Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Πλοκάμι του Καρχαρία...


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#46 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 03 August 2007 - 20:34

η μπαντα εχει απαισιο χιουμορ.Χαλια ηχο-παραγωγη.μεγαλη ιδεα για τον εαυτο της.και τρελο σπρωξιμο απο τους αθλιους του Ατλαντις.
Να ψωφησουν.-

Φιλαρακι ετσι ειναι η τεχνη ξεκιναει απο υπογεια στουντιο παλιους pentioum και samples εκει λοιπον τα φτωχα πλην ομως ταλαντουχα παιδια βγαζουν τη ψυχη τους και το ταλεντο τους και με μαεστρια ξεδιπλωνουν το εγω τους μεσα απο νοτες και στιχους που βγαινουν κατευθειαν απο τη καρδια και οχι απο τα σεντονια καθε παραγωγου!!!

Αν καποιος θελει τα 4 αλμπουμ των Ν Carkade + 1 bonus Cd με live υλικο,ας επικοινωνησει με το γνωστο τροπο

Και εσυ γιατι τους προωθεις αυτους εισαι καποιου ειδους Dealer μηπως πισω απο σενα κρυβεται καποια τεραστια δισκογραφικη που αν αποκαλυφθει θα πεσει απο κυβερνηση μεχρι Μαρια η Ασχημη???

:oo::hahaha::hmmm::hihi2::riiight::riiight:
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#47 Deepdive_

Deepdive_

    John Rambo Is Dead

  • Members
  • 1 posts

Posted 04 August 2007 - 14:05

Μπ@@@ δεν μου αρέσουν . Βασικά μόνο το όνομα τους μου αρέσει ^^

#48 Nightwalker

Nightwalker

    Anime Amateur

  • Members
  • 109 posts

Posted 04 August 2007 - 17:26

Και για μένα είναι το μόνο ελληνικό συγκρότημα που μπορώ να ακούσω, αλλά όχι συνέχεια. Πάντως έχουν πλάκα και είναι διαφορετικοί. Όχι σαν όλους τους γνωστούς που λένε συνέχεια για αγάπη.

#49 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 04 August 2007 - 19:06

δλδ. Τρύπες, Ξύλινα Σπαθιά λένε συνέχεια για αγάπη; Ή αν το πάμε και στο χαβαλε, υπάρχουν οι Anorimoi και οι Kafrillion που και πολύ καλή μουσική παίζουν και οι στίχοι τους είναι χαβαλετζίδικοι...
Το πλοκάμι είναι κακοποίηση στη μουσική και χιουμοριστικοί στίχοι για 12χρονα [και πολύ λέω]

#50 boukaw7

boukaw7

    Anime Fan

  • Members
  • 164 posts

Posted 04 August 2007 - 19:20

Εντάξει μωρέ, ο νίτζα assλέει σαν τραγούδι, αλλά τα υπόλοιπα δεν είναι και τόσο καλά.

Πχ ανώριμοι και καφρίλιον είναι έτη φοτός μπροστά

#51 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 05 August 2007 - 06:45

δλδ. Τρύπες, Ξύλινα Σπαθιά λένε συνέχεια για αγάπη; Ή αν το πάμε και στο χαβαλε, υπάρχουν οι Anorimoi και οι Kafrillion που και πολύ καλή μουσική παίζουν και οι στίχοι τους είναι χαβαλετζίδικοι...



Βάλε και Lost Bodies + Τσοπαναrave...:wooi2:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IEuhl0phNic[/youtube]
(παράδειγμα μουσικής + ερασιτεχνικό production)


Eιδικά όποιος έχει δει Live από τους δεύτερους, ξεχνάει εύκολα πλοκάμια και άλλες δημοκρατικές δυνάμεις...

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#52 Epinephrine

Epinephrine

    HMMY

  • Members
  • 442 posts

Posted 05 August 2007 - 08:48

Eιδικά όποιος έχει δει Live από τους δεύτερους, ξεχνάει εύκολα πλοκάμια και άλλες δημοκρατικές δυνάμεις...

Έχει μια βδομάδα που τους είδα. Ήταν από τις λίγες βραδιές :Blissfull:

Τα πλοκάμια τα βλέπω ως ένα χιουμοριστικό γκρουπάκι που δν έχει να προσφέρει τπτ εκτός από εύκολο γέλιο (που καμιά φορά χρειάζετε κ αυτό).
Cuz I'm praying for rain / And I'm praying for tidal waves /I wanna see the ground give
way.

I wanna watch it all go down. / Mom please flush it all away. /I wanna see it go right in and down.

I wanna watch it go right in. /Watch you flush it all away.

#53 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 posts

Posted 05 August 2007 - 11:29

Το πλοκάμι είναι κακοποίηση στη μουσική και χιουμοριστικοί στίχοι για 12χρονα [και πολύ λέω]

Εχουν μια καφρικη αισθηση του χιουμορ, κακοποιηση της μουσικης μπορει να θεωρηθει και η black metal επισης η οποια περα απο θορυβωδης ηχο περναει και σατανιστικα μυνηματα σε πολλες περιπτωσεις, ομως ποτε δεν σε ειδα να αναφερεσαι εναντιον της. Το πλοκαμι απο τα 20-30 κομματια που εχει τα 5-6 ειναι πολυ χαβελετζιδικα ευχαριστα και πρωτοτυπα, και εχουν μια αξιοπρεπη μουσικη...αυτα.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΑ AVATAR ΘΑ ΔΡΑΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ....._GaARa_

^
||
||
||
||
(ρε δεν μας κλάνεις τα @@)


#54 boukaw7

boukaw7

    Anime Fan

  • Members
  • 164 posts

Posted 05 August 2007 - 17:26

Καλά νταντε τους τσοπαναρειβ καθώς και καφρίλιον, τους έχω καμπόσες φορές. Απλά χάνεται η μπάλα και με τους 2!

Τα χαμένα κορμιά δεν τα ξερα. Να τα ψάξω;

Για το black metal δεν απαντώ. Απλά ακούω τώρα το to old to cold...

#55 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 27 October 2007 - 15:32

πλοκαμι του καρχαρια ΟΛΕ ΡΕ!!!Τους ειχα πρωτοακουσει στον atladis 105,2 fm απο τοτε μου κολισαν και τους ακουω συχνα!μου ανεβαζουν την διαθεση!Ειμαι ο Θεος!Αντε Γαμι!##! σου και εσυ!Για οσους το εχουν ακουσει!
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#56 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 29 October 2007 - 12:39

ακόμα να το κλειδώσεις αυτό ρε Κέννυ; αφού είναι καρα-οφφτόπικ.. τι σχέση έχει το πλοκάμι του καρχαρία με την μουσική;

#57 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 29 October 2007 - 12:44

τι σχέση έχει το πλοκάμι του καρχαρία με την μουσική;



Άμεση ;) :bleh:

E5VV38U.jpg


#58 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 29 October 2007 - 13:21

επειδή της *μπιπ* ότι έχει και δεν έχει;

αυτό λέγεται σχέση;

βιασμός λέγεται...

#59 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 29 October 2007 - 15:38

Βιασμός της μουσικής???

Εγώ πάντως ψηφίζω Ανόριμους άνετα σε σύγκριση με Πλοκάμι...έχει ακούσει κανείς Nanowar?
Posted Image

#60 psofia

psofia

    Retired troll

  • Members
  • 395 posts

Posted 29 October 2007 - 19:39

Το πρώτο τους album ήταν φοβερό!!!! Το δεύτερο όχι και τόσο.... Πάντως, έχει σχέση με τη μουσική. Η ελληνική παρακμιακή μουσική είναι από τα αγαπημένα μου είδη!
Τώρα μπορείτε να κλειδώσετε το topic :hahaha: