Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Resident evil (all)cosplay team


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Alex Akuma

Alex Akuma

    Alex akuma

  • Members
  • 58 posts

Posted 09 June 2010 - 15:03

hi!!το προσπαθησαμε μια φορα και λεμε να το τραβηξουμε οσο μπορεσουμε,και σκεφτομασταν για καποια μεγαλη αρκετα ομαδα,οσοι ψηνονται ας στηλουν καμια ιδεα για να δουμε,μεχρι στιγμης ειμαστε leon(ισος απο το 2),merchant,και ισος το μικρο κοριτσακι απο το 4 καθως και καποιοι κακοι παλι απο το 4,
:unlucky:"What doen't kill you...will make you wish it had!!!"

Posted Image

#2 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 29 October 2010 - 13:06

έχω τα μέσα για να κάνω Chris Redfield από RE5 ,

Posted Image

αλλα δεν είμαι τόσο buffed up, και επίσης κάποιες εξαρτήσεις θα αργήσω λίγο να τις βρω.

Edited by Tomodachi2, 30 October 2010 - 11:06.
πολύ μεγάλο size εικόνας


#3 Alex Akuma

Alex Akuma

    Alex akuma

  • Members
  • 58 posts

Posted 30 October 2010 - 22:19

ooo καλη φαση,καλα που μου το θυμησες γιατι θα το κανουμε τωρα στις 13,για εξαρτησης και τα συναφη μην το σκεφτεσε καν,εχω τα παντα και ξερω τα παντα!!μιλαμε για καψιμο,im adding you to msn!!
:unlucky:"What doen't kill you...will make you wish it had!!!"

Posted Image

#4 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 02 November 2010 - 01:55

μια χαρα βρικαμε και Chris αντε να μαζεβομαστε :P

#5 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 04 November 2010 - 22:09

ooo καλη φαση,καλα που μου το θυμησες γιατι θα το κανουμε τωρα στις 13,για εξαρτησης και τα συναφη μην το σκεφτεσε καν,εχω τα παντα και ξερω τα παντα!!μιλαμε για καψιμο,im adding you to msn!!




σαν παίχτης milsim paintball από ρούχα έχω νομίζω αρκετά accessories, αλλα όχι την απόλυτη ομοιότητα.. Όπως επίση έχω και κατιτίς που φέρει πολύ στο SIG 556 του Chris.. αλλα τέτοιο μαρκούτσι δεν το κουβαλάω παρα σε χορούς που μου εγκρίνει ο νομος.
..τώρα για τα μπράτσα θα είμαι το απόλυτο fail χαχα...!

PS: στείλε μου ένα mail στο zweistein_J[at]yahoo[dot]com γιατί έχω κάνει πολλές απορρίψεις από adds στο msn λόγο spamming...

#6 Alex Akuma

Alex Akuma

    Alex akuma

  • Members
  • 58 posts

Posted 05 November 2010 - 17:45

i've sent you an email,hope you see it
:unlucky:"What doen't kill you...will make you wish it had!!!"

Posted Image