Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

3x3 eyes (sazan quest)...


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 otakusan7

otakusan7

    Anime Amateur

  • Members
  • 82 posts

Posted 04 July 2008 - 19:06

Ρε guys δεν ξέρω αν έχετε ακουστά αυτό το μάνγκα... ή αν έχετε δει τα 2 ovas αλλά εδώ και κάτι μέρες που στην δουλεία στα διαλέιματα διαβάζω e manga στο ds έχω πωρωθεί με τον ανωτέρω τίτλο... αν και είχα δει τα ova και δεν τρελάθηκα μάλλον τα είδα μπερδεμένα και έχω κάνει την υπόθεση σκατά γιατί τώρα με το μάνγκα ξεκαθαρίζει...
Η σειρά έτρεχε από το 1987-2002 έχει 40 vol και η dark horse έχει κυκλοφορήσει 8 στα αγγλικά τους υπόλοιπους καθώς και περαιτέρω πληροφορίες για το μάνγκα www.SazanQuest.com - 3x3 Eyes Manga Translations
την έχει πάρει πρέφα κανείς ή θα μιλάω μόνος εδώ...:dazed::nosey:

Edited by otakusan7, 04 July 2008 - 19:12.

Posted ImagePosted ImagePosted Image


#2 Sunabouzu

Sunabouzu

    Σινιγάμης

  • Members
  • 881 posts

Posted 04 July 2008 - 19:16

Ερε νοσταλγια!
Απο τις 1ες σειρες που ακολουθησα οταν ημουν Ιταλια.
Απο τα κλασσικα shounen, κορυφαιο στο ειδος!
Και φυσικα αξιζει να διαβασει κανεις το μανγκα μεχρι τελους, αν και δεν ξερω αν κανενα group το εχει ολοκληρωσει στα αγγλικα.
btw τα OVA απο οτι ξερω ειναι 7, και μαλλον αδικουν το μανγκα.

#3 otakusan7

otakusan7

    Anime Amateur

  • Members
  • 82 posts

Posted 04 July 2008 - 19:35

το sazan quest εχει φτασει στο vol 35 και δείχνει να το πιστεύει...7 είναι και ας λέει το animedb 5 και μάλλον έχεις δίκιο ότι το θάβει λίγο θα δούμε...:tensai:...

Posted ImagePosted ImagePosted Image