Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Junjou Romantica


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#46 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 29 June 2009 - 15:14

Βγήκε στο BakaBT ( ex BoxTorrents) η πρώτη season uncensored (DVDrips) :nbleed::nbleed::nbleed:

Όποιος ενδιαφέρεται κατεβάζει απο εδώ :congrats:

xbJ3b2w.jpeg


#47 Silmarien

Silmarien

    Anime Fan

  • Members
  • 133 posts

Posted 29 June 2009 - 15:18

Όταν λες uncensored τι εννοείς? Deleted scenes π.χ.? :orly:
Posted Image

#48 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 29 June 2009 - 16:05

Δεν υπάρχουν extra scenes (τουλάχιστον για την πρώτη season), αυτό το οποίο υπάρχει είναι η απαλοιφή της σκίασης στις ήδη υπάρχουσες. Πιο αναλυτικά φαίνεται στην παρακάτω εικόνα η διαφορά ανάμεσα στην Tv version και τα Dvd rips.

Spoiler: +16


Γενικά και τα Dvd rips δεν δείχνουν τίποτα απλά ξεφορτώνεσαι αυτήν την ενοχλητική (και κάπως Misplaced ας μου επιτραπει να πω) θολούρα σε φάσεις της σειράς.

#49 Silmarien

Silmarien

    Anime Fan

  • Members
  • 133 posts

Posted 29 June 2009 - 16:11

Αχα! Thanks για το info :D
Posted Image

#50 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 27 October 2011 - 16:35

Manga 'Junjou Mistake' To Be Animated



:kyaaa::wooi2:

#51 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 28 March 2012 - 17:09

μιας και το ειδα λεω να το βαλω (:kill4u:)
NEW ANIME!!!!!

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#52 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 30 July 2014 - 15:10

Πήρε και τρίτη season.

Oh the memories with this one. xD Ντάξει νομίζω την έχουμε εξαντλήσει την συγκεκριμένη δημιουργό όσο δεν πάει αλλά και πάλι θα το δω.



#53 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 09 July 2015 - 00:08

3RD SEASON FOR THE WIN!!! Επιτέλους, μου 'χε λείψει ο λατρεμένος tsunderιάρης Misaki!!! Και μου αρέσει η αισθητή βελτίωση στο artwork, όσο και το arc με το οποίο ξεκινάει αυτή η σεζόν! I'm a happy fujoshi!!!  :kyaaa:



#54 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 23 September 2015 - 23:19

What the heck?! Μόνο εγώ παρακολουθούσα την 3η σεζόν???  :wth2:

 

ΑΓΑΠΩ JUNJOU ROMANTICA. Για πάντα όμως!  :lovulovu:

 

Και μπορεί η 3η σεζόν να τελείωσε, αλλά αναμένεται ακόμα μια ταινία το Δεκέμβρη, οπότε έχουμε ψωμί ακόμα! Θα ελπίζω και για 4η σεζόν (ΟΧΙ ΔΕ ΜΟΥ 'ΦΤΑΣΕ) μιας κι από υλικό έχουμε μπόλικο, όπως επίσης θα περιμένω να τελειώσει το manga γιατί, ε, νισάφι πια, πόσο ακόμα μέχρι να το μάθει και ο Takahiro πια (αυτός έχει μείνει) και να πάρει φόρα ο Usagi και εισιτήρια για Αμέρικα και γάμο (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ τον έχω ικανό) κι ο Misaki να πάθει φρίκη (αλλά άλλο που δε θα θέλει)--  :beaten:

 

Αααααχ, ευσεβείς πόθοι μιας κα(η)μένης fujoshi, τι να πει κανείς~  :canthelp: