Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ένα καλο dvd Anime Store στην Aθηνα?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Crusader

Crusader

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 10 September 2009 - 13:28

Λαλησπέρα σε όλους! μπορείτε να μου προτείνεται ένα καλο και ψαγμένο dvd store με anime στην Αθηνα??? Αν σας είναι εύκολο πείτε μου και που βρίσκεται (διεύθυνση κλπ) καθώς δεν είμαι από Αθηνα:)
Ευχαριστώ εκ των προτερων και καλή συνεχεια σε αυτό το ωραίο ελληνικό anime site!

Edited by odin, 10 September 2009 - 14:09.
no greeklish please


#2 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 10 September 2009 - 13:36

ενα που ξερω εγω ειναι στην ομονοια, νομιζω στην πανεπιστημιου, διπλα στο μετροπολις

#3 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 10 September 2009 - 17:15

ενα που ξερω εγω ειναι στην ομονοια, νομιζω στην πανεπιστημιου, διπλα στο μετροπολις


Το οποίο έχει απαράδεκτες έως εξωπραγματικές τιμές σε όλα του τα εισαγόμενα dvd, και ειδικά τα anime. Αυτό το κατάστημα προτείνεται μόνο για να δεις τι υπάρχει στην αγορά.
Γενικά δεν υπάρχει κάποιο dvdάδικο που να είναι αρκετά ψαγμένο στον τομέα των anime, όσοι έχουν θα έχουν όσα τους έχουν μείνει στο στοκ από τα dvd της silver media.
Τα γνωστά κομιξάδικα της πόλης έχουν αρκετά dvd αλλά πάλι οι τιμές δεν είναι και οι καλύτερες.
Η καλύτερη λύση είναι να τα αγοράσεις online από καταστήματα όπως το play.com, blahdvd.co.uk, amazon.co.uk και φυσικά το ebay (αν και παίζουν πολλά bootleg εδώ..)
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#4 papadevil

papadevil

    Anime Freak

  • Members
  • 374 posts

Posted 23 September 2009 - 13:54

στη fnac πουλαει αρκετα anime DVDs.....check it
Posted Image