Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Προτιμάτε evil or good-guy anime characters???


  • Please log in to reply
287 replies to this topic

Poll: Poin xaraktira protimate??? (392 member(s) have cast votes)

Poin xaraktira protimate???

  1. evil (98 votes [30.91%] - View)

    Percentage of vote: 30.91%

  2. good-guy (75 votes [23.66%] - View)

    Percentage of vote: 23.66%

  3. anti-hero (144 votes [45.43%] - View)

    Percentage of vote: 45.43%

Vote Guests cannot vote

#286 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 10 November 2011 - 19:11

Κακοι με τα χιλια γιατι οι καλοι εχουν τα παντα κοινα : τα καλα παιδια που σωζουν τον κοσμο.... ενω οι κακοι εχουν πιο πολυ εμπνευση και ποικυλια

#287 crazyfrog3

crazyfrog3

    血液怒りと怒りの赤 Red of Blood Anger and Fury

  • Members
  • 74 posts

Posted 15 November 2011 - 11:25

Ναι παιδιά ο Toushirou είναι good guy!Μήπως ο KageHitsu εννοεί άλλο character της σειράς και απλώς μπερδεύει τα ονόματα?Εμένα μ'αρέσουν πιο πολύ οι evil!Ακόμα κι όταν έβλεπα Pokemon στενοχωριόμουν γιατί η Team Rocket δεν κέρδιζε ποτέ!!Όμως ας πούμε στο Dragonball Z δε μου άρεσαν ιδιαίτερα οι κακοί οπότε ήμουν με τους καλούς!!:hihi2::hot::hihi2:
Posted Image

#288 Spaceman

Spaceman

    Commander from Hell

  • Members
  • 338 posts
  • LocationPeiraias

Posted 20 June 2012 - 21:24

Anti-hero for the win