Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Valentine`s Cosplay party 14 Φεβρουρίου @ F.S.I. Factory (by Akai Panda)


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#136 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 22 February 2010 - 00:44

Ξέρει κανείς ποια ήταν τα παιδιά που έκαναν Shanks από One Piece και Haruhi;


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#137 kleidokrator

kleidokrator

    Flame Master

  • Members
  • 237 posts

Posted 23 February 2010 - 22:58

Μια χαρά περάσαμε στο πάρτι, είδαμε νέο κόσμο, νέα και όμορφα cosplay και πάνω απ' όλα φάγαμε και σοκολάτα :joyful: Τόσα πολλά και καλά cosplay που δεν ήξερα πιο να ψηφίσω. Συγχαρητήριά στους Akai Panta για άλλη μια υπέροχη διοργάνωση καθώς και σε όσους ντύθηκαν.

Και τώρα οι φωτογραφίες που τράβηξα. Μετά από πολύ σκέψη μείωσα την ανάλυση για να ελαττώσω το μέγεθος των αρχείων. αν κάποιος θέλει κάποιες φωτογραφίες στο κανονικό μέγεθος ας μου στείλει ένα πμ ή να έρθει σε κάποια προβολή να τις πάρει. Κατεβάστε το pictures.rar, ο κωδικός είναι το όνομα του χρήστη που έκανε το πρώτο ποστ.

"You can train a dog with food, you can buy a person with money, but there isn't a man alive able influence the wolves of Mibu! Some things will never change. A wolf will always be a wolf, the Shinsen Gumi will always be the Shinsen Gumi, and a manslayer will always be a manslayer!" Goro Fujita, also known as Hajime Saito


Posted Image


#138 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 23 March 2010 - 02:21

Όποιος μ' έβγαλε φωτογραφίες (που είχα ντυθεί Vamp από Tentai Senshi Sunred) ας μου πει που τις έχει ανεβάσει (ή να τις ανεβάσει κι εδώ) για να τις κατεβάσω κι εγώ ο άμοιρος (που δεν έχω ακόμα ούτε μια φωτογραφία μου μιας και δεν ζήτησα από την παρέα μου να με φωτογραφισουν). :sadist:

#139 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 23 March 2010 - 14:12

Όποιος μ' έβγαλε φωτογραφίες (που είχα ντυθεί Vamp από Tentai Senshi Sunred) ας μου πει που τις έχει ανεβάσει (ή να τις ανεβάσει κι εδώ) για να τις κατεβάσω κι εγώ ο άμοιρος (που δεν έχω ακόμα ούτε μια φωτογραφία μου μιας και δεν ζήτησα από την παρέα μου να με φωτογραφισουν). :sadist:


Μπορείς πάντα να κατεβάσεις όλες τις φωτογραφίες όλων όσων τράβηξαν (έχουν ανακοινωθεί στα thread αυτό) και να δεις... εγώ δε θυμάμαι να σε έχω τραβήξει πάντως αν και μπορεί να είσαι στο background σε κάποια.
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews