Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Νικόπολη και Ιντερνέτ


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 gilbertus

gilbertus

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 06 June 2011 - 10:26

Καλημέρα, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, πλέον μετακομίζω στη Θεσσαλονίκη μόνιμα, νοίκιασα σπίτι στη Νικόπολη επειδή είναι κοντά στη εργασία μου.

θα ήθελα ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τι παίζει από internet σε αυτές τις περιοχές και ποιόν πάροχο να εμπιστευθώ.


#2 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,516 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 06 June 2011 - 11:00

Φίλε gilbertus, νομίζω πως θα πάρεις πολύ καλύτερη αλλά και γρηγορότερη απάντηση στο πρόβλημά σου αν ανοίξεις ένα thread εδώ.

Αφήνω το παρόν νήμα ανοιχτό, μπας και υπάρχει κάποιος συμφουριμιστής από την περιοχή για να βοηθήσει..^^

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#3 mugiwhite

mugiwhite

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 13 posts

Posted 06 June 2011 - 23:08

forthnet εχω ακούσει πάει καλά εκει πάνω.