Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Faceless.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 inkynebula

inkynebula

    is in the Dark Side

  • Members
  • 41 posts

Posted 11 August 2009 - 16:53

δεν μπορω να φορτωσω δικο μου avatar. δοκιμασα στις σωστες διαστασεις, ή μικροτερα, σεjpg, gif και png, απο τον υπολογιστη μου ή απο το photobucket, και η απαντηση ειναι οτι δεν μπορει να το φορτωσει.

τελικα εχω φορτωσει εγω.

:mador2:παλιοτεχνονογια!

#2 Guest_Unregistered_*

Guest_Unregistered_*
  • Guests

Posted 11 August 2009 - 17:42

Αυτο το προβλημα υπαρχει τον τελευταιο καιρο και οι υπευθυνοι προσπαθουν οσο μπορουν για να το λυσουν
Μιας και εισαι νεο μελος θα σου ελεγα να χρησιμοποιεις και το search και να κοιτας και αλλα thread πριν ανοιξεις καποιο :)

#3 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 18 August 2009 - 03:25

Και πολυ απλα αμα εχεις καποιο τεχνικο προβλημα πας στο νημα "τεχνικα προβληματα".
Αμα πηγαινες θα εβλεπες οτι ολοι το χουν αυτο το προβλημα και πως οι υπευθυνοι προσπαθουν να το φτιαξουν.

Επισης νομιζω μαζι με τα γραμματα η υπογραφη σου ξεπερναει το οριο.

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#4 inkynebula

inkynebula

    is in the Dark Side

  • Members
  • 41 posts

Posted 18 August 2009 - 08:21

Και πολυ απλα αμα εχεις καποιο τεχνικο προβλημα πας στο νημα "τεχνικα προβληματα".
Αμα πηγαινες θα εβλεπες οτι ολοι το χουν αυτο το προβλημα και πως οι υπευθυνοι προσπαθουν να το φτιαξουν.

Επισης νομιζω μαζι με τα γραμματα η υπογραφη σου ξεπερναει το οριο.



καλημερα γειτονισσα! οταν εκανα το ποστ δεν ειχα δει τα τεχνικα προβληματα, και αληθεια ειχα ψαξει αλλα χαθηκα! :Ρ
Την υπογραφη τη διορθωσα.
:riiight: