Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Champions League


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#136 Leon

Leon

    Manga Oldbie

  • Members
  • 303 posts

Posted 22 May 2008 - 12:02

Δώσε στη Καλαμαριά τους παίκτες της Milan και στη Milan της Καλαμαριάς και να δούμε εκεί τι θα κάνει η φανέλα:yawn2:


Μα η Καλαμαριά και η Μίλαν έχουν την ίδια φανέλα:hahaha:
Posted Image

#137 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 22 May 2008 - 12:14

παει κ αυτη η χρονια..
αντε του χρονου το σηκωνει η πανα8α...

σε 2+ weeks το euro

#138 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 14 August 2008 - 16:15

Λοιπόν ο Πανάθας χρειάζεται stoper!Οκ μπορεί να παίξαμε καλά χθές όμως ρε παιδιά αυτός ο Βύντρα πάλι τα ίδια έκανε,μια πάσα στα 10 μέτρα δεν μπορούσε να δώσει.

Για κάτσε ,μου έχεις τόσο καλούς παίκτες στο κέντρο κέντρο και την επίθεση και μου έχεις Βύντρα και Sariegi στην άμυνα!
Posted Image

#139 Leon

Leon

    Manga Oldbie

  • Members
  • 303 posts

Posted 14 August 2008 - 16:50

Ο Βύντρα μια ζωή τραγικός ήταν και απορώ πως τον εμπιστεύονται οι προπονητές. Πάντως από ότι φάνηκε ο Gabriel δεν κάνει για άμυνα αλλά για πιο μπροστά. Και τι βλακείες έλεγε χθες ο εκφωνητής: "Με έναν παίκτη πίσω του να τον καλύπτει, ο Gabriel θα ήταν πολύ καλός μπακ" Ε τότε δε θα ταν μπακ ρε φίλε:terror2:

Για τον ΟΣΦΠ ουδέν σχόλιο:canthelp:
Posted Image

#140 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 27 August 2008 - 11:47

απανταχου ποδοσφαιροφιλοι του Anime//Gr παρατηστε το ελληνικο πρωταθλημα γιατι προκοπη δεν βλεπουμε καθολου καθε χρονο ο κωλογαβρος ο παππους :oo:το παιρνει το πρωταθλημα λες και εχει κανει συμβολαιο ενα πραμα και απο τις υπολοιπες ομαδες μπαλα καθολου το μονο που ευχαριστιεσαι και σκας στα γελια:hahaha: ειναι η υποκριτικη ικανοτητα των ποδοσφαιριστων:deadga6: μεσα στη μεγαλη περιοχη (και οχι μονο) που ωρες ωρες αναρωτιεσαι αν αξιζουν για ποδοσφαιριστες ή για ηθοποιοι:madtodeath: γι'αυτους τους λογους λοιπον ξεχαστε την εθνικη τραγωδια που παιζεται καθε χρονο στα ελληνικα γηπεδα και στραφειτε εκει που παιζεται πραγματικο ποδοσφαιρο π.χ ESPAGNA και η μαγεια του ποδοσφαιρου θα σας συνεπαρει:burningbe3::burningbe3::burningbe3:

Υ.Σ θα καταλαβεται τη ΟΜΑΔΑΡΑ ειμαι απο την υπογραφη μου
Posted Image
Posted Image

#141 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 27 August 2008 - 11:56

απανταχου ποδοσφαιροφιλοι του Anime//Gr παρατηστε το ελληνικο πρωταθλημα γιατι προκοπη δεν βλεπουμε καθολου καθε χρονο ο κωλογαβρος ο παππους :oo:το παιρνει το πρωταθλημα λες και εχει κανει συμβολαιο ενα πραμα και απο τις υπολοιπες ομαδες μπαλα καθολου το μονο που ευχαριστιεσαι και σκας στα γελια:hahaha: ειναι η υποκριτικη ικανοτητα των ποδοσφαιριστων:deadga6: μεσα στη μεγαλη περιοχη (και οχι μονο) που ωρες ωρες αναρωτιεσαι αν αξιζουν για ποδοσφαιριστες ή για ηθοποιοι:madtodeath: γι'αυτους τους λογους λοιπον ξεχαστε την εθνικη τραγωδια που παιζεται καθε χρονο στα ελληνικα γηπεδα και στραφειτε εκει που παιζεται πραγματικο ποδοσφαιρο π.χ ESPAGNA και η μαγεια του ποδοσφαιρου θα σας συνεπαρει:burningbe3::burningbe3::burningbe3:

Υ.Σ θα καταλαβεται τη ΟΜΑΔΑΡΑ ειμαι απο την υπογραφη μου

Η ομαδάρα σου έχασε χθές! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Posted Image

#142 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 27 August 2008 - 12:02

εννοεις μαλλον την προπονηση που ειχαμε χθες:kakaka::kakaka::kakaka:
Posted Image
Posted Image

#143 kyoshuke

kyoshuke

    Retrovertigo

  • Members
  • 155 posts

Posted 27 August 2008 - 12:15

Ψιλοσούπα το ματς χτες αν και ο στόχος επετεύχθη.Το παλικάρι ο Souza δεν μου γεμίζει το μάτι δυστυχώς και ελπίζω να αποκτηθεί ένας center back γιατί με Βύντρα βασικό τα ματς το CL μπορεί να γίνουν δυσάρεστες αναμνήσεις.

P.S:Στο δεύτερο ημίχρονο πάτησα το μαγικό κουμπάκι mute.Ο Πουρουπουπου δεν κάνει ούτε για εκφωνητής αεροδρομίου.

#144 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 27 August 2008 - 12:28

ο Silva παντως ακουσα οτι ετρεχε σαν αλογο επειδη τον αγωνα δεν τον ειδα :ballumad::ballumad::ballumad:
Posted Image
Posted Image

#145 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 306 posts
  • Location札幌

Posted 28 August 2008 - 16:28

...

Edited by ATANASHIOSU, 24 January 2009 - 06:21.

Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#146 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 29 August 2008 - 14:21

ειρωνεια ομως να ειναι στον ιδιο ομιλο η Ανορθωση με τον Παναθηναικο να δουμε τι θα γινει???

Υ.Σ παντως για την Barca και φετος τα πραγματα ειναι ευκολα στο champions league:bath:
Posted Image
Posted Image

#147 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 29 August 2008 - 14:44

Υ.Σ παντως για την Barca και φετος τα πραγματα ειναι ευκολα στο champions league:bath:


Nαι μονο μην τυχει με καμμια Αγγλικη παλι:hehehe:

Berserk___Gatsu.jpg


#148 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 29 August 2008 - 14:52

Nαι μονο μην τυχει με καμμια Αγγλικη παλι:hehehe:


το ελπιζω θεε μου :nod::if::if::if:
Posted Image
Posted Image

#149 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 01 October 2008 - 22:35

Εχασα δυο ωρες απο την ζωη μου, για να δω αυτο το αισχος, ελεος δλδ, 3-1 απο την Ανορθωση, παει ρεζηλευτηκαμε τελειως
Μου εχει Salpingidi και Cleyton επιθεση, που ειναι 1,20 με τα χερια στην αναταση, και παιζει παιχνιδι απο τα πλαγια και με σεντρες....ελεος......
Θυμηθηκε να βαλει Ivanschitz και Souza(wow ψηλος) στο 65...
Και εχει το αισχος προσωποιημενο τον Βυντρα, μεσα που δεν του φτανει η αμυνα χαλαει και την επιθεση

Και το πρωτο γκολ, ουτε συμφωνια με το Θεο να ειχε κανει η Ανορθωση

:mador2:

Posted ImagePosted Image


#150 dbgoku

dbgoku

    walking down my path...

  • Members
  • 80 posts

Posted 01 October 2008 - 23:14

Το προβλημα ειναι καθαρα η αμυνα...Ο Σαριεγκι αλλου παταει και αλλου βρισκεται.Ειναι χαζος!!!!!!!!Ο Βυντρα απο την αλλη δεν ειναι χαζος ειναι κουτος.
:canthelp::uhh::canthelp: