Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Κανένα Τουρνουά ή Κανένας Διαγωνισμός ? ? ? ? ? ?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 MainGoldDragon

MainGoldDragon

    Anime Lover !

  • Members
  • 8 posts

Posted 06 April 2012 - 18:25

Ναι..................βαριέμαι την ζωή μου και είπα να ψάξω για κανένα διαγωνισμό να συμμετάσχω μπας και μπορέσω να κερδίσω τίποτα.......(that sounded wrong)

Αλλά όσο και να ψάξω δεν μπορώ να βρω τίποτα !

Γι αυτό θα ήθελα εσείς (το πολύ καλό community του.aNiMe//GR) αν μπορεί να με βοηθήσετε κάνοντας κανένα post για οποιοδήποτε διαγωνισμό
Spoiler:
όπου μπορεί κάποιος να κερδίσει οτιδήποτε έχει να κάνει με Xbox ή Playstation, επείσις θα προτιμούσα, άμα βρείτε κανένα τουρνουά, να είναι από κανένα shooting game (δηλαδή όχι τίποτα fifa ή grand turismo) και δεν με ενδιαφερει σε ποια κονσολα (παρολο που δεν έχω Playstation, άνετα θα έπαιζα σε διαγωνισμό).


Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.


Posted ImagePosted Image

#2 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 06 April 2012 - 23:18

Τρέχει ένας διαγωνισμός εδώ, σχετικά με το ποιος θα ανοίξει το πιο άκυρο thread μετά την αναβάθμιση του φόρουμ, και πιστεύω έχεις καλές πιθανότητες



#3 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 06 April 2012 - 23:41

Well, it is the community bar, isn't it Namida? Αν είχες ανοίξει το thread λίγες μέρες νωρίτερα θα σου έλεγα να μπεις στον διαγωνισμό του Call Of Duty που διοργανώνουν τα interspot, αλλά το έχασες, ήταν το προηγούμενο σαββατοκύριακο.

#4 MainGoldDragon

MainGoldDragon

    Anime Lover !

  • Members
  • 8 posts

Posted 07 April 2012 - 09:34

Τρέχει ένας διαγωνισμός εδώ, σχετικά με το ποιος θα ανοίξει το πιο άκυρο thread μετά την αναβάθμιση του φόρουμ, και πιστεύω έχεις καλές πιθανότητες

Και αυτό είναι καλό ?

Well, it is the community bar, isn't it Namida? Αν είχες ανοίξει το thread λίγες μέρες νωρίτερα θα σου έλεγα να μπεις στον διαγωνισμό του Call Of Duty που διοργανώνουν τα interspot, αλλά το έχασες, ήταν το προηγούμενο σαββατοκύριακο.

........την τύχη μου !!!!!!!!
ναι, και με αυτό είμαι σίγουρος πως έχω 0% τύχη.
Posted ImagePosted Image

#5 jimop24

jimop24

    Vigilant of The United Mankind

  • Members
  • 250 posts

Posted 22 April 2012 - 20:40

Αν είχες ανοίξει το thread λίγες μέρες νωρίτερα θα σου έλεγα να μπεις στον διαγωνισμό του Call Of Duty που διοργανώνουν τα interspot, αλλά το έχασες, ήταν το προηγούμενο σαββατοκύριακο.

Damn το χασα :OMG3:

8w32.jpg


#6 P.Z.W.Y.S

P.Z.W.Y.S

    Οne Hell of an Otaku!

  • Members
  • 208 posts

Posted 22 April 2012 - 20:53

Εγώ διοργανώνω ενα κυνήγι θησαυρού στην αθήνα αλλα ειναι τον Ιούλιο οπότε θα περιμενεις...
Here is my anime list so far..

And .... here is my manga list so far

Also i'm proud to say that i'm the founder and editor of this blog!


And yes i stole this style from you mirana_neko! I have no regrets....

#7 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 27 April 2012 - 15:38

Damn το χασα :OMG3:


Και εγώ, λόγω διαβάσματος. Ήθελα βέβαια, αλλά δεν έβρισκα ούτε mates ούτε χρόνο.