Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Evagination: 2.221145MkII_01 You Can (Not) Advance


  • This topic is locked This topic is locked
186 replies to this topic

#31 M@R!()-

M@R!()-

    Νιάου.

  • Members
  • 624 posts

Posted 02 June 2011 - 00:34

Η ζωγραφια που ζητησατε.


Τωρα αυτο θα ηταν αρκετα ενδιαφερον αν εβλεπα αρκετα anime και διαβαζα αρκετα manga ωστε να ειμαι σε ολα τα forum,αλλα τωρα που προς το παρον σε αυτο το forum μιλαω μονο στο one piece forum και καποιες φορες στο off topic...

#32 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 02 June 2011 - 00:36

στο mspaint ζωγραφιζουμε κατι εντελως νεο, ή μπορουμε να χρησιμοποιησουμε εικονες απο αλλου?


This.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#33 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 02 June 2011 - 00:48

What we need is MSpaint skills. Just copy-pasta wont cut it, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει πως πρέπει να τα φτιάξετε όλα εσείς.

Αυτό το οποίο θέλουμε είναι κάτι δικό σας, κάτι που να αναδεικνύει και τον χαρακτήρα σας. :thatsit:

αληθευει οτι οι πρωτοι μηνες προκαλουν στους επιδοξους νεους μοντερεϊτορς εφιαλτες με διαβολικα κουμπια και onionheads, λουζοντας τους σε κρυο ιδρωτα και κανοντας τους να ξυπνανε **** και να φωναζουν "ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ"?


Κακοήθειες. Απλά ρωτήστε τους mods μας...:ureshii:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#34 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 02 June 2011 - 09:51

Κακοήθειες. Απλά ρωτήστε τους mods μας...:ureshii:

:Crying2::madtodeath:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#35 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 02 June 2011 - 11:10

Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω όσο πιο πολύ μπορώ την ομάδα του anime//gr.

Tiger-stock-blog-header.jpg


#36 papp0us

papp0us

    Clean-Up Batter

  • Members
  • 515 posts

Posted 02 June 2011 - 12:15

Πολύ θα το έκανα, άλλα έχω σιχαθεί αυτή τη δουλειά και απ'ότι φαίνεται σε ΚΑΘΕ forum που έγινα mod το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο... Ψάξε και δε θα βρεις αυτά τα forum πια... Plus, η εποχή των forum έχει περάσει για 'μένα. Δε συχνάζω και πολύ πια... Βέβαια η ιδέα και μόνο να γυρίσω στο τόπο του εγκλήματος έιναι δελεαστική. Δε Θα το σκεφτώ! :yawn2:

Έχω μια λίστα με φόρουμ που θέλω να γίνεις mod. Εν'ανάγκη σε πληρώνω. Το Ελληνικό διαδύκτιο χρειάζεται ανθρώπους με τις ικανότητές σου :blingeye2: :P

Για όσους αποφασίσετε να δηλώσετε συμμέτοχη σας προτείνω να ρωτήσετε που πήγαν οι προηγούμενοι, και ψάχνουν νέους. Τα ψυχολογικά τεστ με τις ζωγραφιές είναι πολυ προχώ, και μπορεί να καταλήξετε σε κανα μυστικό οργανισμό με σκοπό την επανακατάληψη του κόσμου(είναι γνωστό οτι τον έχουν κατακτήσει ο pinky και o Brain).

Anyway αμα ανοιξει καμια θέση δοκιμαστη μεζέδων, εγώ είμαι μέσα, και ας πρέπει να ζωγραφισω την Guernica στο autocad :P

Angroid.gr Android à la Ελληνικά


#37 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 02 June 2011 - 12:19

Έχω μια λίστα με φόρουμ που θέλω να γίνεις mod. Εν'ανάγκη σε πληρώνω. Το Ελληνικό διαδύκτιο χρειάζεται ανθρώπους με τις ικανότητές σου :blingeye2: :P

Για όσους αποφασίσετε να δηλώσετε συμμέτοχη σας προτείνω να ρωτήσετε που πήγαν οι προηγούμενοι, και ψάχνουν νέους. Τα ψυχολογικά τεστ με τις ζωγραφιές είναι πολυ προχώ, και μπορεί να καταλήξετε σε κανα μυστικό οργανισμό με σκοπό την επανακατάληψη του κόσμου(είναι γνωστό οτι τον έχουν κατακτήσει ο pinky και o Brain).

Anyway αμα ανοιξει καμια θέση δοκιμαστη μεζέδων, εγώ είμαι μέσα, και ας πρέπει να ζωγραφισω την Guernica στο autocad :P



Κάποιος πίνει πολλές μπύρες στην Guernica :P

Tiger-stock-blog-header.jpg


#38 EriUri

EriUri

    Rabu rabu, pyon~

  • Members
  • 29 posts

Posted 02 June 2011 - 12:21

Έχω μια λίστα με φόρουμ που θέλω να γίνεις mod. Εν'ανάγκη σε πληρώνω. Το Ελληνικό διαδύκτιο χρειάζεται ανθρώπους με τις ικανότητές σου :blingeye2: :P


Χαχαχα! Τα πάντα για τα λεφτά :hehehe: Έχω και περιορισμένο budget atm οπότε η λύση στην κρίση έιναι να γίνω μισθωτός moderator :kakaka:

Posted Image


#39 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 02 June 2011 - 12:23

^
^Εγώ μόνο για καφέ έχω πάει. :P

tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#40 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,264 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 02 June 2011 - 12:23

σύνταξη στα 100 εξασφαλίζει η θέση?

Posted Image


Θα υπαρξουν περικοπες λογω ΛΑΒΚ(Ρ)Α(ΦΤ)

#41 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 02 June 2011 - 19:23

χρειαζεται και αναλογο dress code να ακουμε ska και να οδηγαμε σκουτερακι?

i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#42 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 02 June 2011 - 19:56

Αν ποτε ψάξετε για νέο Founder ή έστω Admin ριξτε μια φωνή.

#43 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 02 June 2011 - 20:05

χρειαζεται και αναλογο dress code να ακουμε ska και να οδηγαμε σκουτερακι?


«Ελάτε όλοι όπως είστε, ελάτε με τα σκουλαρίκια»


Και μια παράκληση. Τόσα submissions λάβαμε, κανένας ακόμα όμως με αίμα ΑΒ+. Ενδιαφερόμενοι με συμβατό τύπο παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή. Είστε πολύ πολύτιμοι. :hiding_something:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#44 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 02 June 2011 - 20:06

Founder=Ιδρυτής
Πως θα ιδρύσεις ένα φόρουμ που ήδη υπάρχει και έχει ιδρυτή;
Εκτός κι αν είσαι υποστηρικτής της επανίδρυσης (όπως λένε και οι πολιτικάντζες) του φόρουμ.:bleh:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#45 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 02 June 2011 - 20:08

Μια ριζική αλλαγή την θέλει.
Φορουμ απο την αρχή.

(Ιδέα για ιντερνετικό ριάλιτυ)