Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Second Art Meeting Athens 25/09/2011


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 26 August 2011 - 11:35

[FONT="]:8):
Μετά το τελευταίο επιτυχές [/FONT][FONT="]Art[/FONT][FONT="]Meeting[/FONT][FONT="] (είχαμε κάτσει για κρύες σοκολάτες τα είπαμε, ανταλλάξαμε ιδέες, [/FONT][FONT="]feedback[/FONT][FONT="], και το πώς πέρασε η ώρα δεν λέγεται.. )
θα γίνει και δεύτερο.. κάπου άρχες με τέλη σεπτέμβρη!
όπως στο τελευταίο θα συζητήσουμε εδώ για την ημερομηνία (ποτέ έχετε εξεταστική, ποια μέρα δεν μπορείτε κλπ)

να ξαναεπισημάνω πως είναι
[/FONT][FONT="]meeting[/FONT][FONT="]και κύριο σκοπό έχει να γνωριστούμε!

[/FONT]περισσότερες πληροφορίες για το που και το ποτέ στο κοντινό μέλλον.
[FONT="]
[/FONT]Το meeting θα γίνει τη Κυριακή 25 Σεπτεμβριου
Θα συναντηθούμε στη έξοδο Κοραή του σταθμού Πανεπιστημίου κατά της 16:00 – 16:30 ώραόποιος/α νομίζουν πως θα αργήσουν ας μου στείλουν ένα pm να τους δώσω το κινητό μου, μιας και θα κάτσουμε σε μια από τις καφετερίες που βρίσκονται στη αριστερή πλευρά όπως βγαίνεις από το μέτρο από τη έξοδο Κοραή.το μονο που θα αλαξει μετα την εμπιρια μου στο πρωτο meeting.. επιδει στο συντριβανει θα πεφτει ο ηλιος και δεν ηταν κ η καλυτερη μου να λιονω στον ηλιο :P αυτη τη φορα οπως βγενεται απο τη εξοδο κοραη δεξια εχει κατι πανγκακια που ειναι στη σκια :nosey: εκει θα με διτε θα βαλω με παραμανες ενα χαρτι που να λεει Anime//GR:hero: οποτε δεν θα με μπερδεψει κανεις με καποιο ασχετο :P

(τελευτεα φορα κατσαμε στα Kostas cafe οποτε λογικα παλι εκει θα ειμαστε!)

αν νιωθει καποιος πως θα αργηση κ μπορει να μας χασει PM me !!:drink:

photo απο τη τελευτεα φορα οταν κατσαμε για παγωτο διπλα:Blissfull:
Spoiler:

Edited by DaimonHand, 16 September 2011 - 20:38.

Imagination is the only limit!

#2 anaktas

anaktas

    Wannabe Mangaka

  • Members
  • 334 posts
  • LocationGreece

Posted 26 August 2011 - 16:01

NICE:nbleed: Ας ξεκινησω εγω πρωτος . 1-10 και 26-30 δεν μπορω.

Edited by anaktas, 28 August 2011 - 11:49.

The Suraido Project


Posted Image

#3 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 26 August 2011 - 17:31

Finally!:if:
Oι πέντε θεωρίες που χρωστάω δεν πρόκειται να γίνουν εμπόδιο στον δρόμο μου για το επερχόμενο meeting. Θα το εκτιμούσα πάντως αν γινόταν όποιαδίποτε μέρα εκτός της 22ης Σεπρεμβίου. Δίνω αγγλικά και ιστορία αρχιτεκτονικής (αουτς) μαζί, πράγμα που σημαίνει ότι θα επιστρέψω σπίτι κλέγοντας στις 14:30 και δεν θα προλάβω να ετοιμαστώ για τη βόλτα.:sadist:

Anyway, θα χαρώ πολύ να τα ξαναπούμε παρόλο που δεν έχω κάνει πολλά καινούργια πράγματα.:blingeye2:

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#4 Hoshiyo4

Hoshiyo4

    Observer..

  • Members
  • 14 posts

Posted 26 August 2011 - 22:32

Ενδιαφέρον ακούγεται αυτό το meeting!!

Επειδή είμαι καινολυργια στο forum, περι τίνος πρόκειται??
:hmmm:
"Every time you and I connect with each other, a little bit of heart is born between us. Heart isn't something inside you. But whenever you think, whenever you remember someone, that's when heart is born. If you were the only one alive in the whole world, (your) heart wouldn't exist.."


Posted Image

#5 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 26 August 2011 - 22:39

Ενδιαφέρον ακούγεται αυτό το meeting!!
Επειδή είμαι καινολυργια στο forum, περι τίνος πρόκειται??
:hmmm:

Τα παιδιά από το φόρουμ και μερικά από το deviant art που τους αρέσει να σκιτσάρουν κανονίζουν ώρα και ημερομηνία για να βγουν για καφέ. Φυσικά εφόσον πρόκειται για αρτ μίτινγκ κουβαλάμε μαζί τα μπλοκ μας και ανταλάζουμε ιδέες. Πολύ επικοδομοιτική, σχετικά ύσυχη και ευχάριστη διαδικασία ^_^

Εdit: φίλλιπε, σου έχει σταλθεί καμιά φωτογραφία από τις ομαδικές που πήραμε στο παγωτατζίδικο να δημοσιεύσεις?

Edited by Vagelio, 26 August 2011 - 22:44.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#6 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 27 August 2011 - 16:16

@vagelio: :B δεν τις εχω παρει τις ειχα ξεχασει τελιος ΧD

@Hoshiyo4: ειναι ενα meeting για ατομα που τος αρεση να σχεδιαζουν/ζωγραφιζουν/manga wanabies XD
Imagination is the only limit!

#7 Hoshiyo4

Hoshiyo4

    Observer..

  • Members
  • 14 posts

Posted 27 August 2011 - 16:47

Ευχαριστώ πολύ!! :D
"Every time you and I connect with each other, a little bit of heart is born between us. Heart isn't something inside you. But whenever you think, whenever you remember someone, that's when heart is born. If you were the only one alive in the whole world, (your) heart wouldn't exist.."


Posted Image

#8 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 27 August 2011 - 23:06

Την Αθηνά την ειδοποίησε κανενας αραγε;

stasou%2520mygdala.jpg


#9 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 28 August 2011 - 06:13

:P αστα να πανε και ελεγα ολο και καποιο τυπογραφικο λαθος θα εκανα ΧD

αν μπορει κανενας mod να αλαξει το Αθηνά σε Αθήνα :wet2:
edit: thanks!

Edited by DaimonHand, 28 August 2011 - 12:27.

Imagination is the only limit!

#10 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 28 August 2011 - 15:36

:Ο ωραία ωραία!!! Και εγώ θα ήθελα πολυ να έρθω *__* εγώ μπορώ οποιαδ'ιποτε μέρα εκτώς από το Σαββατοκυριακο 10-11 καθώς δεν θα βρίσκομαι Αθήνα :)

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#11 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 28 August 2011 - 15:59

So, θα πάει για μετά τις 11 λογικά?

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#12 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 28 August 2011 - 17:27

ναι μιας και 9 εχουμε δεξιοση απονομης απο τη σχολη μου ^^' και 10 ειναι το maidcafe!
Imagination is the only limit!

#13 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 29 August 2011 - 03:23

hello! ενδιαφέρον μου ακούγεται! ..αν και στην διάρκεια του Σεπτέμβρη έχω πάλη με ένα τεράστιο κτήνος με σιχαμερές βεντούζες και φτερά νυχτερίδας που λέγεται εξεταστική..
θα είναι καθαρά random το αν θα μπορέσω να έρθω αναλόγως από το αν θα βρω κενό..

#14 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 30 August 2011 - 00:37

ΑΠΟΦΑΣΗ Δ.Σ. -> ΑΝΑΒΟΛΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ 1 βδομαδα! Συνελευση Τριτη 6/9 12:ΟΟ για καταληψη... Και καταληψη διοικησης της σχολης απο Δευτερα 5/9


Στα διάλα. Do not count what said before, είμαι ελεύθερη όλες τις μέρες από τις 11 το πρωί και μετά.
Άδικα ανέβηκα από Κρήτη. :run:

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#15 anaktas

anaktas

    Wannabe Mangaka

  • Members
  • 334 posts
  • LocationGreece

Posted 30 August 2011 - 12:03

Offtopic
Spoiler:

The Suraido Project


Posted Image