουν πολλές φορές, αμα τα διασταυρώσεις και με άαααλλα site.

 

 

Πριν λιγες μέρες, περίμεναν το λιανεμποριο να ανοιξει 22, αλλα ο Γεωργιάδης άφησε ανοιχτο το ενδεχομενο για 29 με αποτέλεσμα να του στείλουν μηνυμα διαμαρτυριας, ότι ολο παίρνει παράταση. Τις τελευταίες μέρες οι φήμες έλεγαν για 29 Μαρτιού και ότι η κυβέρνηση κάνει το σχέδιο ανοιγματος κλπ. και ξαφνκά σήμερα. διαβάζω αυτό

 

Οι τελευταίες πληροφορίες πάντως θέλουν το υπουργείο Παιδείας, ακούγοντας τους ειδικούς, να δει τα σχολεία να πηγαίνουν «πακέτο» με το λιανεμπόριο και να μετατίθεται το άνοιγμά τους για μία με δύο εβδομάδες εάν αυτό κριθεί απαραίτητο λόγω της επιβαρυμένης επιδημιολογικής εικόνας της χώρας.

 

Δηλαδή, μπορεί να πάει και για 5 Απριλίου, μπορεί και για 12! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!


Edited by Erudinam, 21 March 2021 - 12:32.

wdasa.png