Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Linkin Park


  • Please log in to reply
194 replies to this topic

#46 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 08 April 2008 - 18:19

Παιδες...το live των LP δεν ειναι πχ μερος καποιου συνολικου Event βλεπε Rockwave...Οποτε αμα πατε κανα 3ωρο πριν θεωρω οτι θα βρειτε σεβαστη θεσουλα αλλα και παλι δεν πατε μονο για να βλεπετε την φατσα τους΄...Πατε να τους ακουσετε και για το ΤΖΕΡΤΖΕΛΟ.....:hahaha:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#47 momO

momO

    somber

  • Members
  • 285 posts

Posted 08 April 2008 - 18:46

αυτά πες τα στην κολλητή μου που θέλει να πάμε από τις 3... είναι τρελά πορωμένη με LP και θα σκάσει άμα δεν έχει φάτσα τον Mike :P εγώ θα πάω μόνο και μόνο για να τους ακούσω...:wis:
Posted Image

#48 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 posts

Posted 08 April 2008 - 18:52

Θα συμφωνουσα με την κολλητη σου πριν απο 4 χρονια!Ημουν ετσι ακριβως! Πρεπει να της κανεις τη χαρη γιατι ενας Shinoda ειναι αυτος.. Ε οπως και να το κανουμε εχει αλλη χαρη μπροστα μπροστα...Αν και δε θα το εκανα για ολα τα συγκροτηματα. Οι lp ειναι κλασσικη αξια ωστοσο, και πρεπει να εχω ονειρευτει απειρες φορες οτι ειμαι σε συναυλια τους (και παντρεμενη με τον Mike αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα :P ) οποτε θα επιδιωξω καλεςςςςς θεσεις!

#49 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 08 April 2008 - 18:56

Ελεος....Παντρεμενη?:hahaha::hahaha:
Ε να μου πεις γιαυτο ειναι τα ονειρα...
Και εγω εχω ονειρευτει πολες φορες οτι ειμαι σε live των offspring και τωρα θα γινει πραγματικοτητα...:blingeye2:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#50 momO

momO

    somber

  • Members
  • 285 posts

Posted 08 April 2008 - 18:57

πρεπει να εχω ονειρευτει απειρες φορες οτι ειμαι σε συναυλια τους (και παντρεμενη με τον Mike αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα :P )

:hahaha: ντάξει οι LP είναι όντως ένα πολύ καλό συγκρότημα...αλλά δεν θα το αντέξω όλο αυτό :P εδώ λέει θα περιμένουμε να τους δούμε και όταν φεύγουν ...:fromabove:
Posted Image

#51 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 09 April 2008 - 14:50

;153341']Παιδες...το live των LP δεν ειναι πχ μερος καποιου συνολικου Event βλεπε Rockwave...Οποτε αμα πατε κανα 3ωρο πριν θεωρω οτι θα βρειτε σεβαστη θεσουλα αλλα και παλι δεν πατε μονο για να βλεπετε την φατσα τους΄...Πατε να τους ακουσετε και για το ΤΖΕΡΤΖΕΛΟ.....:hahaha:


μακατι να ηταν ετσι...αλλα το live in texas αν θυμαμαι καλα (που το κανανε για να το βγαλουνε σε dvd) διαρκησε...χμμμ.. Μιαμιση ωρα το πολλυ
...λοιπον αν ερθουνε κ παιξουν το τελευταιο τους δισκο μονο κ δν παιξουνε τα πρωτα τραγουδια ....
Ε
Λ
Ε
Ο
Σ
μπαι-δε-γει...
αγορασα ticket....απο θεσσαλινικη (μιας κ ειμασταν 4μερη κ μας αφησαν στο κεντρο, λεω ποιος τρεχει αθηνα στο ticket house τωρα...
~πολλυ καλο φιλε μ, παρα πολλυ καλο, το καλυτεροτερο~
:hahaha:)
Posted Image

#52 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 09 April 2008 - 20:22

μακατι να ηταν ετσι...αλλα το live in texas αν θυμαμαι καλα (που το κανανε για να το βγαλουνε σε dvd) διαρκησε...χμμμ.. Μιαμιση ωρα το πολλυ
...λοιπον αν ερθουνε κ παιξουν το τελευταιο τους δισκο μονο κ δν παιξουνε τα πρωτα τραγουδια ....
Ε
Λ
Ε
Ο
Σ
μπαι-δε-γει...
αγορασα ticket....απο θεσσαλινικη (μιας κ ειμασταν 4μερη κ μας αφησαν στο κεντρο, λεω ποιος τρεχει αθηνα στο ticket house τωρα...
~πολλυ καλο φιλε μ, παρα πολλυ καλο, το καλυτεροτερο~
:hahaha:)

Ρε Bushido προφανος και θα παιξουν απο τα παλια τους τραγουδια περισσοτερο...
Εμμμ Salonica ε?NICE:wooi2:
Δεν αγορασες για Offspring Ρε παλιοπαιδο?
Το κοβω το πραμα...Μονοι μας θα χτυπιομαστε στους "Ξεχασμενους Punkrockαδες":nosey:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#53 nasia27

nasia27

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 09 April 2008 - 20:32

αυτο για τις θεσεις που λεγαμε......ειναι δυνατον να ειμαι μπροστα να βλεπω τον chester?
αυτο ειναι ονειρο ζωης! τεσπα και που θα παω κατι ειναι! να τραβηξω και κανενα βιντεο να το δειχνω σε φιλους μου που δε θα πανε! χιχι!

#54 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 09 April 2008 - 20:36

αυτο για τις θεσεις που λεγαμε......ειναι δυνατον να ειμαι μπροστα να βλεπω τον chester?
αυτο ειναι ονειρο ζωης! τεσπα και που θα παω κατι ειναι! να τραβηξω και κανενα βιντεο να το δειχνω σε φιλους μου που δε θα πανε! χιχι!

Φυσικα και γινετε...Αλλα...υπαρχει και ενα Αλλα...
Βασικα παρε το ticket σου και διαβασε πισω τι δεν επειτρεπεται να εχεις μαζι σου και τι να μην κανεις να λιοσεις στο γελιο...:hahaha:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#55 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 09 April 2008 - 23:55

εμ αυτο που λετε για τις θεσεις...
μηπως εχουν χωρισμενες ζωνες για αλλη μια φορα?
και για ονομα του θεου ας εφερναν Οφσπριγκ και Λινκιν Φαρτ μαζι.
Ουστ.

Posted Image


#56 kakashi sensei

kakashi sensei

    pitsilistis

  • Members
  • 746 posts
  • Locationplateia eleytherias

Posted 10 April 2008 - 00:23

Λινκιν Φαρτ



εμμμ... Pastor περνα εξω αμεσως :redcard2:

(πλακα κανω).

#57 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 10 April 2008 - 01:19

εμ αυτο που λετε για τις θεσεις...
μηπως εχουν χωρισμενες ζωνες για αλλη μια φορα?
και για ονομα του θεου ας εφερναν Οφσπριγκ και Λινκιν Φαρτ μαζι.
Ουστ.



οχι..ειναι μονο arena & πλαγια σε υπερυψωμενα η κατι τετοιο(45-75ευρα....εννοειτε αρενα)...terra vibe
δλδ @nasia27, κ τον chester μπορεις να δεις απο κοντα,κ τα γαριδακια του να φας αν θες...
τι λεει παστορα? θα ερθεις εσυ να τους δεις? γιατι αν συνεχισουν να βγαζουν δισκους οπως τον τελευτεο δν το κοβω να ξανακανουν συναυλια εδω..(μν πω κ γενικα)
(α μπαι-δε-γαι αν περασεις εξω ^^ παρε μ μια Fanta χωρις ανθρακικο οπως θα ερχεσαι....χαχαχαχα)
ελπιζω να σας δω ολους εκει
CUAZZZZ
~from the top to the bottom
bottom to top i stop
at the core i 'm forgotten
In the midle of my thoughts....
(κατι τετοιο λεει)
Posted Image

#58 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 14 April 2008 - 01:06

λολ δλδ....μολις πριν λιγο μουπανε οτι τα εισητηρια των 45 εξαντληθηκαν...ΚΙΟΛΑΣ...??
W
T
F
?
Posted Image

#59 Vash Zoro

Vash Zoro

    20th century Boy

  • Members
  • 603 posts

Posted 17 April 2008 - 23:42

εμ αυτο που λετε για τις θεσεις...
μηπως εχουν χωρισμενες ζωνες για αλλη μια φορα?
και για ονομα του θεου ας εφερναν Οφσπριγκ και Λινκιν Φαρτ μαζι.
Ουστ.



σουρ άφηναν ευκαιρία 45+45 Εουρο έτσι να πάει χαμένη.

#60 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 18 April 2008 - 18:48

E ναι ενα τετοιο γεγονοτο δεν περναει απαρατιριτο.... ^_^ 0αχα0χα0χ0αχ0α
Posted Image
Spoiler:
Spoiler: