Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Otaku no Sekai - Manga shop στην Αθήνα


  • This topic is locked This topic is locked
356 replies to this topic

#331 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 16 September 2009 - 13:57

θα περασω απο εκει αλλα δεν μπορω να βρω κανενα φυλλαδιο να δω τι παιζει
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Posted ImagePosted Image

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.

#332 Xalathal

Xalathal

    Anime Newbie

  • Members
  • 53 posts

Posted 18 September 2009 - 15:37

Θα παω κι εγω αυριο το μεσημερι κατα την 1:00. Θα ειναι ανοικτα, ετσι;

#333 nikol

nikol

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 21 September 2009 - 21:22

Ερωτησούλα? Εδώ και λίγο καιρό μου καρφώθηκε η ιδέα να πάρω manga.Διαβάζω βέβαια στο internet σε κάποια sites αλλά νομίζω οτι είναι άλλο να τα διαβάζεις στο χέρι...:kill4u: Επειδή είμαι μακρυά θα ήθελα να μάθω αν γίνεται να τηλεφωνήσω στο μαγαζί σας,να παραγγείλω μερικά manga...:ureshii:Αν αυτό γίνεται να ξέρετε ότι θα έχετε έναν πελάτη:wooi2:Θα ήθελα να μάθω επίσης αν έχετε fairy tail,one piece και vampire knight. Σας παρακαλώ να μου απαντήσετε γρήγορα!:thatsit:

#334 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 22 September 2009 - 09:22

Ερωτησούλα? Εδώ και λίγο καιρό μου καρφώθηκε η ιδέα να πάρω manga.Διαβάζω βέβαια στο internet σε κάποια sites αλλά νομίζω οτι είναι άλλο να τα διαβάζεις στο χέρι...:kill4u: Επειδή είμαι μακρυά θα ήθελα να μάθω αν γίνεται να τηλεφωνήσω στο μαγαζί σας,να παραγγείλω μερικά manga...:ureshii:Αν αυτό γίνεται να ξέρετε ότι θα έχετε έναν πελάτη:wooi2:Θα ήθελα να μάθω επίσης αν έχετε fairy tail,one piece και vampire knight. Σας παρακαλώ να μου απαντήσετε γρήγορα!:thatsit:

Ναι σε όλα! :drink:

(τηλ.: 210-3821463)
Posted Image

#335 nikol

nikol

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 22 September 2009 - 17:09

ΝΑΙ! :kill4u::ureshii::orly::awww: Ευχαριστώ! Τώρα είμαι πολύ χαρούμενη!!!! Τα manga θα μου τα στείλετε ταχυδρωμικώς?

#336 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 29 October 2009 - 23:12

εγω να ρωτησω το αλλο: τπτ απο o-parts hunter υπαρχει ?

#337 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 17 November 2009 - 09:55

Να ειδοποιήσω ότι το κατάστημα σήμερα (17 Νοε 2009) θα παραμείνει κλειστό λόγω ασθενείας (κρύωμα :sadist:)

Από αύριο ξανά μαζί σας. Με τσαγάκι. :P :drink:
Posted Image

#338 nikol

nikol

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 17 November 2009 - 20:51

:bahhh:Παράγγειλα τα manga μου τέλη Σεπτεμβρίου, ακόμα δεν ήρθαν!!!!:bahhh:Μήπως μπορείτε να μου πείτε πότε θα έρθουν? Δεν μένω και σε άλλη χώρα!!!
Τέλος πάντων, λίγη υπομονή ακόμα:calm::) Να μου πείτε ομως σε πόσες μέρες θα έρθουν. Ω, το κατάστημα θα είναι κλειστό? Περαστικά!!!

#339 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 18 November 2009 - 01:12

Νικολ είσαι πολύ βιαστηκή. Ξέρεις τι λένε ε? Το καλό πράγμα αργεί να γίνει:)
Να ξέρεις πάντως ότι η υπομονή είναι πολύ μεγάλη αρετή.

....πράγμα που αρχίσει να λιγοστεύει σε εμένα...υπάρχει κανένα νέο από τα samurai deeper kyο ή ακόμα.....
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/

#340 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 18 November 2009 - 09:59

Νικολ είσαι πολύ βιαστηκή. Ξέρεις τι λένε ε? Το καλό πράγμα αργεί να γίνει:)
Να ξέρεις πάντως ότι η υπομονή είναι πολύ μεγάλη αρετή.

....πράγμα που αρχίσει να λιγοστεύει σε εμένα...υπάρχει κανένα νέο από τα samurai deeper kyο ή ακόμα.....



Archangel-dono, γιατί μου γκρινιάζεις για ένα βιβλίο που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και με στεναχωρείς; Είμαι και στην ανάρρωση... :ill2: (edit: next month)

Νικόλ, μιας και την παραγγελία την έκανες τηλεφωνικά, PM me please τις λεπτομέρειες, για να το δω και να σου πω γιατι έχει καθυστερήσει. Ευχαριστώ.
Posted Image

#341 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 18 November 2009 - 19:01

εμενα 8α μου πεις ποσο το εχεις το κα8ε volume του o-parts hunter ?

#342 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 19 November 2009 - 17:44

εμενα 8α μου πεις ποσο το εχεις το κα8ε volume του o-parts hunter ?


Αμέ. Έχουν 11 με 12 euro ο τόμος. :ureshii:
Posted Image

#343 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 26 November 2009 - 14:27

Archangel-dono, γιατί μου γκρινιάζεις για ένα βιβλίο που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα και με στεναχωρείς; Είμαι και στην ανάρρωση... :ill2: (edit: next month)



Μαααα έκανα πλάκα......δεν το εννοούσα έτσι.....:emptyonexg1:. Και αν τα έχω με κάποιους είναι αυτοί στο εξωτερικό.

Περαστικά σου κιόλας.....
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/

#344 Konata

Konata

    mukyu~

  • Members
  • 311 posts

Posted 27 November 2009 - 09:56

Μαααα έκανα πλάκα......δεν το εννοούσα έτσι.....:emptyonexg1:. Και αν τα έχω με κάποιους είναι αυτοί στο εξωτερικό.

Περαστικά σου κιόλας.....


Thanks! Είμαι οκ εδώ και αρκετές μέρες. :P :Blissfull:
Posted Image

#345 Buraku-san

Buraku-san

    Starting and Going!

  • Members
  • 48 posts

Posted 10 December 2009 - 18:55

Μια ερωτησούλα...επειδή ψάχνω απομίμηση Death Note ...Μήπως το μαγαζί Konata-sama έχει??
"Don't use such strong words. It makes you look weak."
- Aizen.
:tensai:

Posted Image