Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Beach party 2.1 maybe ? :P 29 Αυγούστου


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#16 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Αύγουστος 2009 - 11:41

για τους περισσοτερους ισχυει οτιθα φυγουν απο 12 για να προλαβουν το τρενο οποτε οπου και να γινει το ιδιο θα ναι
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.

#17 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1.106 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Αύγουστος 2009 - 13:13

Είπαμε Σάββατο, επειδή η επόμενη δεν είναι εργάσιμη, και το μετρό και το τρένο σταματάνε στις 2:00, όχι στις 12



#18 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2009 - 23:13

ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΝΑ :P
rsrGbGx.gif

#19 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1.106 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Αύγουστος 2009 - 23:24

[spam]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=yjWxQSW5E3I[/media]
[/spam]



#20 kakashi sensei

kakashi sensei

    pitsilistis

  • Members
  • 746 Δημοσιεύσεις:
  • Locationplateia eleytherias

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2009 - 00:13

ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΑΝΑ :P

που το βρηκατε αυτο το φρουτο?

#21 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2.291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2009 - 12:45

μία άλλη πρόταση είναι να πάρει κάποιος το Τραμ και να δει σε ποιες άλλες παραλίες που θα μπορούμε να πάμε, αφήνει... που πιθανόν να είναι πιο καθαρές από εκεί που είμασταν την άλλη φορά...

αν έχει κάποιος την όρεξη/θέληση να το κάνει, ας βγει να το πει και να μας πει κ το αποτέλεσμα...

ιν άδερ νιουζ, δε γνωρίζω αν θα μπορέσω να παρευρεθώ διότι είμαι εκτός των τειχών της πόλης μας, μέχρι αγνώστου ημερομηνίας...

#22 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Αύγουστος 2009 - 16:01

Τωρα το ειδα οτι θα γινει και δευτερο Beach party οποτε count me in,, αα και οσο για την τοποθεσια θα ελεγα να πιγεναμε σε καποια αλη παραλια και για αλαγη αλλα και γιατι σε αυτη που πιγαμε την προηγουμενη φορα κατα της 12 το βραδυ αρχισε να βγενει μια μποχα η οποια ηταν ανηποφορη:puke:

#23 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 22 Αύγουστος 2009 - 11:14

μία άλλη πρόταση είναι να πάρει κάποιος το Τραμ και να δει σε ποιες άλλες παραλίες που θα μπορούμε να πάμε, αφήνει... που πιθανόν να είναι πιο καθαρές από εκεί που είμασταν την άλλη φορά...

αν έχει κάποιος την όρεξη/θέληση να το κάνει, ας βγει να το πει και να μας πει κ το αποτέλεσμα...

ιν άδερ νιουζ, δε γνωρίζω αν θα μπορέσω να παρευρεθώ διότι είμαι εκτός των τειχών της πόλης μας, μέχρι αγνώστου ημερομηνίας...


Μια λύση που μπορώ να προτείνω είναι να πάτε στην παραλία που είναι (σχετικά) κοντά στην τελευταία στάση του τραμ νούμερο 5. Δεν έχω κάνει μπάνιο σε αυτή την παραλία, αλλά μπορώ να υποθέσω πως είναι κάπως μακρυά απο τις "βρόμικες" παραλίες.
Ξέρω είναι αρκετά μακρυά, αλλά κατά την άποψη μου είναι ίσως μια απο τις λίγες καθαρές παραλίες που μπορείς να πας με το τραμ.
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#24 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Αύγουστος 2009 - 21:32

αν και δεν είμαι καιρο στο site μετρατε με και μενα μαζυ με tin lucy-nyu, ελπίζω το προηγούμενο να ήταν κάλο και αυτό ακόμα καλύτερο και να γνωρισω και κανα ατομο απο το site

#25 Lucy-Nyu

Lucy-Nyu

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 339 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Αύγουστος 2009 - 13:44

τελικα θα γινει ρε παιδια το αυριανο?
Δημοσιευμένη  εικόνα

#26 Kirenahana

Kirenahana

    Not-so-hardworking Youth

  • Members
  • 272 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Αύγουστος 2009 - 16:20

και αν θα γίνει που θα γίνει? Μην κουβαληθώ τζάμπα Αθήνα μια μέρα νωρίτερα για το τίποτα... :Ρ

Δημοσιευμένη  εικόνα


#27 Kurosaki_Angellust

Kurosaki_Angellust

    Achieved Bankai

  • Members
  • 254 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Αύγουστος 2009 - 16:24

Σορρυ για το late reply , Το Beach party θα γινει κανονικα αυριο , θα κανω και update στο πρωτο ποστ. Προτεινω 7 το απογευμα να συναντηθουμε ολοι στη σταση του τραμ στην εδεμ και απο κει διαλεγουμε κιολας αμα θελουμε να παμε παρακατω σε αλλη σταση κλπ.
Δημοσιευμένη  εικόνα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#28 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Αύγουστος 2009 - 22:23

δε γινεται να διαλεξετε εκεινη την ωρα, γιατι δε θα ειναι ολοι απο τις 7 εκει. (εγω ας πουμε). εμενα μια χαρα μου φανηκε η θαλασσα την αλλη φορα, εχει ωραια μεγαλη παραλια, παιδικη χαρα(:wooi2:), καφετερια, περιπτερο, πιτσες, απ ολα εχει, τι σας χαλαει?

#29 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 Δημοσιεύσεις:
  • LocationLost in Time...

Καταχωρήθηκε 29 Αύγουστος 2009 - 10:21

Πιθανό να έρθω αν και μάλλον δε θα κάτσω πολύ...

#30 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Αύγουστος 2009 - 11:55

δε γινεται να διαλεξετε εκεινη την ωρα, γιατι δε θα ειναι ολοι απο τις 7 εκει. (εγω ας πουμε). εμενα μια χαρα μου φανηκε η θαλασσα την αλλη φορα, εχει ωραια μεγαλη παραλια, παιδικη χαρα(:wooi2:), καφετερια, περιπτερο, πιτσες, απ ολα εχει, τι σας χαλαει?


Μαλλον οταν ανακοινωνεται Beach Party στην Αθηνα, ολοι φανταζονται γαργαρα γαλαζια νερα χαβαης οπου θα τρεχουμε και θα πλατσουριζουμε στο ηλιοβασιλεμα...
Ξυπνατε...ειναι το πιο βολικο σημειο εκει, γιατι εχει τα παντα οπως λεει και στο quote. Περιπτερο, Καφετερια, πιτσες και ολα μεχρι οσο αργα κατσουμε, + οτι το τραμ θα σας παει τουλαχιστον μεχρι Σταδιο Ειρηνης και Φιλιας, ή Συνταγμα. Το να παμε Βουλα, οπου το βραδυ η ιδιωτικη πλαζ κλεινει, και απο πανω δεν υπαρχει τιποτα παρα μονο το Νοσοκομειο δεν βολευει. Θα πεταγεστε δλδ στην καντινα του νοσοκομειου για μπυρες?:oo:
Δημοσιευμένη  εικόνα

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm