Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

One Piece latest episode discussion [Επιτρέπονται spoilers ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΙΜΕ]


  • Please log in to reply
5362 replies to this topic

#4216 RevengerGR

RevengerGR

    Manga Collector

  • Members
  • 379 posts
  • LocationNew World

Posted 13 May 2012 - 10:47

Το τελευταιο δεν ηταν ωραιο.Χαθηκανε 11 λεπτα για το τιποτα στην αρχη του επισοδειου.Το παρατραβηξανε.
Anyway τωρα μπηκαμε στη δραση επιτελους.
Posted Image
Spoiler: ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜANGA

#4217 Daz

Daz

    私は新幹線になりたい

  • Members
  • 771 posts

Posted 13 May 2012 - 13:42

γιατι η ναμι τοσο κακα ζωγραφισμενη

Posted Image
Posted Image

ALSO i survived the new forum change thing... we need a new tag.


#4218 olesos

olesos

    Anime/Manga Veteran

  • Members
  • 525 posts

Posted 13 May 2012 - 13:51

Καταπληκτικό επεισόδιο και τέλεια ζωγραφισμένο μακάρι να συνεχίσουν έτσι... Άκρως συγκινητικό και τα close-ups πολύ ωραία.Θέλω να δώ την αντίδραση του Luffy για να μου γίνει η τρίχα κάγκελο τελος.

MbcN7u5.png
 


#4219 kalliniki

kalliniki

    Anime Newbie

  • Members
  • 181 posts

Posted 13 May 2012 - 16:16

Πολύ ωραίο επεισόδιο!! :lovulovu:
Πρώτον γιατί τελείωσαν τα flashbacks και δεύτερον γιατί ήθελα να δω πάρα πολύ την απάντηση της Nami προς Jinbe
για όλα τα δεινά που πέρασε από τον Arlong!
Posted Image

#4220 Kaidou

Kaidou

    Anime Master

  • Members
  • 1,906 posts
  • LocationΑθηνα

Posted 13 May 2012 - 17:00

Επισης,οι voice actors εδωσαν απλα ρεστα σε αυτο το επεισοδιο.Και με τον βασιλια,αλλα ειδικα με τον Jinbe την στιγμη που "σπαει" μπροστα στην Nami,ηταν ολα τα λεφτα!!

image.jpg


#4221 Loveanime

Loveanime

    Christina-sai.fan

  • Members
  • 177 posts

Posted 14 May 2012 - 19:01

Επιτελους τελειωσαν τα flashbacks και γυρναμε στο τωρα. Υπερβολικα γρηγορη και προχειρη , αν και αναμενομενη η απαντηση της Nami. Περιμενω με αγωνια να δω τι θα γινει με τον σιχαμενο τον Hordy, τους SHs που βρισκονται στο Ryugu Palace και την αντιδραση του Luffy και τον υπολοιπων.
Posted Image"When the Dogs wake up, you can once again start to hear the warbling of a demon.."

#4222 RevengerGR

RevengerGR

    Manga Collector

  • Members
  • 379 posts
  • LocationNew World

Posted 14 May 2012 - 19:52

Επιτελους τελειωσαν τα flashbacks και γυρναμε στο τωρα. Υπερβολικα γρηγορη και προχειρη , αν και αναμενομενη η απαντηση της Nami. Περιμενω με αγωνια να δω τι θα γινει με τον σιχαμενο τον Hordy, τους SHs που βρισκονται στο Ryugu Palace και την αντιδραση του Luffy και τον υπολοιπων.

Ειμαι ο μονος που αντιπαθω OTOHIME αφανταστα (συμπαθω βεβαια πολυ tiger) αλλα βρισκω ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΑΙΑ στον Αρλονγκ και στον Ηορντι ;Ειμαι σε σημειο να λεω και οτι με το δικιο τους τα κανουνε ολα αυτα. :D
Posted Image
Spoiler: ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜANGA

#4223 kalliniki

kalliniki

    Anime Newbie

  • Members
  • 181 posts

Posted 14 May 2012 - 19:53

Επιτελους τελειωσαν τα flashbacks και γυρναμε στο τωρα. Υπερβολικα γρηγορη και προχειρη , αν και αναμενομενη η απαντηση της Nami. Περιμενω με αγωνια να δω τι θα γινει με τον σιχαμενο τον Hordy, τους SHs που βρισκονται στο Ryugu Palace και την αντιδραση του Luffy και τον υπολοιπων.

Δεν νομίζω πως η Nami χρειαζόταν να πει πολλά, μια χαρά μου φάνηκε η απάντηση της!
Posted Image

#4224 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 18 May 2012 - 14:39

γιατι η ναμι τοσο κακα ζωγραφισμενη


σύμφωνο και εγώ, ούτε το σχέδιο τις shirahoshi ήταν καλο, κατά τα αλλα πολλή ωραίο επεισόδιο ο μονος που δεν μου άρεσε σε αυτό το επεισόδιο ήταν ο sanji, όσο για τον hodi το μονο που μου προκαλεί είναι γέλιο, έκανε και live σύνδεση ο failας μέχρι και η nami τον έχει :kakaka:

Edited by Pirate King, 18 May 2012 - 14:39.


#4225 Mike The Great

Mike The Great

    Anime Fan

  • Members
  • 414 posts

Posted 20 May 2012 - 00:09

Σημερα εχει One piece?
Posted Image

I don't worth only 50 Beli.I can prove it in New World.
SET SAIL BASTARDS!!!!

#4226 Dio Brando

Dio Brando

    Dark Will

  • Members
  • 1,185 posts
  • LocationFalconia

Posted 20 May 2012 - 00:12

Σημερα εχει One piece?

Ναι,εχει.

Spoiler:

#4227 Mike The Great

Mike The Great

    Anime Fan

  • Members
  • 414 posts

Posted 20 May 2012 - 00:16

Μπηκα στο σαιτ του OP και δεν λεει ωρα,γι'αυτο.Οκ τοτε σ'ευχαριστω
Posted Image

I don't worth only 50 Beli.I can prove it in New World.
SET SAIL BASTARDS!!!!

#4228 Kenobi-sensei

Kenobi-sensei

    Άρχοντας

  • Members
  • 1,451 posts

Posted 20 May 2012 - 09:20

Τα τελευταία 2 λεπτά ήταν all the money.

#4229 Mike The Great

Mike The Great

    Anime Fan

  • Members
  • 414 posts

Posted 20 May 2012 - 09:35

σύμφωνο και εγώ, ούτε το σχέδιο τις shirahoshi ήταν καλο, κατά τα αλλα πολλή ωραίο επεισόδιο ο μονος που δεν μου άρεσε σε αυτό το επεισόδιο ήταν ο sanji, όσο για τον hodi το μονο που μου προκαλεί είναι γέλιο, έκανε και live σύνδεση ο failας μέχρι και η nami τον έχει :kakaka:


Γιατι το λες υποτιμητικα για τη Nami?Εκει μεσα σχεδον ολους τους εχει η Nami.5 κεραυνιδια να πεταξει με στη θαλασσα θα βλεπουν τα ραδικια αναποδα.
Posted Image

I don't worth only 50 Beli.I can prove it in New World.
SET SAIL BASTARDS!!!!

#4230 Kaidou

Kaidou

    Anime Master

  • Members
  • 1,906 posts
  • LocationΑθηνα

Posted 20 May 2012 - 11:56

Τα τελευταία 2 λεπτά ήταν all the money.


+1 Τα τελευταια λεπτα ηταν ολο το ζουμι του επεισοδιου!!

image.jpg