Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2010- Event


  • This topic is locked This topic is locked
435 replies to this topic

#361 johntheo95

johntheo95

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts
  • LocationThessaloniki

Posted 26 October 2010 - 09:53

Hitsugaya Toshiro

Nodame και απο μενα,from now on let the real game continue
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Posted Image

#362 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 26 October 2010 - 22:49

Καθώς η νύχτα έπεφτε , πήρε μαζί της και ένα αθώο Πανέμορφο πλάσμα. Την Nodame η οποία ήταν αθώα και δεν έφταιγε σε τίποτα. Όλοι θα νιώθουν πολύ βλάκες που διώξανε το λάθος άτομο και το στείλανε στα ουράνια. Δύστυχη Nodame ήσουν τόσο νέα και έπαιζες πολύ ωραίο πιάνο.

Κτήριο 1

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Kurosaki Ichigo | Ηawkeyes | |
02 | Mukuro Rokudo | Nozomu | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
03 | Gendo Ikari | alxdjo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
04 | Hitsugaya Toshiro | johntheo95 | |
05 | Lain | mono | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
06 | Haruhi Suzumiya | matassos | |
07 | Κiryuu Zero | °•πίΟu-πίΟu•°™ | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ

[/table]

Κτήριο 2

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Shira | Hanzo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
02 | Shinichi Akiyama | shinigami94 | |
03 | Yuuki Cross |VampireGirlization | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
04 | Kaworu Nagisa | Anelis | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
05 | Road Kamelot | Serestrum | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
06 | Beel | didimakia | LYNCHED | AΘΩΟΣ
07 | Allen Walker | d.neko-angel | |

[/table]


Κτήριο 3

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Trafalgar Law | kakashinote | |
02 | Saotome Ranma | Sponis | MURDERED | ΑΘΩΟΣ-Α
03 | Hajime Saito | Azathoth | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
04 | Medicine Seller | NightWizardSeal | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Nodame | StrangeLoop | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
06 | Prince Ludwig | iristella | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
07 | Beatrice | The Tragic Prince | |

[/table]


Κτήριο 4

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Ryuk | Badboy | |
02 | Earl cain Hargreaves | Mad_Hatter | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
03 | Walter C.Dornez | Lord Leon | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Heinrich Lunge | laraska | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Onizuka Eikichi | Ryuji | |
06 | Jonathan Joestar | aboumonkey | |
07 | Ηijikata | MikamiTeru | |

[/table]


Παρακάτω ακολουθούν τα στατιστικά που μαζεύτηκαν κατά τη διάρκεια της ημέρας, μια προσφορά της Ο.Ο.Π.Γ.Τ.Δ.Κ.Ε.Τ.Α ©

[table=head]# | Username | Character | Ψήφισε στο 1ο γύρο | Ψήφισε στο 2ο γύρο | Ψήφισε στο 3ο γύρο | Ψήφισε στον 4ο γύρο | Ψήφισε στο 5ο γύρο | Ψήφισε στον 6ο γύρο | Ψηφίστηκε x φορές στο τελευταίο γύρο

01 |Alxdjo | Gendo Ikari | Hijikata | Hajime Saito | Cain | Lain | *DEAD* | * DEAD* |
02 | Anelis | Kaworu Nagisa | Haruhi Suzumiya | Shira | Hajime Saito | Kaworu | *DEAD* | * DEAD* |
03 | Azathoth | Hajime Saito | Prince Ludwig | Beel | Cain | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
04 | laraska | Heinrich Lunge | Beatrice | Beatrice | - | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
05 | johntheo95 | Hitsugaya Toshiro | Nodame | Nodame | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
06 | Nozomu | Mukuro Rokudo | Beel | Beel | Cain | - | *DEAD* | *DEAD*|
07 | Strange Loop | Nodame | Kaworu Nagisa | Prince Ludwig | Prince Ludwig | Kaworu | Lain | Nodame | 12
08 | didimakia | Beel | Κiryuu Zero | Hajime Saito | *DEAD* | * DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
09 | matassos | Haruhi Suzumiya | Prince Ludwig | Prince Ludwig | Road Kamelot | Lain | Lain | Nodame | 0
10 | Kakashinote | Trafalgar Law | Prince Ludwig | Prince Ludwig | Cain | Lain | Lain | Nodame | 0
11 | Lord Leon | Walter C.Dornez | Κiryuu Zero | *DEAD* | *DEAD* | * DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
12 | MikamiTeru | Ηijikata | Kurosaki Ichigo | Beel | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
13 | shinigami94 | Shinichi Akiyama | Beel | Beel | Hijikata | Kaworu | Lain | Nodame | 0
14 | Mad_Hatter | Earl cain Hargreaves | Prince Ludwig | Shira | Hajime Saito | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
15 | aboumonkey | Jonathan Joestar | Prince Ludwig | Beel | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
16 | Badboy | Ryuk | Road Kamelot | Prince Ludwig | Cain | Kaworu | Nodame | Nodame | 0
17 | mono | Lain | Κiryuu Zero | Gendo | Hajime Saito | Nodame | Nodame | *DEAD* |
18 |iristella | Prince Ludwig | Κiryuu Zero | Cain | Hajime Saito | - | *DEAD* | *DEAD*|
19 | Ryuji | Onizuka Eikichi | Prince Ludwig | Prince Ludwig | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
20 | HawkEyes | Kurosaki Ichigo | Κiryuu Zero | Hajime Saito | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
21 | d.neko-angel | Allen Walker | Shira | Hitsugaya | Hajime Saito | Kaworu | Lain | Nodame | 0
22 | VampireGirlization | Yuuki Cross | Beel | Kurosaki Ichigo | Road Kamelot | Kaworu | - | *DEAD* |
23 | Hanzo | Shira | Κiryuu Zero | Cain | *DEAD* | * DEAD* | *DEAD* | *DEAD*|
24 | Sponis | Saotome Ranma | Haruhi Suzumiya | Lunge | Cain | Lain | *DEAD* | *DEAD* |
25 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Κiryuu Zero | Road Kamelot | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* | *DEAD* |
26 | The Tragic Prince | Beatrice | Kurosaki Ichigo | Beel | Cain | Kaworu | Lain | Nodame | 0
27 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | Beatrice | Beatrice | Road Kamelot | Kaworu | - | *DEAD* |
28 | Serestrum |Road Kamelot | Κiryuu Zero | Beel | Cain | - | *DEAD* | * DEAD* |

[/table]


Ξημερώνει αύριο το πρωί 27/10/2010 στις 12:00. Περιμένω ΠΜ από τους δολοφόνους μέχρι τότε. Φροντίστε να έχετε κάνεις τις κινήσεις σας. Καληνύχτα παιζάκια και όνειρα γλυκά....(ή και ΟΧΙ) muahahahahahahaha!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#363 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 27 October 2010 - 11:01

Όσο τα παιδουδιαμ κάνανε νανάκια, οι δολοφόνοι ξαναχτύπησαν. Τα μούσκουλοτούμπανα μπράτσα του Jonathan Joestar θα κάνουν πλέον επίδειξη στις κολασμένες του κάτω κόσμου. Πάει ακόμα ένα άτομο. Οι δολοφόνοι κοντεύουν να φέρουν εις πέρας το σχέδιο τους, και χωρίς τους επιθεωρητές στο παιχνίδι, γίνεται ακόμα πιο εύκολο.


Κτήριο 1

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Kurosaki Ichigo | Ηawkeyes | |
02 | Mukuro Rokudo | Nozomu | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
03 | Gendo Ikari | alxdjo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
04 | Hitsugaya Toshiro | johntheo95 | |
05 | Lain | mono | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
06 | Haruhi Suzumiya | matassos | |
07 | Κiryuu Zero | °•πίΟu-πίΟu•°™ | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ

[/table]

Κτήριο 2

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Shira | Hanzo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
02 | Shinichi Akiyama | shinigami94 | |
03 | Yuuki Cross |VampireGirlization | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
04 | Kaworu Nagisa | Anelis | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
05 | Road Kamelot | Serestrum | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
06 | Beel | didimakia | LYNCHED | AΘΩΟΣ
07 | Allen Walker | d.neko-angel | |

[/table]


Κτήριο 3

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Trafalgar Law | kakashinote | |
02 | Saotome Ranma | Sponis | MURDERED | ΑΘΩΟΣ-Α
03 | Hajime Saito | Azathoth | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
04 | Medicine Seller | NightWizardSeal | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Nodame | StrangeLoop | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
06 | Prince Ludwig | iristella | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
07 | Beatrice | The Tragic Prince | |

[/table]


Κτήριο 4

[table=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος

01 | Ryuk | Badboy | |
02 | Earl cain Hargreaves | Mad_Hatter | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
03 | Walter C.Dornez | Lord Leon | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Heinrich Lunge | laraska | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
05 | Onizuka Eikichi | Ryuji | |
06 | Jonathan Joestar |aboumonkey | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
07 | Ηijikata | MikamiTeru | |

[/table]


Η νύχτα θα πέσει σήμερα στις 00:00 τα μεσάνυχτα.

Tiger-stock-blog-header.jpg


#364 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 27 October 2010 - 11:33

(matassos) Haruhi

Posted Image
ok απλα fail , την πατησαμε για τα καλα :iyaaa:
δεν εμπιστευομαι πλεον τα στοιχεια, αλλα το ενστικτο μου, το οποιο αποδειχτηκε λαθος γιατι υποπτευομουν τον jonathan τον συγχωρεμενο..
τωρα??? 8vs2 ημαστε, σε 4 μερες θα εχουμε αφανιστει αν δεν βρουμε καποιον..:dazed:
για την ωρα ψηφιζω Beatrice μιας και στο κτηριο 3 δεν υπαρχει δολοφονος και ειναι υποπτο να υπαρχουν τοσοι νεκροι εκει :smokingg:

#365 Ryuji

Ryuji

  • Members
  • 181 posts

Posted 27 October 2010 - 11:34

Onizuka
Μάλιστα... Καλά πρόβατα είμαστε. Και δεν έχουμε καθόλου επιθεωρητές και μας έμειναν 2 δολοφόνοι ακόμα. Λοιπόν οι υποψίες μου πάνε στην Beatrice και στον Hijikata καθώς αυτοί μου φάνηκαν να επιμένουν πιο πολύ και να παρουσιάζουν στοιχεία ώστε να ψηφίσουμε Nodame. Θα ψηφίσω Beatrice.
Posted Image

#366 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 27 October 2010 - 11:37

(matassos) Haruhi

lol ιδια ωρα με μενα, ιδιο ατομο, τυχαιο? δεν νομιζω.. μενω στην beatrice αλλα θα αλλαξω ευκολα γνωμη αναλογα με τις αντιδρασεις..

#367 johntheo95

johntheo95

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts
  • LocationThessaloniki

Posted 27 October 2010 - 11:50

Hitsugaya Toshiro
χμ ενδιαφερον εγω απο την αλλη υποψιαζομαι τον Kurosaki Ichigo διωτη ειπε οτι την nodame την υποδειξε επιθεωρητης ενω δεν την υπεδειξε,Hijikata διοτι μαζι με τις 2 δολοφονους εβαλε και την Nodame(κανεις επιθεωτητης δεν την υπεδειξε)
Μαλλον θα ψηφισω και εγω
beatrice επειδη ειναι λιγο παραξενο να μην υπαρχει δολοφονος σε καποιο κτηριο αν και μαλλον θα ελαξω αν βρεθουν νεα στοιχεια

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Posted Image

#368 BadBoy

BadBoy

    Girls are so Troublesome....

  • Members
  • 50 posts

Posted 27 October 2010 - 12:06

Ryuk ( BadBoy )

Posted Image

Χαχαχα! Εξυπνοι οι δολοφονοι.. Τα ευσημα μου στην Κaworu, αν και ηταν εκπληκτικα φανερο οτι δεν ηταν δολοφονος η Nodame. Hide in Plain Sight που λεμε. Η εμπειρια μου με τους προηγουμενους ανθρωπους με βοηθησε να το καταλαβω αλλα ποιος παει εναντια στο ρευμα?
Η απαντηση ειναι εγω. Γιατι δεν ξανακανω το λαθος την χρονικη περιοδο που δεν υπαρχουν περιθωρια για λαθη.
Η θεωρια της Haruhi μου φαινεται πολυ λογικη. Οχι ομως και η αποφαση της. Εγω θα ψηφισω Trafalgar Law. Η ψυχωτικη ηρεμια του καθως και το αγγλικο που χρησιμοποιει συνεχεια οπως και το χαμηλο προφιλ που κραταει τον κανουν υποπτο.

Αλλα ειδα πως ενα ρευμα ξεκινησε ηδη. Μην ειστε προβατα ξανα. Βασιστειτε καπου και μην ψηφιζετε οτι βλεπετε παραπανω απλα γιατι το εκανε ο προηγουμενος.(ή στο ενστικτο μιας κοπελιας που δεν ξερει καν την κανονικη της ταυτοτητα!)
J.A.P. Dan Anime & Cosplay Party 25-10-09--> Roronoa Zoro(One piece)
J.A.P. Dan Anime & Cosplay Party 6-12-09--> Spirit-Death Scythe(Soul Eater)
Sakura Syndrome Japan & Anime Party 11-12-09--> Abarai Renji(Bleach)
Sakura Syndrome Japan & Anime Party 5-2-010--> Ebisu(Naruto)
Sakura Syndrome Japan & Anime Party 23-4-010--> Roronoa Zoro(One piece)
Sakura Syndrome Japan & Anime Party 15-7-010--> Yamamoto Takeshi(in training clothes)& Yamamoto Takeshi(in costume) (Katekyo Hitman Reborn!)

#369 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 27 October 2010 - 12:26

(matassos) Haruhi

Posted Image

ελεος.. μια κουβεντα ειπα και δημιουργηθηκε "ρευμα":mador2:... μπαινω σε διλημα τωρα.. αλαζω σε Trafalgar Law.. ειχε κατηγορηθει και παλαιοτερα για εκεινη τη 1000κομματιασμενη κιθαρα.. θεωρω πως καποιος απο εκεινο το σπιτακι πρεπει να ειναι δολοφονος :smokingg:

#370 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 27 October 2010 - 12:40

Shinichi Akiyama
Posted Image

Δεν μπαίνω καν στο κόπο να σας πω ποιοι είναι οι άλλοι 2 δολοφόνοι γιατι ειστε τόσο χάζοι που δεν σας αξίζει.
.

Αν δεν το έλεγε αυτό η Nodame ενδεχομένως να μην εξελισσόταν έτσι η κατάσταση.

Συμφωνώ και εγώ με τη θεωρία για το δωμάτιο 3.
Παρόλα αυτά δεν θα ψηφίσω Beatrice μιας και δεν θέλω να παίρνω μέρος στα ρεύματα (εκτός βέβαια αν είναι σίγουρο).
Γι αυτό ψηφίζω Trafalgar Law.

Μπορεί η ψήφος μου να αλλάξει διότι δεν μπορώ να κατηγορίσω κανένα,ως ένοχο,με απόλυτη σιγουριά.

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#371 HawkEyes

HawkEyes

    Anime Newbie

  • Members
  • 49 posts

Posted 27 October 2010 - 12:41

Kurosaki Ichigo(HawkEyes)
Posted Image

Λοιπον...Πρεπει σιγουρα να υπαρχει δολοφονος στο κτιριο 3,αρα οι επιλογες μας μειωνωνται στον Trafalgar Law και τη Beatrice...ομως ετσι εχουμε 4 δολοφονους.αρα σε καποιο σπιτακι υπαρχει και δευτερος,για να συμπληρωθει η πενταδα...το κτιριο με τα περισσοτερα ενεργα μελη ειναι το 1ο,στο οποιο ειμαι και γω...Και τωρα που το σκεφτομαι απο κει πρεπει να ναι ο δολοφονος,και μαλιστα υποψιαζομαι εντονα τον Toshirou.Κυριως γιατι δεν ειχε ΠΟΤΕ ψηφο απο καποιον δολοφονο και επειδη θυμηθηκα τις αντιδρασεις του μολις του εδωσα εγω την πρωτη ψηφο(1ο γυρο).Αρα κραταω αυτην την υποψια στην ακρη προς το παρον,και ψηφιζω Beatrice,γιατι νομιζω οτι αυτη ειναι δολοφονος στο κτιριο 3:smokingg:
"They chose their destiny,they changed the world..."

[SIGPIC]http://lulzimg.com/i5/311fa403.jpg[/SIGPIC]

#372 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 27 October 2010 - 13:23

Hijikata

Ειλικρινα μιλωντας, δεν εχουμε κανενα στοιχειο.Αγαπητε Hitsugaya, η Nodame παραδεχτηκε την ενοχη της, ενω δεν ηταν ενοχη. That's what I call a troll. Πηραμε το μαθημα μας και απο εδω και περα εγω ακολουθω μοναχα το ενστικτο μου. Kurosaki, γιατι αμεσως ετρεξε να διωξει τις υποψιες απο πανω του, και σε συνδυασμο με αυτα που ειπα ο Toushiro, ολες οι υποψιες μου πανε σε εσενα.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#373 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 27 October 2010 - 14:17

Trafalgar Law

Μαλιστα....με ψηφιζετε εμενα αλλα κατα τα αλλα δεν πατε με το ρευμα...Αν θελετε να με ψηφισετε, ψηφιστε με...αλλα τουλαχιστον εγω ειπα που ημουν και τι εκανα εκεινο το πρωτο βραδυ της δολοφονιας εκεινου του κιθαριστα...Σε αντιθεση με την Mrs. Beatrice που δεν μπηκε καν στον κοπο να μας πει τι εκανε και που γενικα μιλαει οσο πρεπει για να ριξει απλα μια ψηφο...
Κριμα παντως που η Mrs. Nodame τρολλαρε...ενας αθωος πηγε ετσι...
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#374 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 27 October 2010 - 14:40

Beatrice

Onizuka
καθώς αυτοί μου φάνηκαν να επιμένουν πιο πολύ και να παρουσιάζουν στοιχεία ώστε να ψηφίσουμε Nodame. Θα ψηφίσω Beatrice.


Sorry κιολας αλλα ποτε επεμενα να ψηφισουμε nodame? η ιδια εξαλλου εδινε την εντυπωση οτι ηταν μ αυτα που ελεγε στον τελευταιο γυρο.

Επίσης ειμαι το μόνο άτομο που υποπτευεται την d. neko? i mean την υποπτευοταν επιθεωρητης και εχει ψηφίσει ΚΑΙ τους 2 επιθεωρητες σε φαση που τους γνωριζαμε ηδη.

Υπεροχη λογικη αυτη με τα κτηρια. τα κτηρια ειναι 4 οι δολοφονοι 5. Δε θα χει πολυ πλακα να υπαρχουν 2 η και 3 δολοφονοι σε καποιο κτηριο και να μας αλλαξουν τα φωτα. Ffs εχουμε καταντησει να κανουμε καλυτερη δουλεια και απο τους δολοφονους με το να αλληλοσκοτωνομαστε.

Tenshi Διευκρινισε το αυτο λιγο για να δουμε αν ισχυει η οχι




#375 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 27 October 2010 - 15:23

Παιδούλες τα κτήρια ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ σχεση με τους δολοφόνους

Μπορεί να είναι και οι 5 δολοφόνοι στο ίδιο κτήριο που λέει ο λόγος! Και σταματήστε τα off-topic σας παρακαλώ

Ότι διευκρίνιση θέλετε στείλτε μου ένα ΠΜ και θα απαντήσω ευθύς αμέσως.

Edited by Tenshi, 27 October 2010 - 15:31.

Tiger-stock-blog-header.jpg