Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

666 Satan or O-parts hunter


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 02 November 2009 - 21:03

:oo::wooi2:
Ελπίζω 57 επεισόδια να φτάσουν για 19 volumes γιατί δεν θα αντέξω fillers ή filler ending και σε αυτό!
Κατα τα άλλα περιμένουμε να δούμε τα αποτελέσματα.

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#17 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 02 November 2009 - 21:08

Εγώ είμαι στο chapter 67 και σήμερα λέω να το τελειώσω μιας και έχω άλλα 9 περίπου chapters. Είναι αρκετά καλό και ενδιαφέρον και ελπίζω το τέλος να μην είναι καμία πατάτα...αλλά ξενερώνω που θα βγει τώρα σε σειρά γιατί δεν θα την απολαύσω στο μέγιστο μιας και θα έχω διαβάσει την ιστορία από το manga.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#18 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 03 November 2009 - 21:10

:oo::wooi2:
Ελπίζω 57 επεισόδια να φτάσουν για 19 volumes γιατί δεν θα αντέξω fillers ή filler ending και σε αυτό!
Κατα τα άλλα περιμένουμε να δούμε τα αποτελέσματα.


πιστευω οτι 8α φτασουν. αμα βγαζουν και για κα8ε chapter ενα επισοδειο 8α κολησει πολυ καλα μαλιστα. για το σχεδιο δεν το συζηταμε, 8α ειναι σιγουρα πολυ καλο(studio Bones) αν μαλιστα κανουν την ιδια δουλεια με το Xam'd:lost memories, ακομα καλυτερα!!

#19 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 04 November 2009 - 01:51

Μου κάνει εντύπωση να το ξέρει η wikipedia και όχι η ANN. Υπάρχει κάπου αλλού το νέο ώστε να μάθουμε αν ισχύει πραγματικά;
Πιστεύω πως δεν ισχύει και είναι απλώς φήμη, δεν υπάρχουν αντίστοιχα νέα πουθενά!

Edited by Babba, 04 November 2009 - 01:57.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#20 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 04 November 2009 - 02:24

Δεν ισχύει παίδες μην το ψάχνετε. Τα δύο προαναφερθέντα site έχουν αναλυτικότατες ανακοινώσεις για anime που θα κυκλοφορήσουν μήνες για να μην πω χρόνο αργότερα για να μην έχουν τίποτα πάει να πει ότι πολύ απλά δεν υπάρχει τίποτα για να ειπωθεί.

#21 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 04 November 2009 - 09:53

AAAAAAAAA... μην μου το χαλατε τωρα, τζαμπα εν8ουσιαστηκα δλδ.. damn

#22 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 04 November 2009 - 10:13

Δεν ισχύει παίδες μην το ψάχνετε. Τα δύο προαναφερθέντα site έχουν αναλυτικότατες ανακοινώσεις για anime που θα κυκλοφορήσουν μήνες για να μην πω χρόνο αργότερα για να μην έχουν τίποτα πάει να πει ότι πολύ απλά δεν υπάρχει τίποτα για να ειπωθεί.

:unlucky::sadist:
Κρίμα και ήταν ωραίο σαν ιδέα.Όμως δεν καταλαβαίνω γιατί να γράφουν κάτι στην wikipedia που δεν ισχύει?:hmmm:

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#23 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 04 November 2009 - 11:27

Γιατί, πρώτη φορά είναι;
Όποιος θέλει αλλάζει ότι θέλει στην wikipedia!

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#24 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 09 November 2009 - 18:44

οχι αλλα υποτίθεται οτι αυτα τα στοιχεια περνανε απο καποιο ελεγχο αφου τα δουνε οι συντηρητες της σελιδας. τελος παντων, τελειωσα σημερα με το διαβασμα του o-parts hunter, μου αρεσε αρκετα, και 8α παω να παρω και τα manga !

#25 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 09 November 2009 - 19:54

αντε να βγει και σε anime:riiight:
Posted Image
Posted Image

#26 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 09 November 2009 - 23:24

Αρκετά καλό! Το ευχαριστήθηκα και είχε και ωραίο τέλος.
Θα γίνει ένα πολύ καλό shounen anime, αν ποτέ το κάνουν.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#27 avaton

avaton

    Quantum Personality

  • Members
  • 62 posts

Posted 15 February 2010 - 00:23

Εγώ έχω τους πρώτους τρείς τόμους και μου άρεσε πάρα πολύ. Ειδικά το σχέδιο...
Ελπίζω να το κάνουν anime...(Και θα ελπίζω,και θα ελπίζω.... ;p)
I'm coming to an end...Realize what i could've been! I can't sleep so i take a breath and hide behind my bravest mask...I mean,i've lost control....

#28 Punisher_P.E.F.

Punisher_P.E.F.

    Manga Fan

  • Members
  • 369 posts

Posted 17 February 2010 - 05:48

Πιασαρικος τιτλος,πολυ καλο το manga.
Η ιστορια εξελιχθηκε καλα,αν και θα μπορουσε να το τραβηξει λιγο περισσοτερο,εφοσον οι χαρακτηρες ηταν καλοφτιαγμενοι και ειχαν καποια βαση.
Καλο θα ηταν να βγει και σε anime,αν και μετα απο τοσο καιρο δν εχω πολλες ελπιδες...