Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Σκυλαδικα


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 posts

Posted 21 December 2011 - 20:31

Λατρεύω τα ρεμπετάδικα. Εκεί που σπουδάζω έχει ένα που λέγεται ΟΡΕΣΤΗΣ και είναι ίσως το καλύτερο του είδους του, από όσα έχω πάει.
Θεωρώ πώς η ατμόσφαιρα των ρεμπετάδικων δεν μπορεί να συγκριθεί με καμία άλλη, πόσο μάλλον με των σκυλάδικων.

Σκυλάδικα =
Spoiler:


Ρεμπετάδικα/Ρακάδικα =
Spoiler:



LOL.

Συμφώνω μαζί σου πάντως.

#17 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 21 December 2011 - 20:33

Youtube Video

Υποκλιθείτε στον Άρχοντα! :P

Περα απ'την πλάκα καλά είναι τα σκυλάδικα για κέφι με καλή παρέα...

Berserk___Gatsu.jpg


#18 VitsioMan

VitsioMan

    Nosferatu_ZER0

  • Members
  • 28 posts

Posted 21 December 2011 - 20:56

οταν ομως σε πρηζουν για να πας μαζι τους? τοτε ειναι σπασιμο

Σε νιώθω
Όταν ήμουν λύκειο κάθε φορά που είχε χορό πάντα έτρωγα και λίγο πρήξιμο να πάω μαζί τους και ο χορός ήταν 100% σκυλάδικο.
Posted Image

#19 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,266 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 21 December 2011 - 22:49

εγω δεν παω λογω της ατμοσφαιρας. τσιγαριλα αντε μιση ωρα να αντεξω, μετα με ποιανει δυσφορια. τωρα δεν ξερω, τα μειωσανε ή ειναι τα ιδια και χειροτερα;

#20 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 22 December 2011 - 00:13

Καθολου προσβολη.
Αν ηθελες ποιοτητα θα πηγαινες αλλου, οταν θες να τα σπασεις ομως και να βγαλεις γουστα πρεπει να δωσεις το παρον σε σκυλαδικο.


This. Το καθε ειδος μουσικης για την ωρα του.


2bbd14fc.jpg


#21 Kaidou

Kaidou

    Anime Master

  • Members
  • 1,907 posts
  • LocationΑθηνα

Posted 22 December 2011 - 00:56

Οι κολητοι μου ακουνε σκυλαδικα.Και με εχουν κολησει και μενα λιγο.Μερικες φορες μου σπανε τα νευρα με κατι διαμαντια που βγαινουν κατα καιρους...


Προσωπικα τρελαινομαι για ρεμπετικα περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο.Ουτως ή αλλως οι περισσοτεροι στο τελος στα ρεμπετικα καταληγουν(λογω παιδικων ακουσματων),χωρις να ειναι κανονας αυτος...:smokingg:

image.jpg


#22 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 22 December 2011 - 01:45

εγω δεν παω λογω της ατμοσφαιρας. τσιγαριλα αντε μιση ωρα να αντεξω, μετα με ποιανει δυσφορια. τωρα δεν ξερω, τα μειωσανε ή ειναι τα ιδια και χειροτερα;

Προτίμησε κανένα psychedelic party τότε, έχει πιο ευχάριστο ντουμάνι:hahaha:
Posted Image

#23 ala1n

ala1n

    Anime Freak

  • Members
  • 330 posts

Posted 22 December 2011 - 01:50

Σκυλάδικα...wow είστε τυχεροί....θα 'θελα να σας έβλεπα αν μένατε κοντά στο μπουρνάζι......( όπου η μουσική εκεί και η κουλτούρα της , όμως , είναι σ'ένα άλλο επίπεδο.....:frozen: )
Δεν μ'αρέσουν ούτε τα σκυλάδικα , ούτε τα ρεμπετάδικα , αλλά οφείλω να αναγνωρίσω το γεγονός ότι τα ρεμπετάδικα όντως υπερέχουν και σε τιμές και σε ποιότητα.
Tέσπα , δυστυχώς αυτά τα Χριστούγεννα βλέπω να αναγκάζομαι να πάω σε σκυλάδικα κτλ. για την παρέα.......

PS: ΩΣΤΟΣΟ! δεν νομίζω να καταφέρω να βρω παρέα για ΚΥΤΤΑΡΟ LIVE και την τελευταία εμφάνιση των Σκιών την άλλη βδομάδα :deadga6:
Posted Image

#24 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 22 December 2011 - 01:57

Σκυλάδικα...wow είστε τυχεροί....θα 'θελα να σας έβλεπα αν μένατε κοντά στο μπουρνάζι......( όπου η μουσική εκεί και η κουλτούρα της , όμως , είναι σ'ένα άλλο επίπεδο.....:frozen: )
Δεν μ'αρέσουν ούτε τα σκυλάδικα , ούτε τα ρεμπετάδικα , αλλά οφείλω να αναγνωρίσω το γεγονός ότι τα ρεμπετάδικα όντως υπερέχουν και σε τιμές και σε ποιότητα.
Tέσπα , δυστυχώς αυτά τα Χριστούγεννα βλέπω να αναγκάζομαι να πάω σε σκυλάδικα κτλ. για την παρέα.......

PS: ΩΣΤΟΣΟ! δεν νομίζω να καταφέρω να βρω παρέα για ΚΥΤΤΑΡΟ LIVE και την τελευταία εμφάνιση των Σκιών την άλλη βδομάδα :deadga6:

οι αλλοι ψαχνουν ανιμαδες και βρηκαν ...εσυ που θες απλα να βγεις εξω δεν θα βρεις? βαλε την δικη σου αγγελια!
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#25 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 22 December 2011 - 13:31

ε φυσικά..ακόμη κι αν είσαι πρώτο τραπέζι πίστα το μπουκάλι με το κρασί 100 ευρώ πρέπει να το πληρώσεις..

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#26 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 22 December 2011 - 14:25

μαλαματινα + cola με 2 ευρο και αραγμα σε παγκακι εχει δοκιμασει κανεις ?:P
τι ειναι αυτα ρε παιδια, ντακς, δεν τα ακουω σίγουρα και οσο με σέβονται οι σκυλαδες αλλο τοσο τους σέβομαι αλλα τι τιμες ειναι αυτες που πανε και δινουν ? ελεος

#27 metalmusicmaniac

metalmusicmaniac

    Psychotic Madness

  • Members
  • 240 posts
  • LocationKefalonia, Lixouri

Posted 22 December 2011 - 14:29

μαλαματινα + cola με 2 ευρο και αραγμα σε παγκακι εχει δοκιμασει κανεις ?:P


Επίσης προτείνω παρόμοιο άραγμα σε παγκάκι αλλά με μπύρα, ο καθένας όπως βολεύεται :P
Posted Image

#28 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 posts

Posted 22 December 2011 - 22:36

Κατανάλωση μπύρας = μπυροκοίλι

#29 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 22 December 2011 - 22:52

καταναλωση ενος ολοκληρου μπουκαλιου ουϊσκυ = αλκοολισμος

#30 klasobaniera

klasobaniera

    .........................

  • Members
  • 156 posts

Posted 22 December 2011 - 23:41

ο καθενας οπως τη βρισκει αλλα για μενα τι σε σκυλαδικα πας τι σε club τι σε ρεμπεταδικα πας τι σε bar κλπ το ιδιο ειναι δεν πας για να ακουσεις μοθσικη αλλα να δεις τις αλλες που κολχτυπιουνται και να πιεις προσωπικα δεν μου αρεσει και κανενα απο αυτα ιδιαιτερα ειμαι περισσοτερο σπιτογατος :P και για να μην ξεχνιομαστε [media]http://www.youtube.com/watch?v=aPoG2cUDlXk[/media]αληθινη μουσικη