Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Linkin Park


  • Please log in to reply
194 replies to this topic

#166 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 22 July 2009 - 12:57

οι λινκιν παρκ ειναι :erk: Gintama Tard Pervert :hmmm::hmmm::hmmm: ?
δε βγαζει νοημα :smokingg:.
πως το σκεφτηκες αυτο.
για ξαναδες το λιγο :canthelp:.


όχι αλλά είναι Gia Ton Peoula. Βγάζει νόημα?

ειδικά το τελευταίο τους είναι αίσχος

#167 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 27 July 2009 - 12:16

να ενας που με καταλαβαινει και εσυ ρ τρελε με Linkin park 3ερεις τι ειδος παιζουνε γιατι πολυ αμφιβαλο
Posted Image
Posted Image

#168 willv

willv

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 27 July 2009 - 13:48

Δυστυχώς δεύτερη φορά που δεν κατάφερα να πάω.:unlucky:
Αλήθεια, πόσο 'ηταν το εισητήριο?
There's nothing worse than trying to bring yourself up back from the dead
so I advise you listen to that voice in the back of your head....

#169 Maya-chan

Maya-chan

    Anime Master

  • Moderators
  • 1,667 posts

Posted 27 July 2009 - 14:07

55 ευρώ τα κανονικά και γύρω στα 80-90 τα VIP.

15fkk04.jpg


#170 Hotshot

Hotshot

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 12 August 2009 - 03:00

Το είδος των linkin park είναι nu metal δλδ διασταύρωση metal μουσικής με hip hοp στοιχεία πέρα απο αυτό, η περσινή συναυλία τους τα έσπαγε φέτος δεν είχα την τύχη να πάω γτ δεν ήμουνα αθήνα

#171 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 12 August 2009 - 14:27

Το είδος των linkin park είναι nu metal δλδ διασταύρωση metal μουσικής με hip hοp στοιχεία πέρα απο αυτό, η περσινή συναυλία τους τα έσπαγε φέτος δεν είχα την τύχη να πάω γτ δεν ήμουνα αθήνα


no no no no no no no no no no no no no no no no no.....
Μονο το πρωτο τους cd ηταν καθαρο nu metal
I put up my headphones and listen to the deftones

#172 Hotshot

Hotshot

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 12 August 2009 - 16:27

θες να πεις οτι το στυλ τους άλλαξε μετά και το κάνανε πιο soft;Γιατί αυτο ισχύει...

#173 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 13 August 2009 - 00:05

θες να πεις οτι το στυλ τους άλλαξε μετά και το κάνανε πιο soft;Γιατί αυτο ισχύει...


δεν γιναν πιο σοφτ απλα ξεζουμησαν το Hybrid Theory και εβγαλαν το meteora επισης δεν το καναν nu metal γιατί οταν καναν recording το nu metal ειχε παρει τη κατιουσα και δεν ηταν προς οφελος τους να το ρισκαρουν . γιατι στην ουσια ολα για τις πωλησεις γινονται..
I put up my headphones and listen to the deftones

#174 Hotshot

Hotshot

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 13 August 2009 - 20:18

κοίτα ο τελευταίος τους δίσκος απέχει παρασάγκας απο τοyς 2 πρώτους έχει πιο πολλές μπαλάντες και το όλο στυλ είναι διαφορετικό προς το ανιαρό θα το χαρακτήριζα τώρα αν τους κάνει αυτό να νομίζουν ότι είναι πιο εμπορικός τι να πω;

#175 Being Of Darkness

Being Of Darkness

    the last numenorian

  • Members
  • 137 posts

Posted 20 August 2009 - 23:37

αν και εχουν πολυ ωραια τραγουδια απο το minutes to midnight και μετα για μενα χαλασαν, δεν συγκρινονται τα κομματια του minutes to midnight με τα παλιοτερα οπως in the end, don't stay, breaking the habbit, pushing me away και αλλα πολλα, τα παλια ειναι πολυ πιο καλα απο τα καινουρια
btw η συναυλια ηταν πολυ καλη αν και ηταν μονο 1.30 ωρα και δεν ειπε πολλα απο τα παλια που ειναι ωραια αλλα απο τα καινουρια

#176 Blue Samurai

Blue Samurai

    직업 군인

  • Members
  • 203 posts

Posted 21 August 2009 - 00:08

αν και εχουν πολυ ωραια τραγουδια απο το minutes to midnight και μετα για μενα χαλασαν, δεν συγκρινονται τα κομματια του minutes to midnight με τα παλιοτερα οπως in the end, don't stay, breaking the habbit, pushing me away και αλλα πολλα, τα παλια ειναι πολυ πιο καλα απο τα καινουρια
btw η συναυλια ηταν πολυ καλη αν και ηταν μονο 1.30 ωρα και δεν ειπε πολλα απο τα παλια που ειναι ωραια αλλα απο τα καινουρια



Το πιο πρόσφατο τραγούδι τους new divide είναι πολύ ωραίο..

Πάντως εμένα οι Linkin Park πάντα μου άρεσαν και εξακολουθούν να μου αρέσουν.

#177 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 19 May 2010 - 23:22

Για μένα είναι μόδα...... Πολλά κομμάτια μπορούν να σου μου μέινουν για λίγο καιρό αλλά μετά μου φαίνονται τελείως αδιάφορα, καθώς δεν έχουν να μου προσφέρουν κάτι άλλο.......
Posted Image

#178 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 07 November 2010 - 13:08

New Cd από Linkin Park...πως σας φάνηκε...άκουσα τα songs από το νετ...αλλα δεν μου αρεσαν...πιστευω δεν αξιζει τα λεφτα του το καινουργιο cd τους...
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#179 ssj2sanji

ssj2sanji

    This is suicide season!

  • Members
  • 723 posts

Posted 07 November 2010 - 13:15

New Cd από Linkin Park...πως σας φάνηκε...άκουσα τα songs από το νετ...αλλα δεν μου αρεσαν...πιστευω δεν αξιζει τα λεφτα του το καινουργιο cd τους...


ούτε εμενα μου άρεσαν,i prefer the old LP

#180 Maya-chan

Maya-chan

    Anime Master

  • Moderators
  • 1,667 posts

Posted 07 November 2010 - 14:03

Από την άλλη εγώ ούτε που ήξερα ότι βγήκε. Και να σκεφτείς ότι παλιά τους λάτρευα. Τώρα δε με εκφράζουν πια μάλλον.

15fkk04.jpg