Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Misa's Artwork


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#76 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 194 posts

Posted 20 June 2011 - 00:47

Αυτό που με εντυπωσιάζει εμένα περισσότερο από το πόσο καλά είναι τα σχέδιά σου, είναι το γεγονός οτι βγαίνουν τόσο καλά σε τόσο μεγάλο μέγθος. Δεν ξέρω αν ισχύει γενικά, αλλά προσωπικά όσο μεγαλύτερο είναι το σχέδιο, τόσο πιο δύσκολο μου είναι να κρατήσω σωστά τις αναλογίες. Γιώρς αρ πέρφεκτ, δόου!

sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#77 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 20 June 2011 - 10:29

ξεκινησα χθες το βραδυ το ανιμε, θα ξεκινησω και το μανγκα αργοτερα. τις αναλογιες γενικα τις προσεχω πολυ γιατι αν σου χαλασει κατι εκει φαινεται αμεσως. Το συγκεκριμενο ομως το δουλεψα υπερβολικα χυμα, γιατι προσωπικα δυσκολευομαι πολυ να ζωγραφιζω με αντιστροφα χρωματα και περιμενα να βγει χαλια. και μενα με χαλαει κατι στη μυτη, θα δω τι θα κανω:/
θενκς για την κριτικη παιδες

#78 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 20 June 2011 - 14:41

Αν και ξερω οτι η μυτη δεν ειναι σωστη εμενα μ'αρεσει ετσι. Εχει την δικη σου πινελια ;)


2bbd14fc.jpg


#79 Ramona

Ramona

    Lost in Brighton

  • Members
  • 98 posts

Posted 20 June 2011 - 15:36

Συγχαριτήρια Misa! Όλα σου τα σχέδια είναι φοβερά:gotit:, απο τα chibi naruto στην αρχή μέχρι τώρα! Αν και τα αγαπημένα μου είναι οι δύο πίνακες στο τέλος! Συνέχισε έτσι!