Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 6 votes

League of Legends (LoL)


  • Please log in to reply
2948 replies to this topic

#31 monesias

monesias

    Get the Varisteis ready..

  • Members
  • 56 posts

Posted 29 April 2011 - 17:22

καλά που υπάρχει το Dota για να μαζέψει τους "έμπειρους" από το LoL:clap:
:thumbup:


απλα οσοι ηξεραν DOTA εμειναν! εκτος απο λιγες εξαιρεσεις.. LOL μπορει να παιξω (να το δω) οταν τελειωσω με τις εξετασεις

#32 Jimking

Jimking

    Anime Amateur

  • Members
  • 134 posts

Posted 29 April 2011 - 19:14

απλα οσοι ηξεραν DOTA εμειναν! εκτος απο λιγες εξαιρεσεις.. LOL μπορει να παιξω (να το δω) οταν τελειωσω με τις εξετασεις


Kαι εγώ το ίδιο. Μου φαίνεται εύκολο αν ξέρεις Dota. (και μάλιστα καλο) :hehehe:
Posted Image

#33 monesias

monesias

    Get the Varisteis ready..

  • Members
  • 56 posts

Posted 29 April 2011 - 23:50

:thumbup::riiight:

#34 VitsioMan

VitsioMan

    Nosferatu_ZER0

  • Members
  • 28 posts

Posted 01 May 2011 - 08:54

Παίζω καιρό lol πρέπει να έχω ξεπεράσει τα 1000 games πλέον. Αγαπημένος μου champion είναι ο gragas έχω παίξει άπειρες φορές και δεν έχω χάσει ακόμα lane 1v1 ή 1v2, το 1v2 μάλιστα μου φένετε πιο εύκολο από το 1v1.

Πρόσφατα ανακάλυψα τον Taric Jungle κάνει απίστευτα gangs και σαν supporter που είναι καλό θα ήταν να κουβαλάει και wards και να τα στήνει καθώς πηγαίνει για gangs
Posted Image

#35 Wild Monkey

Wild Monkey

    Going Bananas

  • Members
  • 184 posts

Posted 03 May 2011 - 10:01

Gragas is epic.

#36 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 03 May 2011 - 10:03

Όταν αγοράζω αντικείμενα υπάρχουν τα recommended items και από κάτω έχει builds. Ποιά η διαφορά τους;

#37 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 03 May 2011 - 11:36

Όταν αγοράζω αντικείμενα υπάρχουν τα recommended items και από κάτω έχει builds. Ποιά η διαφορά τους;


Χμμ αν κατάλαβα καλά εννοείς τα αντικείμενα που σου βγάζει κάτω από τα recommended αν πατήσεις σε κάποιο από αυτά ? Απλώς όπως είπες είναι builds δηλαδή πες ότι ένα item κάνει 4000 gold , στην αρχή δεν έχεις τόσα οπότε αγοράζεις αρχικά ένα από τα αντικείμενα στο build του που κάνει πχ 500 gold . Αγοράζεις δηλαδή σταδιακά το τελικό item για να μην μένεις μέχρι να μαζέψεις το gold χωρίς items . Αν εννοείς αυτό

#38 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 03 May 2011 - 12:17

Ναι κατάλαβα ότι χρειάζεται να συνδυάσεις αντικείμενα. Δεν κατάλαβα γιατί η μια κατηγορία λέγεται recommended items και η άλλη builds. Ποιό το νόημα να έχουν διαφορετικά ονόματα. Θα μπορούσε για παράδειγμα πάνω να γράφει recommended builds αντί για items;

#39 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 03 May 2011 - 12:40

Έχεις και εσύ κάτι απορίες :P Λοιπόν τα builds αποτελούνται από πολλά items , στα recommended σου έχει και τα Doran items που είναι μονά items , δεν χρησιμοποιούνται για να φτιάξεις κάποιο build

#40 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 03 May 2011 - 12:46

Τα περισσότερα recommended items είναι συνδυασμοί αντικειμένων γι' αυτό και απόρησα.

#41 reignYOMA

reignYOMA

    Yoma INSIDE

  • Members
  • 168 posts

Posted 04 May 2011 - 22:11

Ολα αυτα που βλεπεις ειναι Items. Αναλογα τον συνδιασμο των Items που θα φτιαξεις οριζεται και το build σου. Δηλαδη : dps , ap , ad , tank κτλ.

#42 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 05 May 2011 - 16:46

Ευχαριστώ για την εξήγηση reignYOMA. Καθώς γράφω αυτές τις αράδες ο PvP.net Patcher ενημερώνεται. Διάβασα και την επίσημη ανακοίνωση αλλά δεν μας λέει και τίποτα καινούριο.

Εύχομαι τα περίεργα disconnects και τα αναίτια bans να ελαττωθούν, για να μην χρειάζομαι πολλαπλά accounts(μεταξύ μας ε; Μη μαθευτεί παραέξω και τιμωρηθώ αυστηρότερα).

#43 johntheo95

johntheo95

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts
  • LocationThessaloniki

Posted 05 May 2011 - 18:51

παιζω και εγω LOL αρκετο καιρο,το σταματησα για κανα 2μηνο αλλα το 3αναρχισα johntheo95 ειναι το ονομα οποιοι θελουν ας με κανουν add.
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Posted Image

#44 Wild Monkey

Wild Monkey

    Going Bananas

  • Members
  • 184 posts

Posted 06 May 2011 - 10:29

Για τους fan της Demacia, όπως εγώ:8):

[media]http://www.youtube.com/watch?v=6wHp4VJ47v0[/media]

#45 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 11 May 2011 - 14:20

Είχε κανείς άλλος πρόβλημα με το τελευταίο update ? Εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα ingame , αρχίζει το παιχνίδι κανονικά αλλά δεν δέχεται εντολές ούτε από πληκτρολόγιο ούτε από το ποντίκι . Δεν μπορώ να κουνηθώ , να αγοράσω , να πάρω skills , να ανοίξω κάποιο menu , τίποτα :/ Μόνο το chat (enter ) λειτουργεί σωστά .