Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

The Walking Dead (tv series)


  • Please log in to reply
311 replies to this topic

#301 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 01 April 2014 - 08:51

πολυ καλο θριλερ! πως εκλαψα με το που κεγανε τα zombies.. πραγματικα ραγισε η σαπισμενη καρδια μου ;___;


Imagination is the only limit!

#302 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 01 April 2014 - 09:35

Εγώ πάλι το έκανα ντροπ στο τέλος της πρώτης σεζόν.Ωραία τα zombie apocalypses αλλά για να είναι effective πρέπει  ή να νοιάζεσαι για τους χαρακτήρες ή να έχουν γαμάτα ζόμπι ή φοβερό gore.0 out of 3 for me.Three cheers for the most despicable cast EVAH :P


sc5bab.jpg


#303 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 01 April 2014 - 10:26

Και εγώ το έκανα drop σρτην πρώτη σεζονμ...Για κάποιο λόγο σκυλοβαρέθηκα, αλλά το καλοκαίρι που δεν θα χω να κανω τίποτα μπορει να το ξαναπιασω.. Έχω πρόβλημα ρε παιδί μου... παντα δίνω δευτερς ευκαιρίες σε σειρές ασχετα που στο τέλος πάλι μετανιώνω...



#304 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 01 April 2014 - 11:54

Έχω δει μόνο τις 2 πρώτες season και το παράτησα γτ με κούρασε η 2η αξίζει να το συνεχίσω?


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#305 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 01 April 2014 - 11:56

Ναι χωρίς να έχω δει ολόκληρη την τρίτη μου άρεσε μέχρι την μέση αρκετά. Ανέβαζε ρυθμούς.



#306 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 01 April 2014 - 11:58

Οκ τότε βρήκα τι θα κάνω σήμερα το βράδυ!


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#307 Hellraider

Hellraider

    Anime Elite

  • Members
  • 1,348 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 01 April 2014 - 13:47

Έχω δει μόνο τις 2 πρώτες season και το παράτησα γτ με κούρασε η 2η αξίζει να το συνεχίσω?

Το πρώτο μισό της τρίτης είναι εξαιρετικό. Μέτα πάλι επιστρέφουμε στους κλασικούς (πλέον) αργούς ρυθμούς.



#308 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 01 April 2014 - 15:04

Εγω εφτασα στο 3 επ. της 4ης σεζον.Μαρεσει πολυ προσωπηκα, αν και σε καποιες φασεις εχει αργους ρυθμους.Το τελος της 3ης season ηταν πολυ meah, σε αντιθεση με το τελος της 2ης που μου αρεσε.
Γενικα νομιζω οτι αυτο που δεν αρεσει σε πολλους ειναι οτι παει αργα, πολυ αργα σε σημεια.
Anyway ο Δαρυλος τα σπαει ασχημα :D
Υ.Γ.Παντως εμενα η 3η season μαρεσε παρα πολυ, (ειδικα το 1ο μισο) με τον "πολεμο" που γινοτανε κλπ.
 


mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#309 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 01 April 2014 - 18:03

Το θεμα με τη σειρα αυτη δεν ειναι οτι δε λεει,απλα οτι το 1/3 των επεισοδιων θα ειναι βαρετα.Οταν ακολουθουν πιο πολυ το storyline το κομικ(3η σεζον) και δε δειχνουν πολλα φιλερς,τα πραγματα ειναι οκ.Οταν απ'την αλλη δειχνουν μισα πραγματα απ'το κομικ και μισα δικα τους(μιση 2η και μιση 4η σεζον)τοτε τα πραγματα ειναι λιγοτερο υποφερτα.Που θελω να καταληξω?Οσο σιγουρο ειναι οτι θα σε ξενερωσει σε καποια σημεια η σειρα,αλλο τοσο σιγουρο ειναι οτι θα σε καραπορωσει σε καποια αλλα.Αλλα και τα δυο ειναι σιγουρα.

 

Και τουλαχιστον στα σημεια στα οποια θα σε κανει να βαρεθεις θα'χει παλι zombies οποτε θα την χαζοπαλεψεις :P



#310 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 20 July 2014 - 15:35

On/off την εχω αυτη την σειρά. Είμαι στην τρίτη σεζόν και η Άντρεα ξαφνικα εχει αρχίσει να γίνεται αχώνευτη. Kudos για τα πλάνα και την μουσική, πραγματικα βλέπωντας Walking Dead εχω πεταχτεί από την θέση μου αρκετές φορές. Αυτές οι Southern accents though. Με βασανίζουν..., ειδικά να καταλάβεις τι λέει ο Daryl, sometimes can be a real pain.



#311 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 14 October 2014 - 17:01

Season 5 Episode 1- People of Terminus, look at the flowers.

Spoiler:

 

Άντε, καλή σεζόν προβλέπεται.



#312 Kaidou

Kaidou

    Anime Master

  • Members
  • 1,906 posts
  • LocationΑθηνα

Posted 15 October 2014 - 11:35

Εχει και end credits scene το επεισοδιο!


image.jpg