Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * - - - 1 votes

Vizards vs arrancars


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#46 Aldark

Aldark

    Αιώνιος Ρομαντικός

  • Members
  • 317 posts

Posted 22 July 2010 - 01:59

Vizards off course! Απλα απο την μαχη Grimmjow-Shinji εβλεπες διαφορα στη δυναμη......
Αν και ο Grimmjow ειν ο Αγαπημενος μου σ'ολο το Bleach. Απο Vizards fav o Kensei.

Hunter_x_Hunter_image_hunter_x_hunter_36


#47 exonvirus

exonvirus

    Nihilistischen Rächer

  • Members
  • 76 posts

Posted 17 September 2010 - 12:27

Εννοειται Arrancar δαγκωτο...Οι Vizard εβγαζαν μια παρακμη, ενα decadence ρε παιδι μου..δε μου γεμισαν το ματι...Και φυσικα καλυτεροι ειναι Ulquiorra, Grimmjow,Nnoitora!
Posted ImageFor those who never learned to fail, failure is thought to be the one who
made them reach the bottom...For those who learned to fail, failure was a
chance to reach the top and be successfull !!


ExoNViruS
<+bezdim> psofen Sie bitte

#48 KuchikiByakuya

KuchikiByakuya

    Starting...

  • Members
  • 24 posts

Posted 17 September 2010 - 12:48

vizards γιατι μου αρεσει η "μασκα" κ η διακυμανση στην δυναμη.δεν ειναι υποτελεις σε κανεναν κ δεν ειναι τρυπιοι (δεν εχουν hollow στο σωμα τους) :P
το μονο arr που ειχε εντυπωσιακο form
Spoiler:

Edited by Nighteyes, 17 September 2010 - 14:55.
spoiler tag added

Μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος υπογραφής: 120 KB

The .aNiMe//GR Team

#49 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 17 September 2010 - 13:02

428134

Spoiler:


λογικο δεν ειναι να χασει ετσι ευκολα εφοσον
Spoiler:


τεσπα για να ειμαι ον τοπικ, ψηφιζω arrancars. και με διαφορα ulqiorra, nnoitra, grimmjow kai barragan...

Edited by Nighteyes, 17 September 2010 - 14:56.
spoiler tag added

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#50 Ramona

Ramona

    Lost in Brighton

  • Members
  • 98 posts

Posted 29 October 2010 - 16:59

Vizards αλλα και μερικοι espada τα σπαγανε....
Byakuya το avatar σου ειναι φοβερο!! Πολυ γελιο!!!

#51 kalidor

kalidor

    Anime Amateur

  • Members
  • 150 posts

Posted 29 October 2010 - 19:15

vizards γιατι μου αρεσει η "μασκα" κ η διακυμανση στην δυναμη.δεν ειναι υποτελεις σε κανεναν κ δεν ειναι τρυπιοι (δεν εχουν hollow στο σωμα τους) :P
το μονο arr που ειχε εντυπωσιακο form

Spoiler:



Συμφωνω σε ολα...:riiight:
Posted Image

#52 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 29 October 2010 - 19:49

vizards και μυαλα στα καγκελα!!!!!!!αγαπημενος ο
Spoiler:
(ποιος το περιμενε??)........ο λογος ειναι γιατι μ'αρεσει πολυ το style τους με τις μασκες and all και γενικοτερα ειναι ενας απ'τους λογους που μ'αρεσει το bleach.........παρ'ολα αυτα απο vizards-arrancars και γενικοτερα απ'ολο το bleach fav character ειναι ο τιτανομεγιστοτεραστιος
Spoiler:


γιατι 1)μ'αρεσει το ressurection του,2)μ'αρεσει η ολη του ιδεολογια περι emptiness και 3)ειναι και γ**ω τους badass!!!!!!!

παρ'ολα αυτα περα απ'αυτον και λιγο τους Grimmjow,Neliel,Nnoitra τα espada ψιλοηταν fail για μενα με αποκορυφωμα αυτον που σκοτωσε ο Byakuya o οποιος ηταν 50 omfg και 80 lol
Spoiler:


o stark ειχε καποιες προοπτικες αλλα και αυτον τον διελυσε ο kubo προφανως γιατι ηθελε να τελειωνει και να δειξει μαχη ichigo-aizen,βαριοταν να του προσθεσει κατι πρωτοτυπο οπως στον ulquiorra και απλα τον εκανε λιγο πιο ανοιχτομυαλο και "καλο" απ'τους αλλους αλλα αντι να τον βαλει να αλλαξει μερια τον σκοτωσε...........

η τελικη μου αποτιμηση ειναι οτι κανενας μα κανενας espada δε συγκρινοταν ουτε σε epicness ουτε σε δυναμη με τον Ulquiorra μεγαλο λαθος του mangaka τελικα που τον εβαλε ως 4ο και απ'οτι φανηκε στο τελος ειχε τους 3 τop ανετα(αν και κραταω μια πισινη για τον δευτερο)..........

Edited by WillOfTheD, 29 October 2010 - 20:03.


#53 Aldark

Aldark

    Αιώνιος Ρομαντικός

  • Members
  • 317 posts

Posted 08 November 2010 - 01:48

ρε Grimmjow ο πιο ανεπτυγμενος κακος(που εμεινε κακος (μεχρι στιγμης) και δεν εγινε συμμαχος) και best character του Bleach...τι να λεμε....(και μετα φυσικα ο Ulquiorra)

Ωστωσο Vizards>Arrancars.

Hunter_x_Hunter_image_hunter_x_hunter_36


#54 valadorn

valadorn

    Fantasiac

  • Members
  • 378 posts

Posted 11 January 2011 - 21:34

Το θελουμε και οχι οι Vizards
Spoiler:


#55 Pathas

Pathas

    Anime Newbie

  • Members
  • 43 posts

Posted 21 January 2011 - 01:06

Arrancar για μένα και συγκεκριμένα ο stark. Πόσο coul είναι να ρίχνει cero από πιστόλια; Άσε που είναι ο μόνος hollow με καρδιά ...

Why do I have to fight with such a strong guy? I envied the weak ones. The souls of everyone in our group of friends wasted away and disappeared just from being around us. From loneliness we divided our soul in two. We don't know which was the original, or maybe it was neither of us. It's just that there was no other way to escape from the loneliness. I envied the weak ones. If you're weak, then you can gather in as large a group as you want. I want to become weak and if that's not possible, then I at least want to make friends that are as strong as me

#56 MangekyouSharingan97

MangekyouSharingan97

    *Cyborg*

  • Members
  • 52 posts
  • LocationZografou

Posted 28 January 2011 - 00:52

θα'λεγα Vizards
αλλα και οι arrancar καλοι ειναι
ειδικα ο Grimmjow και ο Ulquiorra
"I am lightning . The rain transformed ."

#57 Shevliaskovic

Shevliaskovic

    Smoke two joints.

  • Members
  • 204 posts

Posted 29 January 2011 - 09:21

αν και είμαι σχετικά πίσω στο άνιμε,θα πω arrancars.
ulquiorra ftw!

I can't stop from just smiling
When that damn sun is shining on