Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

SIGNATUREEE! (caps ftw :D)


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Nthar

Nthar

    Earth&Fire-Chill&Berserk

  • Members
  • 33 posts

Posted 28 September 2008 - 15:31

λιπον ψαχνω καπιον καπια να μου κανει μια υπογραφη :emptyonexg1: θα ηθελα να ειναι απο θεσ/νικη για να του εξηγισω απο κοντα τι θελω ή εστω μεσω msn :D

αυτη την στιγμη δεν εχω βρει ακομα pic :oo: εχω εδω και 2 μηνες που καιγομε
στο anime και τα εχω χασει τελιος :hahaha:

#2 Kon_Okami

Kon_Okami

    TYPE-MOON fanboy \(^_^)/

  • Members
  • 562 posts

Posted 28 September 2008 - 15:43

Here is a thread with some of my works.

Αν σ αρέσουν γενικά και θες κάνε με ένα add στο msn(υπάρχει στο προφίλ μου το mail) και στην κάνω εγώ.

Posted Image


#3 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 28 September 2008 - 15:48

Here is a thread with some of my works.

Αν σ αρέσουν γενικά και θες κάνε με ένα add στο msn(υπάρχει στο προφίλ μου το mail) και στην κάνω εγώ.

Ψωνιο Mode on?Hehehe....Kon_okami can do it...he is just Like NIKE...Just DO IT!:hahaha:
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#4 Kon_Okami

Kon_Okami

    TYPE-MOON fanboy \(^_^)/

  • Members
  • 562 posts

Posted 28 September 2008 - 19:35

;239537']Ψωνιο Mode on?Hehehe....Kon_okami can do it...he is just Like NIKE...Just DO IT!:hahaha:

Nahhhhh, ψώνιο mode goes on now.
Sig done and pwns:bleh:(το λέω μπας και πειστώ κι εγώ. :oops: .Shouldn't have said that)
Παραδώθηκε and Nthar is gonna use it*:joyful:*
And I'm not NIKE. Hatez sports:bahhh:

So Yami/Dante80/PK locku locku plz. No need anymore

Posted Image


#5 Nthar

Nthar

    Earth&Fire-Chill&Berserk

  • Members
  • 33 posts

Posted 28 September 2008 - 20:14

για να δουμε δουλεψε το sig :D

ναι και μου αρεσι παρα πολυ :D gj Kon_Okami :D


Posted Image
... so, no matter your strength, struggle... fight for the cause, never surrender and don't die...