Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Lambo (5years old) cosplay Yes or no?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

Poll: Lambo yes or no? (14 member(s) have cast votes)

Lambo yes or no?

  1. Ναι (9 votes [64.29%])

    Percentage of vote: 64.29%

  2. Οχι (5 votes [35.71%])

    Percentage of vote: 35.71%

Vote Guests cannot vote

#1 BlackRoseOfDestiny

BlackRoseOfDestiny

    !°°AnimeOtaku °:-d

  • Members
  • 49 posts

Posted 09 September 2009 - 21:25

:hi:Καθως πλησιαζει το ανιμε παρτυ του Σεπτεμβριου ετοιμαζω και εγω το cosplay μου.Να πω την αμαρτια μου, εχω ετοιμη στολη. Την 15χρονη i-pin απο το Reborn, αλλα αυτος που θελω πραγματικα να κανω ειναι ο Lambo στην παιδικη του ηλικια:hahaha:Αυτο που με χαλαει ειναι οτι ειμαι κοριτσι και εχω στηθος το οποιο δεν κρυβεται με εναν επιδεσμο εκτος αν δεθει πολυ πολυ σφιχτα(θελω ομως να αναπνεω...:Blissfull:) να το κανω το cosplay yes or no?:emptyonexg1:

http://2.bp.blogspot.com/_Hv-1mLTN7lI/SfRHW_Bk5vI/AAAAAAAAIys/kbV-y2hqGiU/s320/lambo.jpg
Food glorious foood~~~~:hahaha:
"The Black Rose Of my destiny fades away with my dreams as i am walking down this valley of sins wondering do i belong here?" By BlackRoseOfDestiny:smokingg:

#2 Nozomu

Nozomu

    Haino haino haino~

  • Members
  • 317 posts
  • LocationΕργοστάσιο Nutella A.E.

Posted 09 September 2009 - 23:12

Κανε τον Lambo φουσκωμενο απο το φαι... βαλε μια ε3τρα κοιλιτσα κ καπως 8α καλυφ8ει το "προβλημα" σου...just an idea...:Blissfull: :ureshii:

Posted Image

Spoiler:


#3 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 09 September 2009 - 23:19

κοιτα,...
μια λυση, ειναι η εγχειρηση αλλαγης φυλου. δεν ξερω ομως αν προλαβαινεις...

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#4 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 09 September 2009 - 23:23

κοιτα,...
μια λυση, ειναι η εγχειρηση αλλαγης φυλου. δεν ξερω ομως αν προλαβαινεις...


Και μια σμικρυνση υψους περα απο κει δεν 8α εχεισ κανα αλλο προβλημα.

Posted Image


#5 Tomodachi2

Tomodachi2

    Repairer of Reputation

  • Members
  • 915 posts

Posted 09 September 2009 - 23:52

ΨΙΤ, μπόϊζ, εδω μέσα ΔΕΝ ειρωνευόμαστε. :smokingg:
Αν δεν εχετε τι να απαντήσετε, μην απαντάτε καθόλου.

#6 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 10 September 2009 - 00:02

you could go for the Kigurumi way :o
Spoiler:

νομιζω ταιριαζει καλυτερα στον χαρακτηρα(hell,it's perfect for animals XD),και δεν εχει σχεση και ο σωματοτυπος :3

#7 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 10 September 2009 - 01:32

Lambo with Boobs, not a good idea....
Posted Image

#8 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 10 September 2009 - 02:22

Stick with 16 year old Ipin, she's cute :3

Posted Image

Then again... XD

Spoiler:

LfNX0dh.png


#9 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 10 September 2009 - 05:30

Σωστα τη
Τι τον θες τωρα τον 5χρονο Lambo, ειναι και πολυ σπαστικος.
Μια χαρα ειναι η I-Pin.

tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#10 ice_hime

ice_hime

    and the livin's (not) easy

  • Moderators
  • 1,396 posts

Posted 10 September 2009 - 10:17

μπορεις βεβαια να κανεις και το adult lambo
Spoiler:

:awww::lovulovu::kill4u:

#11 legeon

legeon

    Anime Freak

  • Members
  • 267 posts

Posted 10 September 2009 - 11:38

εμ όχι βέβαια.εντάξει είπαμε να κάνουμε το κέφι μας αλλά όχι και σε βάρος της υγείας μας,έτσι?αν αυτό που έχεις κατά νου δεν μπορεί να γίνει,ε τότε κάνε κάτι άλλο.απλό

#12 evaofadawn

evaofadawn

    living in Seoul for the past 2 1/2 years....

  • Members
  • 152 posts

Posted 17 September 2009 - 22:15

εγώ λέω, αφού θες να το κάνεις!

απλά θα πρότεινα να έκανες τη θηλυκή version αντί για crossdressing. Κοινώς, μην προσπαθήσεις να γίνεις αγοράκι, αλλά αντιθέτως, κάνε αυτό κοριτσάκι κ φέρτο με ωραίο τρόπο στα μέτρα σου! πως σου φαίνεται κάτι τέτοιο? προσωπικά είναι από τα αγαπημένα μου cosplay αυτά.
Posted Image
thanks lily. you gave true meaning to my naruto shippuden.

http://www.anime-planet.com/users/evaofadawn

#13 BlackRoseOfDestiny

BlackRoseOfDestiny

    !°°AnimeOtaku °:-d

  • Members
  • 49 posts

Posted 17 September 2009 - 22:44

Κανε τον Lambo φουσκωμενο απο το φαι... βαλε μια ε3τρα κοιλιτσα κ καπως 8α καλυφ8ει το "προβλημα" σου...just an idea...:Blissfull: :ureshii:

Κοιτα αυτη ειναι μια πολυ καλη ιδεα, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα την ακολουθησω....Μου αρεσε παντος, εχει φαντασια...
Food glorious foood~~~~:hahaha:
"The Black Rose Of my destiny fades away with my dreams as i am walking down this valley of sins wondering do i belong here?" By BlackRoseOfDestiny:smokingg:

#14 BlackRoseOfDestiny

BlackRoseOfDestiny

    !°°AnimeOtaku °:-d

  • Members
  • 49 posts

Posted 17 September 2009 - 22:46

εγώ λέω, αφού θες να το κάνεις!

απλά θα πρότεινα να έκανες τη θηλυκή version αντί για crossdressing. Κοινώς, μην προσπαθήσεις να γίνεις αγοράκι, αλλά αντιθέτως, κάνε αυτό κοριτσάκι κ φέρτο με ωραίο τρόπο στα μέτρα σου! πως σου φαίνεται κάτι τέτοιο? προσωπικά είναι από τα αγαπημένα μου cosplay αυτά.

το σκεφτηκα και αυτο αλλα κατεληξα πως στο Lambo που ειναι παιδακι δεν ειναι ωραια η αλλαγη φυλου...
Food glorious foood~~~~:hahaha:
"The Black Rose Of my destiny fades away with my dreams as i am walking down this valley of sins wondering do i belong here?" By BlackRoseOfDestiny:smokingg:

#15 BlackRoseOfDestiny

BlackRoseOfDestiny

    !°°AnimeOtaku °:-d

  • Members
  • 49 posts

Posted 17 September 2009 - 22:50

Stick with 16 year old Ipin, she's cute :3

Posted Image

η αληθεια ειναι οτι εχω ιδει ετοιμασει την στολη τησ Ι-πιν γιατι το αρχικο μου σχεδιο ηταν να κανω αυτην, αλλα μετα σκεφτικα τον Lambo και αλλαξα γνωμη.Αν δεν προλαβω να τελειωσει ομως θα κανω την κοπελια....!!!!
Food glorious foood~~~~:hahaha:
"The Black Rose Of my destiny fades away with my dreams as i am walking down this valley of sins wondering do i belong here?" By BlackRoseOfDestiny:smokingg: