Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Πλοκάμι του Καρχαρία...


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#91 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 27 April 2008 - 22:22

ισχυει.
και ο τζων πλοκαμης δεν στεκει και πολυ καλα.
(σοβαρα)

Σιγα μην Εστεκε...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#92 Cyberdemon87

Cyberdemon87

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 28 April 2008 - 17:08

Ρε παιδιά όποιος το έχει ας κάνει την καλή να ποστάρει ένα link σας παρακαλώ!! Το ψάχνω μέρες τώρα...

#93 grasos

grasos

    Anime Amateur

  • Members
  • 90 posts

Posted 10 May 2008 - 15:33

ειναι αρχηγοι τα παλληκαρια! τους παω με 1000!!!

#94 JoHnAroC

JoHnAroC

    Kοκορνιογκος για παντα!!!

  • Members
  • 175 posts

Posted 14 May 2008 - 07:58

αθλιοι,αξεστοι,δεν ξερουν απο μουσικη..μερχι και ο καρτμαν τους γαμαει με τα φωνητικα...απλα αισθηση καφριλας που ειναι μονο γιαυτους που δεν τν εχουν μεσα τους...
Posted Image
πραγματικα θελω να ψοφησω

#95 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 14 May 2008 - 10:20

αθλιοι,αξεστοι,δεν ξερουν απο μουσικη..μερχι και ο καρτμαν τους γαμαει με τα φωνητικα...απλα αισθηση καφριλας που ειναι μονο γιαυτους που δεν τν εχουν μεσα τους...

φιλε προσεχε πως εκφραζεσε...Επεισης αμα ηξερες απο μουσικη θα καταλαβενες οτι ξερουν απο μουσικη απλα δεν ασχολουντε με τους στιχους τους...Αποσο ξερω στο καινουργιο τους Cd εχουν προσεξει και τον στιχο και ειναι αρκετα καυστικος..
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#96 JoHnAroC

JoHnAroC

    Kοκορνιογκος για παντα!!!

  • Members
  • 175 posts

Posted 14 May 2008 - 10:26

;171964']φιλε προσεχε πως εκφραζεσε...Επεισης αμα ηξερες απο μουσικη θα καταλαβενες οτι ξερουν απο μουσικη απλα δεν ασχολουντε με τους στιχους τους...Αποσο ξερω στο καινουργιο τους Cd εχουν προσεξει και τον στιχο και ειναι αρκετα καυστικος..


θα το κατεβασω και θα σου πω...αλλα επισης..ειναι η προσωπικη υποκειμενικη σκληρη μου κριτικη...λυπαμαι...δεν μπορω να κανω τον γλυκουλη...get used to it or ignore me

Edited by JoHnAroC, 20 May 2008 - 18:58.

Posted Image
πραγματικα θελω να ψοφησω

#97 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 14 May 2008 - 12:47

;171964']φιλε προσεχε πως εκφραζεσε...Επεισης αμα ηξερες απο μουσικη θα καταλαβενες οτι ξερουν απο μουσικη απλα δεν ασχολουντε με τους στιχους τους...Αποσο ξερω στο καινουργιο τους Cd εχουν προσεξει και τον στιχο και ειναι αρκετα καυστικος..

Χμμμμ...Κι εγώ που ξέρω από μουσική(μεταλ μουσική συγκεκριμένα-είχα αρκετό καιρό συγκρότημα και παίζω κιθάρα άπο το δημοτικό) ξέρω ότι έχουν αρκετά ωραίες μελωδιούλες ώρες ώρες αλλά όχι και να τους κάνεις και μεγαλοτεχνίτες βρε παιδί μου...Στην τελική δεν παίρνουν ούτε οι ίδιοι σοβαράτον εαυτό τους!Τους ακούει η μισή ελλάδα και τόσο καιρό μείναν να είναι δύο άτομα?Σε τέτοιες μπάντες ειδικά με χαρά+καφρίλα κάνει κρα ο κόσμος για να πάει.Έχουνε 2η για κιθάρα+drums=>synthesizer+drum machine ε όχι δε θα τους έλεγα και τεχνίτες.
Είναι πολύ ωραίοι,κάφροι,βγάζουν το γέλιο τους αλλά τι να κάνουμε...Δεν ξέρουν τα παιδιά!:nosey:
Τώρα με τους στίχους που λέμε δεν τους προσέχουν...Ίσα ίσα οι στίχοι είναι the best!:hahaha:
Posted Image

#98 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 14 May 2008 - 17:23

θα το κατεβασω και θα σου πω...αλλα επισης..ειναι η προσωπικη αντικειμενικη σκληρη μου κριτικη...λυπαμαι...δεν μπορω να κανω τον γλυκουλη...get used to it or ignore me

Υπάρχουν και βασικοί κανόνες έκφρασης στους http://www.anime.gr/forums/%CA%E1%ED%FC%ED%E5%F2-%EA%E1%E9-%C1%ED%E1%EA%EF%E9%ED%FE%F3%E5%E9%F2/918-%CA%C1%CD%CF%CD%C5%D3-%CB%C5%C9%D4%CF%D5%D1%C3%C9%C1%D3-%D4%CF%D5-forum.html. Get used to them or be punished. :nosey:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#99 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 14 May 2008 - 18:15

Υπάρχουν και βασικοί κανόνες έκφρασης στους http://www.anime.gr/forums/%CA%E1%ED%FC%ED%E5%F2-%EA%E1%E9-%C1%ED%E1%EA%EF%E9%ED%FE%F3%E5%E9%F2/918-%CA%C1%CD%CF%CD%C5%D3-%CB%C5%C9%D4%CF%D5%D1%C3%C9%C1%D3-%D4%CF%D5-forum.html. Get used to them or be punished. :nosey:

Εντάξει μωρέ...Κι εμένα μ'αρέσει το πλοκάμι και δεν προσβλήθηκα ιδιαίτερα...Δεν είπε και τπτ φοβερό το παιδί...
Στην τελικά για χιουμοριστικό συγκρότημα μιλάμε.Μη μας φάει η σοβαρότης...
Posted Image

#100 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 15 May 2008 - 11:46

Υπάρχουν και βασικοί κανόνες έκφρασης στους http://www.anime.gr/forums/%CA%E1%ED%FC%ED%E5%F2-%EA%E1%E9-%C1%ED%E1%EA%EF%E9%ED%FE%F3%E5%E9%F2/918-%CA%C1%CD%CF%CD%C5%D3-%CB%C5%C9%D4%CF%D5%D1%C3%C9%C1%D3-%D4%CF%D5-forum.html. Get used to them or be punished. :nosey:

Τack kenny...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#101 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 15 May 2008 - 15:00

ειναι η προσωπικη αντικειμενικη σκληρη μου κριτικη


Hall Of Fame! ! !

#102 Manbearpig

Manbearpig

    You wanna get high?

  • Members
  • 87 posts

Posted 16 May 2008 - 00:43

αθλιοι,αξεστοι,δεν ξερουν απο μουσικη..μερχι και ο καρτμαν τους γαμαει με τα φωνητικα...απλα αισθηση καφριλας που ειναι μονο γιαυτους που δεν τν εχουν μεσα τους...

Ειδικά ο Cartman....η christian rock band που έκανε με Butters και Token ήταν κορυφαία.Οι στίχοι των πλοκαμιών δεν συγκρίνονται με το "I want to walk hand in hand with Jesus on a private beach for two".

#103 JoHnAroC

JoHnAroC

    Kοκορνιογκος για παντα!!!

  • Members
  • 175 posts

Posted 16 May 2008 - 16:33

Ειδικά ο Cartman....η christian rock band που έκανε με Butters και Token ήταν κορυφαία.Οι στίχοι των πλοκαμιών δεν συγκρίνονται με το "I want to walk hand in hand with Jesus on a private beach for two".



:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: τις προαλλες το δα αυτο το επεισοδειο αχ0α0χ0αχ0α0χα...οχι Υπαρχει και η εφη θωδη>πλοκαμια τ καρχαρια
Posted Image
πραγματικα θελω να ψοφησω

#104 Mystic Gohan

Mystic Gohan

    Cocky Mothaf@ck@

  • Members
  • 45 posts

Posted 16 May 2008 - 22:25

Ειναι ωραιοι καφροι αλλα μεχρι εκει
Οπως ειπαν κ τα υπολοιπα παιδια,ουτε οι ιδιοι δεν παιρνουν σοβαρα αυτο που κανουν

Καθε φορα μου φτιαχνεις πιλαφι,οΤζωνη το μπρατσονι κ ο προπαππους μου ηταν νιντζα,ειχε κ σπαθι...



#105 Manbearpig

Manbearpig

    You wanna get high?

  • Members
  • 87 posts

Posted 17 May 2008 - 01:37

Πάντως αν ήθελαν θα μπορούσαν να έπαιζαν καλα πράγματα
Posted Image