Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

anime t-shirts


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 MikeDeathNote

MikeDeathNote

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 24 September 2010 - 00:18

Γειά σας φίλοι μου ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρώ μαγαζί στην Αθήνα που να πουλάει μπλούζες με το anime που θέλουμε π.χ. death note αν ξέρει κάπιος παρακαλώ ας μου πει :ureshii:

#2 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 24 September 2010 - 15:09

βασικα νομιζω οτι μπορεις και να πας σε ενα καταστημα αφου πρωτα εχεις διαλεξει μια εικονα (ανιμε οτι θες) και να κανουν σταμπα...στα χανια και γενικως στην κρητη δεν εχουμε...η αθηνα μαλλον θα εχει...

#3 ChopperFan93

ChopperFan93

    Anime Amateur

  • Members
  • 122 posts

Posted 24 September 2010 - 15:36

Γειά σας φίλοι μου ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρώ μαγαζί στην Αθήνα που να πουλάει μπλούζες με το anime που θέλουμε π.χ. death note αν ξέρει κάπιος παρακαλώ ας μου πει :ureshii:

Death Note t-shirts υπάρχουν στο Solaris το οποιο πουλάει και manga,comic books,novels κλπ.Βρισκεται στα Εξάρχεια,σε μια κάθετο της Σολωμού,Μπόταση λέγεται η οδός...Επίσης αν θελεις μπορεις να πας σε κανα σταμπάδικο στο Μοναστηράκι η οπου αλλου σε βολεύει που θα πας εσύ την εικόνα που θές κ θα σου βγεί κ αρκετά φθηνότερα...
Posted Image

#4 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 24 September 2010 - 15:58

Με την ευκαιρια κανα καλο και φτηνο σταμπαδικο ξερετε?Κατα προτιμηση σταμπες βινυλιου
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#5 AristidisK

AristidisK

    The white power magician

  • Members
  • 159 posts

Posted 24 September 2010 - 16:09

:hmmm:Λίγο άκυρο αλλά ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μαγαζί με anime t-shirts ή στάμπες με ανιμε στην Θεσσαλονικη???:hmmm:

[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:A8OX73M6xu8g-M:http://www.justanimeltd.com/images/FullMetalAlchemistEng.jpg[/IMG]:king:THE BEST ALCHEMIST EVER.:chigau:
:mador2:Don't forget it:hehehe::kill4u::head:

#6 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 24 September 2010 - 16:13

Υπάρχουν στη Ναυαρίνου 2 -3 μαγαζιά.

The Lab, Fresh T-shirt ( Σβώλου ) ένα άλλο δίπλα από τη κρεπερί Vallentino (δε θυμάμαι όνομα)
και το Jelly-Fish....
Όλα πάνω κάτω στην ίδια περιοχή είναι!

Edited by Tenshi, 24 September 2010 - 16:22.

Tiger-stock-blog-header.jpg


#7 B-Colt

B-Colt

    -Barbas-

  • Members
  • 17 posts

Posted 24 September 2010 - 17:57

Και κανένα καλό online μαγαζί άμα ξέρετε...

#8 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 24 September 2010 - 21:48

Κανα νεο?
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#9 Revan

Revan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 87 posts

Posted 25 September 2010 - 01:01

Με την ευκαιρια κανα καλο και φτηνο σταμπαδικο ξερετε?Κατα προτιμηση σταμπες βινυλιου


Νεα Σμυρνη εχει ενα στην οδο Ομηρου μετα τον κινηματογραφο sporting τα εχει γυρω στα 15-20e

#10 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 25 September 2010 - 06:54

Νεα Σμυρνη εχει ενα στην οδο Ομηρου μετα τον κινηματογραφο sporting τα εχει γυρω στα 15-20e



Tο 15-20 € δεν θεωρειτε φθηνο :sigh2:
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#11 ChopperFan93

ChopperFan93

    Anime Amateur

  • Members
  • 122 posts

Posted 25 September 2010 - 13:31

Tο 15-20 € δεν θεωρειτε φθηνο :sigh2:

Οτι πληρώνεις παίρνεις φίλε μου....Άμα θες ψάξε στο Μοναστηράκι και μπορεί να βρείς κάποιο μαγαζί με 11 ευρα το μπλουζάκι.Μόνο που η στάμπα θα σου ξεφτίσει μετά το 1ο πλύσιμο! Οι καλές στάμπες κοστίζουν 15++.
Posted Image

#12 Nikos21

Nikos21

    Soul King

  • Members
  • 616 posts

Posted 25 September 2010 - 21:34

:hmmm:Λίγο άκυρο αλλά ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μαγαζί με anime t-shirts ή στάμπες με ανιμε στην Θεσσαλονικη???:hmmm:


απο το(kai) online μαγαζι http://www.cineshop.gr/ ειχα παραγγειλει μπλουζα one piece(το poster του λουφη ειχε πανω ραμμενο οχι σταμπα)και μ το στειλαν πειραια...ριξε μια ματια στην θεσ/κη ειναι(εχει φιγουρες μπρελοκ κλπ ,και οχι μονο απο ανιμε)

#13 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 25 September 2010 - 21:43

μολις ακολουθισα μια συμβουλη απο παλια που αξιζει!! ειδικο χαρτι απο το πλαισιο(λογικα κ αλου αλλα εγω απο κει το πηρα) που το εκτιπονεις αν εχει εκτυποτη απο το σπιτι σου και το βαζεις σε μπλουζακι σιδερονοντας το ^^
κοστος 10 χαρτια μεγεθος Α4 10 ευρο (για ανοιχτοχρωμες μπλουζες/τ-shirt κτλπ .. εχει και για σκουροχρομες)
ενταξει μπορει να μη εχουν τη πιοτητα απο μαγαζι αλλα με δελεασε το κοστος V___V'
Imagination is the only limit!

#14 AristidisK

AristidisK

    The white power magician

  • Members
  • 159 posts

Posted 25 September 2010 - 22:12

:thatsit:Arigato:thatsit:
[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:A8OX73M6xu8g-M:http://www.justanimeltd.com/images/FullMetalAlchemistEng.jpg[/IMG]:king:THE BEST ALCHEMIST EVER.:chigau:
:mador2:Don't forget it:hehehe::kill4u::head:

#15 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 25 September 2010 - 23:24

μολις ακολουθισα μια συμβουλη απο παλια που αξιζει!! ειδικο χαρτι απο το πλαισιο(λογικα κ αλου αλλα εγω απο κει το πηρα) που το εκτιπονεις αν εχει εκτυποτη απο το σπιτι σου και το βαζεις σε μπλουζακι σιδερονοντας το ^^
κοστος 10 χαρτια μεγεθος Α4 10 ευρο (για ανοιχτοχρωμες μπλουζες/τ-shirt κτλπ .. εχει και για σκουροχρομες)
ενταξει μπορει να μη εχουν τη πιοτητα απο μαγαζι αλλα με δελεασε το κοστος V___V'


Κι εγω το εχω ακουστα. Με ποιο ονομα το ζηταμε; Υπαρχει και σε Α3;

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.