Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Meeting 7/12/08 PLAN B!


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#46 GeRi

GeRi

    AnatheMangitis!

  • Members
  • 107 posts

Posted 07 December 2008 - 04:25

παιδια τελικα το meeting θα γινει;;; το λεω γτ με τα επεισοδια που εγιναν δεν ξερω....τι να πω...
Posted Image

#47 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 07 December 2008 - 04:33

Λογικα θα ενημερωθουμε. Κατα πασα πιθανοτητα η δε θα γινει η θα αλλαξει μερος

#48 Carnival Of Rust

Carnival Of Rust

    Anime Newbie

  • Members
  • 51 posts

Posted 07 December 2008 - 04:50

Λοιπόν παίδες και παιδούλες για αύριο στα Εξάρχεια δεν παίζει.
Πήρα τηλ ένα φιλαράκι που τσπα είναι στην ακροαριστερά και μου είπε ότι αύριο σχεδιάζεται πορεία και μετέπειτα σίγουρα θα ακολουθήσει ο γνωστός ανταρτοπόλεμος στα Εξάρχεια και στις γύρω περιοχές.

Ενώ μόλις τώρα είδα ότι καλούνται για την αυριανή πορεία οι εξής πολιτικιές οργανώσεις στις 2:30 το μεσημέρι.

Καλούν:

*Δίκτυο για τα Πολιτικά και Κοινωνικά Δικαιώματα
*Αντιεξουσιαστική Κίνηση
*Αυτόνομο στέκι
*ΚΚΕ-μλ
*Νεολαία ΣΥΝ
*ΑΚΟΑ
*ΑΡΑΣ

Επόμενος dante ας αλλάξουμε τόπο γιατί πολύ απλά θα είμαστε μια παρέα άσε που παίζει να μας μπαγλαρώσουνε και επίσης δεν μου βρίσκετε πρόχειρο βρεγμένη πετσέτα η λεμόνι η να βάζουμε φωτιές για να μην εισπνέουμε τα δακρυγόνα η τα χημικά.^^
Posted Image

#49 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 07 December 2008 - 04:52

Στάση μετρό Συγγρού-Φιξ. Μπυραρία στα μέρη του Δάντε. Κάντε confirm

#50 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,516 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 07 December 2008 - 08:32

Σωστή σκέψη, είναι και κοντά μου. Αλλαγή σχεδίων λοιπόν, 9:30 στα goodies, έξω από την στάση του μετρό Συγγρού-Φιξ. Δεν ξέρω αν θα είμαι από την αρχή εκεί (έχουμε συνέλευση 7 βράδυ στα Εξάρχεια με την Α.Κ.) αλλά κατα πάσα πιθανότητα θα έχουμε ξεμπερδέψει. Οπότε Θείο ορίζεις εσύ το τσούρμο αν αργήσω 30'-1ώρα.

:nod2:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#51 vasilisk

vasilisk

    Anime Professional

  • Members
  • 668 posts

Posted 07 December 2008 - 09:39

καλημερα... (οσο καλη μπορει να ειναι).... τα λεμε εκει τοτε...
Posted Image

#52 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 07 December 2008 - 10:30

Κατά 90% θα είμαι κι εγώ εκεί. Α ρε Δάντη τι μου θυμίζεις...μπύρα με το μέτρο!!!:hahaha:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#53 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 07 December 2008 - 13:11

Ήμουν έτοιμος να σας προτείνω να αλλάξουμε τόπο συνάντησης, αλλά το κανονίσατε ήδη!
Εγώ μπορώ να έρθω, μιας και μένω σχετικά κοντά στην περιοχή.
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#54 RiDeLub

RiDeLub

    - ΡίΝΤεΛουμπ -

  • Members
  • 1,010 posts

Posted 07 December 2008 - 13:24

Οκ guyz. Good call για εμάς τους φοβητσιάρηδες :P

Λογικά θα κατέβω μάλλον και εγώ

- Επέζησα και εγώ από το φαγητό του Κ.Ε.Τ.Θ Αυλώνας -

Posted Image


#55 Bab

Bab

    Shinpaku alliance!

  • Members
  • 81 posts

Posted 07 December 2008 - 13:40

Μέσα κι εγώ και κρίμα για το παιδί... :(

Posted Image

Deadly masters VS Incompetent student


Rule One: "Do not act incautiously when confronting a little bald wrinkly smiling man."
...
Rule Nineteen :"Remember Never to Forget Rule One. And always ask yourself: How come it was created in the first place?"

Links που προτείνω ανεπιφύλακτα: Δείτε anime online σε mobile συσκευές + Νόστιμες συνταγές για όλους


#56 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 07 December 2008 - 14:02

Μπράβο που πήρατε απόφαση να το αλλάξετε... και φανταστείτε έξαλλου δίπλα τα ματ παραπέρα διαδηλωτές με μολότοβ (απλός για την ενημερώσει όσοι το γράφουν με φ στο τέλος είναι λάθος σλάβικο όνομα ποτέ δεν τελειώνει σε φ και ας ακούγεται είναι β) και στην μέση εμείς να τα τσουγγρίζουμε :hahaha:!!! :bahhh:Παντός κρίμα να χαθεί έτσι άδικα το παιδάκι :bahhh:... παντός άπορο πως στο καλό κατάφεραν να οργανωθούν τόσο γρήγορα και να κάνουν εκδηλώσεις . Μακάρι να μπορούσαν να οργανωθούν τόσο καλά και για κάτι άλλο εκτός από το να καταστρέφουν, επειδή από αυτά που ιδα στην τηλεόραση μόνο καμένες περιούσιες ήταν, άλλα τέλος πάντων δεν θα το αναλύσω εδω...αδε να τα πούμε από κοντά και να τα τσουγγρίσουμε μακριά από δακρυγόνα και φωτιές (αν και τα φλεγόμενα περιπολικά προσδίδουν ένα ρομαντισμό στην ατμόσφαιρα :kakaka::canthelp:)
Posted Image

#57 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 07 December 2008 - 16:19

εγω στις 1:00 που τελιονω απο την δουλεια ειπαμε θα Στειλω ενα μνμ σε καποιον απο τους παρεβρισκομενους..Μαλον στον Σπονι...Να με ενημερωσει για το που ειστε...Παλι καλα δουλεβω 2 στενα απο την Λ.Συγκρου οποτε δεν θα μ παει πολα το Ταξι..
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#58 Labrokratis

Labrokratis

    Anime / Asia Party Organizer

  • Members
  • 637 posts

Posted 07 December 2008 - 17:10

Παίζει να περάσω και εγώ. Είμαι σχετικά κοντά και έχω χρόνια να πάω να πιω μπύρα εκεί στο Φιξ.

#59 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 07 December 2008 - 18:24

Παιδια τελικα δεν θα ερθω...εχω τσακοθη αγρια με τους γονης μου...και για να κρατισω την ειρηνη στο σπιτι δεν θα ερθω! Ελπιζω να περασετε καλα και ολοι να γηρησουν στα σπιτια τους χορεις προβληματα! :congrats:
Posted Image

#60 Mercyful

Mercyful

    Dark Wizard

  • Members
  • 42 posts

Posted 07 December 2008 - 23:42

Εγώ πάλι δεν άνοιξα καθόλου την tv αύτο το π/σ/κ
(λόγω Stereo Nova και του Athens Screaming Festival)
Έσκασα μύτη στην Αθήνα και ευτίχως εμάθα τελευταία στίγμη
τα τελευταία news και έκανα όπισθεν subitos.
Next time ...:fromabove:
Posted Image