Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Photoshop


  • Please log in to reply
173 replies to this topic

#61 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 11 January 2008 - 13:43

να το αγορασεις.
η πειρατια διωκεται ποινικα απο τον νομο.


ποπο ναι τορα που το λες...δεν το ειχα σκεφτει...Αυτο θα κανω...

POM=...POST WITH STYLE:smokingg:

#62 пустая комната

пустая комната

    DELETED

  • Members
  • 225 posts

Posted 11 January 2008 - 14:21

να το αγορασεις.
η πειρατια διωκεται ποινικα απο τον νομο.


....Εσύ το πήρες από'μένα που το πήρα από τον Arkan, που το κατέβασε από Demonoid...πειρατή εεεεεε πειρατή (- το τόπι μου xd)

#63 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 11 January 2008 - 14:28

Posted Image=Posted Image

#64 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 15 January 2008 - 16:16

Το λοιπον ειδα αυτο το τελειο wall απο animepaper.net...ΕΝΝΟΕΙΤΕ far far away from my skills...αλλα θελω να ρωτησω κατι...το scan της ηταν αυτο(μη κανονικη αναλυση)...
Spoiler:

και το wall της αυτο ImageShack - Hosting :: animepaperwallpapersrahyk0.jpg

λιοπον εκανε re-cg στο φτερο το οποιο ειχε πανω γραμματα...(re-cg εννοει τη διαγραφη τους κ τη διορθωση τ φτερου?)...αν ναι τελοσπαντων...μπορει να μ πει καποιος πως γινεται αυτη η διαδικασια η να μ δοσει κανα tutorial αν υπαρχει?

#65 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 26 January 2008 - 13:13

να ρωτησω...εβαλα κατι καινουγια brushes αλλα μου τα δειχνει locked :S
πρεπει να κανω κατι για να ειναι enabled η εχει χτυπησει μπιελα το ps CS3 μου?
Posted Image

#66 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 28 January 2008 - 23:49

ImageShack - Hosting :: animepaperwallpapersrahyk0.jpg

ZOMFGA SOUL OWNAGE. Αν και θα το προτιμούσα το texture να μην έβγαζε τόσο μάτι.


Ένιγουέι, μπορεί κάποιος να δώσει κανα λινκ με background stocks για scenic walls?
Κάθε φορά λιώνω στο ψάξιμο στον Γούγλη και σπάνια βρίσκω κάτι ικανοποιητικό.

HnH5aB0.jpg


#67 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 29 January 2008 - 00:11

stock.xchng - the leading free stock photography site

Posted Image


#68 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 29 January 2008 - 00:16

stock.xchng - the leading free stock photography site


:kill4u::hehe:

#69 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 29 January 2008 - 00:20

:kill4u::hehe:

πολλες φωτογραφιες ειναι υποκεινται σε πνευματικα δικαιωματα,αν ποτε χρησιμοποιησετε καποια φωτογραφια καλο ειναι να δινετε και την προελευση της.
Σας το λεω σαν πιο παλιος στο χωρο.
το μονο που σας λειπει ειναι μηνυσεις κλπ.

Posted Image


#70 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 29 January 2008 - 00:56

πολλες φωτογραφιες ειναι υποκεινται σε πνευματικα δικαιωματα,αν ποτε χρησιμοποιησετε καποια φωτογραφια καλο ειναι να δινετε και την προελευση της.
Σας το λεω σαν πιο παλιος στο χωρο.
το μονο που σας λειπει ειναι μηνυσεις κλπ.


:gotit:

#71 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 18 February 2008 - 18:17

Για να μου πει καποιος μπας κ σωθω παλι....γινεται οταν εισε σε <in progress> κοψημο χαρακτηρα με pen tool να κανεις save και μετα στο load να σε εχει απο κει π ειχες μεινει...μαλλον οχι αλλα ρωταω μπας....σημερα το πρωι εβαλα μπρος να ξεκηνησω 1 wall...ειχα φαει καμια ωρα να κοβω και δεν ειχα σωσει...εκει προς το τελος λοιπον εγινε το κλασικο...σβηνει ο π**ς που εχω για υπολογιστη και παει η 1 ωρα κοπως που θα μπορουσα να διαβαζα...οριστε...εφαγε 1 καλο κλωτσηδι μετα και στραμπουλιξα και το ποδι μου...ερε ποτε θα ερθει η ωρα να παρει ποδι..παρτυ θα κανω μετα...ειστε ολοι καλεσμενοι...

πολλες φωτογραφιες ειναι υποκεινται σε πνευματικα δικαιωματα,αν ποτε χρησιμοποιησετε καποια φωτογραφια καλο ειναι να δινετε και την προελευση της.
Σας το λεω σαν πιο παλιος στο χωρο.
το μονο που σας λειπει ειναι μηνυσεις κλπ.


Υπαρχουν πολλες και απο διαφορα sites ομως που λενε οτι πρεπει να ζειτησεις αδια απο το φωτογραφο και μετα να κανεις οτι ειναι να κανεις...εκει αρκει ενα copyright???:hmmm:

#72 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 19 February 2008 - 02:17

Υπαρχουν πολλες και απο διαφορα sites ομως που λενε οτι πρεπει να ζειτησεις αδια απο το φωτογραφο και μετα να κανεις οτι ειναι να κανεις...εκει αρκει ενα copyright???:hmmm:

αναλογα τι θα σου πει ο φωτογραφος.

Posted Image


#73 S3rafim

S3rafim

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 03 March 2008 - 01:06

Παιδια, προσφατα αρχισα να χρισιμοποιω το photoshop και εχω καταφερει μονο να παραμορφωνω εικονες (ξερετε τι εννοω ) κ να φτειαχνω signatures. προσπαθω να βρω τωρα πως μπορω να χρωματιζω της εικονες που φτειαχνω στο χερι...μιπως εχετε να προτινετε καμια ιδεα?
Posted Image

#74 darkphoenix

darkphoenix

    Ανιμερώνομαι

  • Members
  • 238 posts

Posted 03 March 2008 - 01:24

Επειδη διαβαζω αρκετη ωρα για δικαιωματα κι ολα τα συναφη. Λοιπον ενα ξερω οτι στην Ελλαδα το internet ειναι τελειως φλου και δυσκολα να σε κανουν κατι οχι πως δεν μπορουν πανευκολα. Αλλα οπως ειπε κι o Billakos o Gage ξερουν οι αρμοδιοι ποιος εχει αυθεντικο ή οχι OS ή γενικοτερα αυθεντικο λειτουργικο, απλως δεν μπορουν να κανουν τιποτα γιατι θεωρειται παραβιαση προσωπικων δεδομενων.

#75 b4h4mu7

b4h4mu7

    m_m

  • Members
  • 113 posts

Posted 19 March 2008 - 18:32

λοιπόν διάβασα ένα ποστ στην δέυτερη σελίδα αλλά ήταν πάρα πολλά τα links και δεν τα είδα όλα και απο οτι κατάλαβα δεν έχουν σχέση με αυτό που ψάχνω εγώ...
οπότε σας παρακαλώ όποιος ξέρει που μπορώ να βρώ tutorials για photoshop(για να φτιάξω signatures) γιατι μου έχει τελειώσει η έμπνευση :S
Posted Image
I must be God.Because every time I pray to him I am talking to myself.