Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Death Note Replica


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 sleepless

sleepless

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 69 posts

Posted 29 September 2008 - 15:21

ειδα προσφατα σε ενα σαιτ για ενα δεατη νοτε (ναι βαριεμαι να αλλαζω γλωσσα) βιβλιαρακι που μπορεις να χρησιμοποιεισεις σαν ημερολογιο κ.λ.π εχω γυρισει ολη την α9ηνα κ δεν το βρηκα σε κανενα μαγαζι π ασχολειται με μανγκα. οποιος ξερει ας αφησει ενα ρεπλυ:riiight:


να το σαιτ που το ειδα Posted Image

#2 Orion

Orion

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 29 September 2008 - 16:13

Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει, εγώ το έχω αγοράσει! Αν ανέβεις ποτε επισκέψου την Ναυαρίνου!

:head: THE IS ONE RULE OF METAL....PLAY IT FUCKING LOUD :head:


Οποιος ειναι fan του DBZ θα πρεπει να δει και το TFS Dragon Ball Z: Abridged series


#3 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 29 September 2008 - 16:45

ναι το χω δει κ εδω στη Θεσσαλονικη σε ενα μαγαζι στη Ναυαρινου 12 ευρώπουλα μονο
Posted Image

#4 sleepless

sleepless

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 69 posts

Posted 30 September 2008 - 17:23

ρε παιδια επειδη μενω α9ηνα κανας τροπος να το παραγγειλω δεν υπαρχει???

#5 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 01 October 2008 - 08:42

Περίεργο μου φαίνεται κοτζάμ Αθήνα και να μην το βρίσκεις...΄κοίταξες σε όλα τα μαγαζιά σίγουρα????Εξάρχεια απο ότι ξέρω είναι ένα μαγαζάκι που πουλάει τέτοια..Τώρα δε θυμάμαι τη διέυθυνση..Αμα είναι θα πάω να ρωτήσω στο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη αν υπάρχει τρόπος παραγγελίας και θα σε ενημερώσω
Posted Image

#6 GokuX

GokuX

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 14 posts

Posted 01 October 2008 - 12:43

Lool Man ντροπης πραματα τραβα στα εξαρχεια SOLARIS λεγετε το μαγαζη δεν τηιμαμαι ακριβςσ την διεθτηινση αλλα εχει και σιτε

Solaris Bookstore

Τραβα λοιπων εκει δεσ την διεθτηινση παρε τηλ δεν κσερς τι θα κανης παντως αποτι ξερω δεχονται και παραγγελιες ...

Ελπηζω να βοηθησα...

#7 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 02 October 2008 - 14:47

δεν εχει το σολαρις, ουτε το οτακου, ξερεις ποσο καιρο το ψαχνω.... παιδια αμα βρειτε τροπο παραγγελιας πειτε μου και μενα να παρω μια κουτα...

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#8 sleepless

sleepless

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 69 posts

Posted 02 October 2008 - 15:43

solaris μου ειπε πως εχει 1700 εβρω ε3οδα αποστολης απο ιαπωνια για να με 3εφορτω9ει :hahaha:

#9 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 02 October 2008 - 16:17

solaris μου ειπε πως εχει 1700 εβρω ε3οδα αποστολης απο ιαπωνια για να με 3εφορτω9ει :hahaha:

Τελικα εμεις εδώ στη Θεσσαλονίκη είμαστε πιο προχωρημένοι:tensai:LOL Δεν βρήκα καιρό να πάω να ρωτήσω φίλε μου αλλά νασαι σίγουρος με την πρώτη ευκαιρία θα πάω :wooi2:
Posted Image

#10 sleepless

sleepless

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 69 posts

Posted 02 October 2008 - 20:35

εγινε ρε συ χιλια ευχαριστω μολις αμα το παρω τελικα 9α παω να τακτοποιησω καποιες δουλειες :tensai: :hahaha:

#11 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 02 October 2008 - 20:45

solaris μου ειπε πως εχει 1700 εβρω ε3οδα αποστολης απο ιαπωνια για να με 3εφορτω9ει :hahaha:

Έλεος:dazed::erk:...... 1700 ευρώ? Τι στο καλό το αληθινό DN θα σου φέρει?:hahaha::hahaha::hahaha:

#12 Cursed blade keeper

Cursed blade keeper

    a man of mystery

  • Members
  • 97 posts

Posted 02 October 2008 - 20:49

Μετά θα μπορούσες να γράψεις το όνομά του στo DN :sadist:
:hero:

#13 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 02 October 2008 - 20:50

ενας φιλος εχει αυθεντικο απο ιαπωνια(πηγε η αδερφη του...:burningbe3:)...

ειναι πολυ καλοφτιαγμενο.εχει μεσα μερικα ονοματα γραμμενα οπως ακριβως εγινε στην ιστορια.ειναι σκισμενο ακριβως οπως στην ιστορια,στο κουτακι του κτλ...

οχι...δεν ζηλευω...

ΕΔΙΤ - - αποκλειεται να το χρεωναν 1700 ευρω...αν δεν σου εκαναν πλακα τοτε απλα θα σε εκλεβαν κανονικοτατα...

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#14 sleepless

sleepless

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 69 posts

Posted 04 October 2008 - 01:01

ενας φιλος εχει αυθεντικο απο ιαπωνια(πηγε η αδερφη του...:burningbe3:)...

ειναι πολυ καλοφτιαγμενο.εχει μεσα μερικα ονοματα γραμμενα οπως ακριβως εγινε στην ιστορια.ειναι σκισμενο ακριβως οπως στην ιστορια,στο κουτακι του κτλ...

οχι...δεν ζηλευω...

ΕΔΙΤ - - αποκλειεται να το χρεωναν 1700 ευρω...αν δεν σου εκαναν πλακα τοτε απλα θα σε εκλεβαν κανονικοτατα...




μου το ειπε γιατι δεν ειχε κ επρεπε να μ εκανει να νομιζω πως δεν υπαρχει που9ενα :hahaha:

#15 Hayato

Hayato

    Shinigami

  • Members
  • 13 posts

Posted 17 October 2008 - 16:18

Επειδή το ψάχνω και εγώ, μήπως ξέρει κανείς από που θα μπορούσα να το πάρω, καθώς και τιμή. Αλλιώς πάμε για amazon.com...

隼人 Hayato 山口

mrp667.hi5.com


Posted Image


鉄拳

Iron Fist