Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Skip Beat!


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#211 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 21 May 2014 - 20:53

... Υπάρχει κανείς που έχει αρκετές μαζοχιστικές τάσεις ώστε να το παρακολουθεί ακόμα? Ή είμαι η μόνη???

Chapter 211, volume 35... ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ. Nakamura Yoshiki, θα μπορούσα να σου εύχομαι αργό και βασανιστικό θάνατο. Αν δεν υπήρχε αυτό το (έστω κι ανεπαίσθητο) character development θα ήμουν στο ΤΣΑΚ να σφάξω κόσμο. Αλλά όλο και κάτι γίνεται, κάπως προχωράει η υπόθεση (έστω και με ρυθμούς γυμνοσάλιαγκα)...

ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γ**ώ το καντηλάκι μου.



#212 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 06 March 2015 - 16:44

Chapter 221... :madtodeath: 

Spoiler:

 

Αν μη τι άλλο, επιτέλους ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ!!! Αλλά ΤΗ ΜΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!


Edited by LuluChan92, 06 March 2015 - 16:46.


#213 Kyto

Kyto

    Starting...

  • Members
  • 2 posts
  • LocationEast Blue

Posted 14 July 2015 - 20:21

ΕΕΕιιιιι! μου αρεσουν γενικα τα σαλιαρορομαντικα μανγκα , αξιζει να το ξεκινησω?



#214 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 14 July 2015 - 20:32

ΕΕΕιιιιι! μου αρεσουν γενικα τα σαλιαρορομαντικα μανγκα , αξιζει να το ξεκινησω?

 

Αν έχεις υπομονή να περιμένεις μια φορά το μήνα για update και μαζοχιστικές τάσεις, ναι αμέ!



#215 Kyto

Kyto

    Starting...

  • Members
  • 2 posts
  • LocationEast Blue

Posted 14 July 2015 - 20:49

Αν έχεις υπομονή να περιμένεις μια φορά το μήνα για update και μαζοχιστικές τάσεις, ναι αμέ!

εχωωωωω ( εχω αλλα 20 μανγκα περιπου που βγαζουν ενα τσαπτερ το μηνα/χρονο/αιωνα) ευχαριστω πολυ :) 



#216 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 August 2015 - 16:28

το παρατησα απλα, δεν μπορώ να περιμενω 



#217 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 06 September 2016 - 21:55

Κεφάλαιο 239:

... Πλάκα μας κάνει. Έλα, κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει αυτή η ιστορία. Δεν είναι δα και One Piece, get a grip, mate!

 

Spoiler:

 

Πραγματικά μου βγάζω το καπέλο για τις αντοχές μου που δεν το 'χω παρατήσει ακόμα.


Edited by LuluChan92, 06 September 2016 - 21:56.